שר הטבעות

Piece of Wood

New member
../images/Emo55.gif../images/Emo79.gifשר הטבעות../images/Emo20.gif../images/Emo62.gif

איזה סרט משלושת סרטי "שר הטבעות" הכי אהבת? מדוע?
באיזה סרט מסרטי "שר הטבעות" תפקידו של אליהו היה הכי בולט והכי חשוב לדעתכם?
באיזה מסרטי "שר הטבעות" הכי אהבתם את אליהו?
לאיזה דמות אחרת מסרטי "שר הטבעות" היית מלהקת את אליהו? ולמה?

עונה ../images/Emo9.gif

איזה סרט משלושת סרטי "שר הטבעות" הכי אהבת? מדוע? השלישי כמובן...כי הוא האחרון בטרילוגייה והוא הכי מרגש, מעניין, מותח וחוצמזה רק אותו ראיתי בקולנוע וזה היה פשוט חוויהההה!!
באיזה סרט מסרטי "שר הטבעות" תפקידו של אליהו היה הכי בולט והכי חשוב לדעתכם? ממ הראשון והשלישי...אבל יותר נראה לי בשלישי ..כי הריי בשלישי זה שהוא משמיד את הטבעת אז כמעט כל הסרט אמור להתמקד בו.. אבל גם בראשון הוא מופיע הרבה..
באיזה מסרטי "שר הטבעות" הכי אהבתם את אליהו? הראשון
לאיזה דמות אחרת מסרטי "שר הטבעות" היית מלהקת את אליהו? ולמה? ממממ...לסם..כי בעיני הוא יכול לשחק את התפקיד שלו גם.. :) הוא מתאים לתפקיד הזה..חח

moe777

New member
../images/Emo26.gif

*"אחוות הטבעת", כנראה משום שאני נאמנה להתחלות, מכורה להפתעות וכאלה מן... *אני חייבת להודות שלא ממש אהבתי את אליהו בשרה"ט (!), אך החלק האהוב עליי היה בהר הגזירה, זה משהו שהיה תלוי פחות באליהו, אלא יותר בספור עצמו. אהבתי יותק את הקטע עם הר הגזירה גם בספר. *כנ"ל. *ללא ספק גולום. למרות שמובן שאנדי סרקיס היה אדיר בתפקיד זה וקשה להתעלות על כך. בכל אופן, גולום הינו הדמות בעלת העומק הרגשי הרב ביותר מבין הדמויות השבלוניות שטווה טולקין בסאגה הנמשכת נצח הזו, עם כל הכבוד, מגיע לסרקיס צל"ש.

Piece of Wood

New member
חחח... גאמני חושבת ככה../images/Emo19.gif|אליהו|

גולום בהחלט אחת הדמויות שיהיה מענין לראות את אליהו משחק, הוא בעצמו אמר שאם לא היה משחק את פרודו הוא היה רוצה לשחק את גולום^^. ואכן אנדי סרקיס עשה עבודה מדהימה!

MoNeT1

New member
מסכימה בהחלט! אנדי עשה עבודה

מעולה!! ואפילו לא רואים אותו בסרט!! אבל המון מעריכים אותו!!

MoNeT1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

איזה סרט משלושת סרטי "שר הטבעות" הכי אהבת? מדוע? "אחוות הטבעת" הכי יפה הכי ראשוני והכי הכי!! הכל יפה אבל אני יכולה הכי הרבה לראות ת'ראשון באיזה סרט מסרטי "שר הטבעות" תפקידו של אליהו היה הכי בולט והכי חשוב לדעתכם?"אחוות הטבעת" הוא היה שם ה-גיבור זה שלוקח את אחראיות הטבעת עובד הרבה סכנות והוא רק הוביט... כמובן שבכל הסרטים הוא היה בולט ועשה הרבה דבריםא בל אחוות הטבעת הוא הכי ראשוני שמה. באיזה מסרטי "שר הטבעות" הכי אהבתם את אליהו?"שני הצריחים" אהבתי את הקטעים של שהטבעת משתלטת עליו או עם גולום..זה היה פשוט יפה!! לאיזה דמות אחרת מסרטי "שר הטבעות" היית מלהקת את אליהו? ולמה?

MoNeT1

New member
אה לא עניתי על השאלה האחרונה..

