משחק השחקנים

Piece of Wood

New member
../images/Emo55.gif../images/Emo75.gifמשחק השחקנים../images/Emo39.gif../images/Emo79.gif

הרעיון לקוח ממשחק ששוחק לפני הרבה זמן בפורום שר הטבעות - הסרטים. זה הולך ככה- מישהו רושם שם של שחקן שיודע שהוא קשור בצורה מסוימת לאלייז'ה ווד. למשל - איך ג'וני דפ קשור לאליהו? פתרון- ג'וני דפ - שיחק עם אורלנדו בלום בשודדי הקאריביים אורלנדו בלום - שיחק עם אליהו בשר הטבעות. דברים בסגנון הזה, רק יותר קשים ויותר ארוכים, כמובן שלכל שאלה כזאת יכולות להיות כמה דרכים לפתרון. אני אתחיל עם משהו קל-
איך ג'ניפר אניסטון קשורה לאליהו?
מי שמצליח למצוא את הפתרון רושם שם של שחקן חדש וככה המשחק ממשיך

MoNeT1

New member
אוקיי ננסה...

ג'ניפר אניסטון אישתו של בראד פיט ששיחק בטרויה עם אורלנדו בלום ששיחק עם אלייז'ה בשרה'ט :] חחח אוקיי איך יו ג'קמן קשור לאלייז'ה??

CiNdErElLa3887

New member
אממממממממ

יו ג'קמן שיחק עם סיר איאן מ'קלן ששיחק עם אליז'ה ווד בשר הטבעות.. אממ ואיך בן אפלק קשור לאלייז'ה?

פרפר16

New member
אמ.......

בן אפלק חבר טוב של מאט דיימון ששיחק עם בראד פיט באושן 11 בראד שיחק עם אורלנדו בטרויה ואורלנדו שיחק בשר הטבעות עם אלייז'ה

MoNeT1

New member
אוקי יש לי על ג'יק..

ג'יק היה חבר של קירסטין דאנסט שהולכת לככב עם אורלנדו בלום הסרט מסוים שכחתי איך קוראים לו...אורלנדו שיחק בשרה'ט עם אליהו.. אשטון קוצ'ר?

אוקיי ממ..

אשטון קוצ'ר משחק עם דני מסטרסון(הייד במופע שנות ה-70) במופע שנות השבעים חח..ודני שיחק עם אלייז'ה בסיוט בחדר המורים..אומנם תפקיד קצר אבל עדיין :) ממממ... ג'ניפר גארנר

MoNeT1

New member
יש לי!

ג'ניפר מככבת בסירטה החדש פתאום 30 ואנדי סרקס משחק שם ואנדי משחק את גולום בשרה'ט!

MoNeT1

New member
שכחתי לכתוב מישהו../images/Emo12.gif

מממממממממ היילי ג'ואל אוסמנט' (הילד שמשחק באינטלגציה מלאכותית ועוד..)

Piece of Wood

New member
יש לי../images/Emo19.gif|אליהו|

היילי ג'ואל אוסמנט שיחק עם ברוס וויליס ב"חוש השישי" ששיחק עם אלייז'ה ווד ב"הורים בהזמנה" ועכשיו... איך שרליז ת'רון קשורה לאליהו?

Piece of Wood

New member
גם לי יש רעיון../images/Emo19.gif|אליהו|../images/Emo9.gif

ארוך... אשטון קוצ'ר שיחק עם שון וויליאם סקוט ב"אחי, איפה האוטו שלי?" [Dude, Where's My Car?] ששיחק עם אדי קיי תומאס בסרטי "אמריקן פאי" ששיחק עם אלייז'ה ב"שחור ולבן"
ואמממ... שם... זה לא ממש קל....
דרו בארימור

ALiCiA SpInNeT

New member
לי יש מוזר הממ

דרו בארימור, שיחקה בסרט אי.טי [כשהיא הייתה קטנה
], אי.טי = חייזר, ואליהו הינו חייזר! ע'שיו! טום קרוז. ^^

יש לי!

טום קרוז שיחק עם בראד פיט בראיון עם ערפד ובראד שיחק עם אורלנדו בטרויה ואורלנדו שיחק בשר הטבעות עם אלייז'ה אוקיי מה הקשר של חואקין פיניקס לאלייז'ה?(זה ששיחק בסיינס וכ"ו..)

Piece of Wood

New member
יש לי../images/Emo19.gif|אליהו|

הוא שיחק עם מל גיבסון בסיינס ששיחק עם אליהו בצעיר לנצח. והנה אחד קל - מאט דיימון

butterfly211

New member
ההעעאאהאהאהאעה!! אני יודעת!!:0../images/Emo28.gif

שפרנקה אמרה שהיא רוצה לעשות איתו.. הממ.. ילדים >.< ואליהו אמר שהוא לא היה רוצה לראות את זה!!!! אני סופר חכמה!!!!!!!1 ועכשיו נראה את הגאונון שמוצא לי שרשרת מסובכת טיפה אבל חביבה לגברת קייט הדסון (נו זאתי מהקקי הזה..)

למעלה