תתקשרו לכל החברים שלכם

MARMELAD

New member
../images/Emo56.gif תתקשרו לכל החברים שלכם

יש לנו מאמר חדש תודה טרמפיסט...
גיא.

ו...

1. נראה לי שיכול להיות נחמד אם אחרים שיצאו מהארון ישתפו אותנו בחווית היציאה, לטובת אותם אלה שעוד בתהליך. 2. ולמאמר מישהו מתכנן להגיב? (רצוי יותר מ"אחלה מאמר" או "חרא מאמר") הוא עומד לו שם בודד, כאילו שהוא המדריך הרשמי ליציאה מהארון (והוא כ"כ לא...).

Yaniv-DC

New member
אהמממ

(ככה אני מתחיל כשאין לי כותרת טובה) 1. מצויין. אולי לא מדריך רשמי, אך תורם. מאוד. 2. המאמר על היציאה שלי - בהכנה.

InnerKid

New member
יפה לך ידידי הטרמפיסט ../images/Emo13.gif ../images/Emo20.gif

לא ידעתי שאבא ואמא שמעו שהילד שלהם פייגלע
קבל את ברכותיי הכנות

FRESH FRUIT

New member
תגובות.

א. כל פעם כשאני קורא על יציאות כמו שלך מהארון זה מחמם לי את הלב. באמת. אדם חזק שמחליט לנצח את כל החששות ולהכריז שזה מה שהוא, הוא לא השתנה בכלל- והוא לגמרי שלם עם זה. התגובות של ההורים שלך עוד יותר חיזקו אותי במובן מסוים- לדעת שלא כל העולם מחזיק בדעה הידועה של "נושכי כריות" ו"אוחזי כיורים" בלה בלה בלה.. ב. אבל אז אני נזכר על כל אותם ילדים (ואני בכוונה אומר ילדים) שנקרעו ללא רצונם ממשפחותיהם- רק בגלל שההורים שלהם היו מספיק טיפשים לחשוב שיש משהו בעולם שמסוגל לערער את הקשר בינם לבין, שוב- הילד שלהם. והם נכנעים למחשבה הזאת ומאבדים משהו שלעולם לא יוכלו להחזיר. התקווה היחידה של הילד היא אנשים כמוך וכמו ההורים שלך- שלמרות הכל, יודעים שאתה הוא אתה- וגם אם חדשה זו איכזבה אותם קצת- זוכרים שאתה הוא הילד שלהם ושום דבר לא יוכל למחוק את זה. דבר ראשון בנאדם. דבר שני הומו. ג. ואני כל כך כועס על הביטוי של "ריפוי הומואים". מה אני? אדם בעל איזשהו דיבוק מסתורי והרסני שהופך אותי לפגום? לסוג ב´? לאדם חולה? כינויים כאלה מזכירים לי תקופות אפילות אי שם בשנות השלושים- ארבעים של המאה העשרים. אבל נושא זה לובן שוב ושוב.. אז מוטב שאני אפסיק כאן. ד. הוצאת לי את המילים מהפה.. כבר הרבה זמן אני שוקל לבקש מכל ציבור בני החורין החופשי והמאושר שעומד גאה מחוץ לארון להביא בפנינו את סיפור היציאה מהארון שלו. זה עשוי לעזור לי מאד- אם וכאשר. תודה על המאמר. הוא באמת שפך קצת אור על כל התהליך המסתורי הזה. הפרי הטרי- שגם רוצה לצאת!

ואחרי שנים רבות...

