חי בלה לה לנד

Kanoun

New member
../images/Emo57.gif חי בלה לה לנד ../images/Emo57.gif

פעם ראשונה בחיים שלי שצפיתי בתוכנית ריאליטי!!! משום מה, בהתחלה זה נשמע לי די רדוד, הרעיון של ריאליטי עם זמרים מזרחיים, אבל תוך כדי צפייה בשירים מזרחיים ביוטיוב, התוודעתי באיחור לתוכנית, שהתגלתה כפנינה של ממש. התוכנית עשוייה טוב-אחלה לראות כי אין בה הדחות, ואין בה השתתפות קהל או שליחת הודעות אס אם אס, לדרג או לשפוט. מעבר להנאה וגילוי כיצד פועל עולם השואו ביז האכזרי בהוליווד, מרגש היה לראות חברות בין המשתתפים ופירגון, בהפתעה גמורה לדימוי הכללי שיש לעולם הזמר המזרחי (ובגדול כתבתי לכם מה אני חושב על רמת המוזיקה בעולם הזמר המזרחי). היה כאן ליהוק נכון של אמנים נכונים - בתוכנית הנכונה. הכי מרגש אותי היה לשמוע אותם שרים או מזמזמים להנאתם, תוך כדי החיים בלה לה לנד.
המנצח היה אלון דה לוקו לא ממש ים תיכוני, אלא בסגנון רגהטון ולטיני. אמן וירטואוז מקצועי, שנותן שואו שמתאים לקהל האמריקאי, שכן השופטים חיפשו 90% שואו ואולי 10% שירה (כל כך אמריקאי). עבורי המנצחים הם זהבה בן ודודו אהרון. חסר לשניהם לדעתי, שיתוף פעולה נכון עם כותבים טובים יותר בישראל, אבל עדיין הם ליגה אחת או שתיים מעל כל עמיתיהם המזרחיים. בינינו עם קולות ומנעד קולי שכזה אי אפשר שלא להתמוסס.
זהבה בן דודו אהרון - "פעם בחיים"

EastGirl83

New member
שיר מדהים ../images/Emo99.gif

גם בשבילי זהבה בן ודודו אהרון הם המנצחים... למרות שלא ראיתי את התכנית, אבל מתכננת לראות את העונה השנייה, והבנתי שתהיה עוד אחת.

למעלה