כל הכבוד שוקו!!

../images/Emo55.gif כל הכבוד שוקו!!

תודה רברבה על ההשקעה, סחתיק עלייך, קבלי חית-ח', המשאית עם המדליות בדרך, שטיח אדום, ורדים...יש עוד איזה מטאפורה שלא הזכרתי???.....ואיך זה שעם כל האייקונים האלה אין אפילו אחד שמתייחס לפרגון בסיסי...??...האם זה מראה לדעתכם על ההנחה הסמויה שלנו כי אנחנו, הישראלים, ממילא לא יודעים לפרגן בד"כ או שנהנה מהספק ונניח כי זו סתם טעות אנוש פשוטית??....
אגב, ביום שבת הייתי בסוף באזור של עוספייה ודלית אל כרמל....היה טופי...!

YOSEW

New member
מי מכיר או יש לו כוסות בירה עם לוגו

שלום
אני מחפש כוסות בירה לאוסף שלי
אולי חברים מכירים חניות יד שניה עם כוסות בירה? או אולי לחברים יש כוסות למכירה או תרומה לאוסף שלי בבקשה. יוסי ורנר כרמיאל
מצורף תמונה לדוגמה

בואי נקח את האפשרות השלישית../images/Emo3.gif

בוקר טוב....... תודה רבה על כל המחמאות .........תחזירי את המשאית ....תשאירי רק את הוורדים...........
פרגנו פרגנו תרדי למטה ותראי... מה קנית בעוספייה ודליית אל כרמל? סיפרו לי שעל הכביש בין הישובים הנ"ל יש מחסן לדברי נוי וקש מהמזרח במחירים זולים צריך לבדוק בהזדמנות.

קרן שמש את צודקת!!!!!

חזרתי לקרוא את הודעתך.......יש לי הצתה מאוחרת לפעמים...... בראשית השרשור תחת הכותרת"גזור ושמור" כתבתי שהמידע נאסף על ידי כל החברים בפורום, ולכולם התודה......היה מי שתרם יותר ומי שתרם פחות........ ואולי הייתי צריכה לציין שמות ולתת קרדיט לכל אחד בנפרד. אבל אנחנו הרי התכנסנו למען רעיון משותף וחשבתי שמאחר והרי אין בינינו תחרות תרשם תודה כללית לכולם. על כל פנים , רשמתי בפני את הערתך ולהבא תהיה התייחסות . מקווה שלא נעלבת קבלי
גדול תודה אישית ,והתנצלות .......

לא, לא...לפעמים כל המוסיף גורע...8-

לא התכוונתי אליי כלל וכלל...באמת שאלתי למה אין אייקון ל"כל הכבוד"- בלי ציניות!...ברור לי שאת לא בעניין של אני ואפסי עוד אלא ההיפך בדיוק....בקיצור- באמת רק רציתי לפרגן לך על העבודה היפה, אבל יש לנו את הכישרון לבסך דברים יותר ממה שהם...
. מה שקרה זה שאני כ"כ קצרת רוח שרק אחרי שכתבתי לך, ראיתי את כל שאר הפירגונים ונזכרתי שתגובות באות באותו השרשור...ככה זה כשלא גולשים מספיק...אז תודה רבה אבל על הרצון הטוב שלך ועל החיבוקים, שתמיד אני שמחה לקבל...(איזה כיף- הרווחתי חיבוקי בחינם! )....טוב, אכן את צודקת, לאורך הקו של עוספייה- דליה יש מציאות והמון חנויות שכולן הן: "בית הקש המקורי"...בערך כמו "חומוס אבו שוקרי המקורי" באבו גוש... בעוונותי, לא נכנסתי לאף אחת מהן, אבל בעיקרון- זה אזור די זול אבל הם כבר מתחילים גם ללמוד שאין צורך למכור לנו (יהודים, יהודים, סליחה על חוסר התקינות הפוליטית אבל מישהו צריך לומר את האמת..) יותר מדי בזול כי בכל מצב כנראה קונים שם. אני באופן אישי קניתי רק בשוק של דליה (זה רמלה- לוד לפי מה שהבנתי פה, לא?) גופייה ארוכה ב-5 ש"ח, מכנס טרנינג ב-10 ש"ח, גרביים (קרסוליות, אבל טובות) בשקל בודד אחד.....וגרבי ברך של PINK -שלוש בעשר....אהבתי! אבל השוס הכי גדול היה תמרי מג'הול מעלפים ב-25 לקילו ותאנים טובות ב-20 לקילו....אולי כי הגענו כבר ב15:00, ואולי תמיד זה ככה שם...שווה אם כבר עוברים אבל לא במיוחד. מה שכן, יש הרי באזור המון מסלולים מדהימים להליכה קלה, אז אפשר לשלב...

למעלה