סליחה שלקח לי זמן לענות, פרי יקר. לעניין ההורים, בסופו של דבר כל אחד מכיר את ההורים שלו, ויכול להעריך בערך את התגובה. אמנם נתן מהמאמר שלי דיי נפל בנושא הזה, אבל אני לא חושב שהוא מאד מייצג בנאיביותו. אני מניח שאתה תוכל לנחש אם ההורים שלך יגיבו בשוק טוטאלי, או שיתמודדו קצת ויעברו את זה. אתה גם היחיד שיכול להעריך מתי הכי טוב לספר להם את זה - עכשיו, או כשאתה עצמאי. אין תשובות חד-משמעיות לזה. במקרה שלי, אני מניח שכמו אריאל מהסיפור יכולתי בשקט לספר להורים גם קודם, והסיבה שלא סיפרתי להם היא הפחדים שלי. אצל אחרים בהחלט יכול להיות פחד קונקרטי מהתגובה שלהם. לנושא ה"ריפוי", כבר הרבה זמן רציתי לעשות פה ניסוי קטן (הפעלה...): מי מחברי הפורום, לו יכול היה, היה לוקח את "גלולת הקסם" המרפאת כל הומו והופכת אותו בין-לילה לסטרייט? (נא לא להתקיף אותי על הניסוח, הוא פרובוקטיבי במכוון...)

דרור22

New member
נראה לי שהייתי לוקח

למרות שאני די מרוצה ממצבי (לא מהעובדה שאני עדיין בארון) כלומר אני לא סובל מהעובדה שאני הומו. אבל הייתי לוקח את הגלולה רק כדאי לחסוך מעצמי את הסבל שביציאה מהארון במיוחד עם המשפחה שלי. שאלה טובה....

FRESH FRUIT

New member
תראה..

אני בהחלט מכיר את ההורים שלי ואני יכול להגיד בביטחון שהם יקבלו אותי כמו שאני, בלי שום בעיות. אולי הם ישאלו אם אני בטוח, ואולי יגידו שאני צעיר מדי בשביל לדעת. אבל בצורה כללית, הם יקבלו- וזה מה שהכי חשוב. אז למה באמת עדיין לא יצאתי מהארון..? הרי אני בטוח בעצמי במאה אחוז. אין לי התלבטויות- אני בהחלט נמשך לבנים ולא לבנות. זה לא בא מתשוקה פתאומית לסקס זמין, אלא משהו הרבה יותר עמוק ובסיסי. אני מניח שזה אכן בגלל החששות הראשוניים- ובכלל אני לא מסוגל לראות את עצמי בסיטואציה כזאת שאני עומד מול ההורים שלי ומספר להם.. יאבא´לה!! לגבי ה"הפעלה"- אני באמת לא יודע. מצד אחד, ממש טוב לי עם זה שאני אוהב בנים. מצד שני- אי אפשר להתעלם מזה שבעולמנו החשוך יש הרבה קשיים לגייז. אבל אז אני מוותר גם על האידיאל שלי. לא- לא הייתי לוקח "גלולת קסם" כזאת. בהחלט לא. שחר.

../images/Emo34.gif לא הייתי לוקח! ../images/Emo34.gif

מה שכן הייתי רוצה, זו גלולה שתעלים את הסבל של ההסתרה, של הפחד מחשיפה. אין לי בעיה עקרונית עם העובדה ש...אני אוהב גברים...זה לא זה בכלל. הייתי רק רוצה לחיות במקום בו הפתיחות והסובלנות הרבה יותר גדולות. זה הכל. ואם הייתי יכול, הייתי בוחר להוולד הומו. באמת.

MARMELAD

New member
מוותר על הגלולה ללא נקיפות מצפון

אחרי שעברתי את כל הדרך שעברתי והפכתי להיות הבן אדם המיוחד שאני... לוותר על כל זה כדי להיות "נורמטיבי"? NO NO, מותק, לא בשבילי. ברור שזה יהיה יותר קל אבל אז אני לא אהיה אני אלא מישהו אחר. בעצם השאלה של ךמדברת על משהו שהוא מעבר ל"עם מי תזדיין".. ההומוסקסואליות שלי הפכה אותי למי שאני היום. ואם אתה מציע לי גלולה שתשנה אותי, אתה מציע לי להיות מישהו אחר. אז ברור שהחיים כהומו לא תמיד קלים אבל אני את עצמי אוהב ולא מוכן לוותר עליי ככה סתם...