לאיזה דמות אחרת מסרטי "שר הטבעות" היית מלהקת את אליהו? ולמה? מממממ גולום... חחח לא יודעת ...יהיה מגניב לראות אותו כדמות אפלה מפחידה ומסקרנת פחות חשובה מפרודו אבל דמות משפיעה!

ShiRooSh4

New member
../images/Emo26.gif

איזה סרט משלושת סרטי "שר הטבעות" הכי אהבת? מדוע?שיבת המלך...זה היה מדהיםםםם באיזה סרט מסרטי "שר הטבעות" תפקידו של אליהו היה הכי בולט והכי חשוב לדעתכם?השלישי והשני קצת כמובן באיזה מסרטי "שר הטבעות" הכי אהבתם את אליהו?השני ללא ספק לאיזה דמות אחרת מסרטי "שר הטבעות" היית מלהקת את אליהו? ולמה?גולום...זה יכול להיות מצחיק

Piece of Wood

New member
המממ...../images/Emo19.gif|אליהו|

איזה סרט משלושת סרטי "שר הטבעות" הכי אהבת? מדוע? ממש קשה לי להחליט, נראה לי ששיבת המלך.
באיזה סרט מסרטי "שר הטבעות" תפקידו של אליהו היה הכי בולט והכי חשוב לדעתכם? בראשון כמובן, בגלל ששם הוא בעצם מתחיל את המסע שלו, רוב הסרט מתעסק בפרודו, והתפקיד של אליהו ממש משמעותי שם.
באיזה מסרטי "שר הטבעות" הכי אהבתם את אליהו? את אליהו הכי אהבתי בסרט הראשון, מבחינת הדמות של פרודו, בסרט השני והשלישי הטבעת כבר משפיעה עליו ממש והדמות שלו נהפכת מעט מרגיזה.
לאיזה דמות אחרת מסרטי "שר הטבעות" היית מלהקת את אליהו? ולמה? כמובן - לגולום, מאד הייתי רוצה לראות איך היה עושה את התפקיד הזה.

cutieliji

New member
...

איזה סרט משלושת סרטי "שר הטבעות" הכי אהבת? מדוע? אחוות הטבעת. לא יודעת למה... באיזה סרט מסרטי "שר הטבעות" תפקידו של אליהו היה הכי בולט והכי חשוב לדעתכם? באחוות הטבעת. באיזה מסרטי "שר הטבעות" הכי אהבתם את אליהו? נראה לי שהסצנות הכי טובות עם פרודו היו בהר הגזירה ובפלך (בפלך הוא עוד היה נטול טבעת...) לאיזה דמות אחרת מסרטי "שר הטבעות" היית מלהקת את אליהו? ולמה? גולום. אבל מצד שני אם הוא היה משחק את גולום לא הייתי מכירה אותו כך שנאי בעצם אסירת תודה על כך שהוא מלוהק כפרודו.

Miss Rojas

New member
אחח הטרילוגיה האהובה עליי ../images/Emo99.gif

איזה סרט משלושת סרטי "שר הטבעות" הכי אהבת? מדוע? את אחוות הטבעת... כי אין שם את כל הקטע של המלחמה והעלילה פשוט מעניינת
באיזה סרט מסרטי "שר הטבעות" תפקידו של אליהו היה הכי בולט והכי חשוב לדעתכם? אחוות הטבעת. רוב הסרט מתמקד בו
באיזה מסרטי "שר הטבעות" הכי אהבתם את אליהו? אחוות הטבעת
(כפי ששמתם לב, אני מכורה לזה)
לאיזה דמות אחרת מסרטי "שר הטבעות" היית מלהקת את אליהו? ולמה?מממ... פיפין או מרי כי מתאים לו להיות שובב כמוהם

Piece of Wood

New member
חחחח....../images/Emo19.gif|אליהו|

אני דווקא חושבת שהקרבות והמלחמה הם דווקא החלקים היותר מעניינים... למרות שפרודו לא מופיע ברובם.

Miss Rojas

New member
זה מעניין אבל זה תפס חלק גדול

באחוות הטבעת, בלי המלחמות אז הייתה יותר עלילה והיה לי יותר מעניין לראות

Miss Rojas

New member
אופס ../images/Emo12.gif

יצא כאילו זה תפס חלק גדול באחוות הטבעת לא לזה התכוונתי

למעלה