בינתיים 3-1 ומתלבט...

ובמאמר ביניים, משהו על השאלה עצמה: אני יודע שיש אנשים שטוענים שעצם השאלה היא בעייתית. הטענה היא שהשאלה האמיתית המסתתרת מאחורי השאלה הזו היא "האם אתה שונא את עצמך", וששאלת הגלולה נותנת לאנשים להדחיק את העיסוק בשאלה אמיתית זו. אני לא חושב שזה כך. אם מישהו היה שמח לקחת גלולת פלא שתהפוך אותו משחור שיער לבלונדיני, זה לא אומר שהוא שונא את עצמו. זו שאלת אידיאל, שמקסימום יכולה לעמוד מאחוריה השאלה "האם אתה שלם עם עצמך". בינתיים, הרבה עוד לא ענו, אז יאללה... (אני אחרון) יונתן

MARMELAD

New member
יונתן!! על מה אתה מדבר ???!!!

איך אתה בכלל יכול להשוות בין גלולה שמחליפה צבע שעיר לגלולה שמשנה מיניות??? הרי צבע שיער זה משהו חיצוני וחסר משמעות נטייה מינית זה משהו שקובע איזה בנאדם תהיה..! אין מה להשוות.

יווווווווו

ידעתי שזה יבוא... מה שהתכוונתי הוא שזה פן בך, אבל לא כל-כולך. אם זה יעזור, תחליף את דוגמת ה"בלונדיני" במישהו נורא יצירתי שהיה מעדיף כשרונות רציונלים יותר. זו הכוונה. וחוץ מזה, אני לא אחדש משהו כשאני אומר שאצל הומו מתבגר המראה החיצוני הוא אקוטי כמו כל פן אחר שלו, אם לא יותר. ועכשיו אפשר לחזור לשאלה? רבים לא ענו, אני מתחיל להתעצבן...

yoavon1

New member
בחיים לא הייתי משנה את מי שאני

אני אוהב את עצמי, ואני לא חושב שיש הצדקה לשנות את זה
וזהו...
עכשיו יונתן לא צריך להתעצבן...

se7en

New member
טוב אז...

יונתן היקר, מאחר והבטחתי לענות לך על התשובה הזאת אז הנה היא: כן - הייתי לוקח את הגלולה הזאת בלי לחשוב אפילו פעמיים. אני יודע שהרבה אנשים לא יאהבו את התשובה הזאת ואפילו אולי יחושו קצת כעס...אבל מה לעשות, לי לא היה כ"כ נסיון טוב עם ה"קטע"... החיים בכמה שנים האחרונות, היו קשים מאוד מהרבה סיבות. אפשר רק לנחש, שכל הסוגיה הזאת, השאלות העצמיות (שעד היום נמשכות) והתיסכול המתמיד לא כ"כ הוסיפו לקשיים שהייתי צריך להתמודד איתם ועדיין עד היום אני מתמודד... וכשאני חושב על השנים והתקופות העתידיים לבוא...הרבה נחמה אני לא מוצא בהן... אז אני מצטער אם אני קצת צבוע, או שחלקכם יקראו לזה הכחשה או אי קבלה עצמית, אבל אם היתה לי הזדמנות - כן. הייתי לוקח את הגלולה.. אבל - ופה נכנס האבל הגדול. גלולה כזאת לא קיימת במציאות. אז אם הברירה שלי היא להמשיך ולחיות בהדחקה, במצוקה ובחוסר קבלה עצמית, או, לחילופין, לצאת לנסות ולמצוא את האחד שיהיה האושר של חיי...אני בהחלט יודע במה אני אבחר... שלכם, se7en

../images/Emo46.gif נו...

שאלתי שאלה נורא נורא פשוטה, ומבין 38 חברי הפורום רק חמישה ענו. מה העניין, רוצים לראות איך נראה טרמפיסט בקריזה? טוב, נרגעתי
אבל אני מחכה...

למעלה