שרשור בריאות

dafgol

New member
../images/Emo41.gif מישהי דיברה אולי עם אניטה ? ../images/Emo41.gif

אין לי את מס' ה
שלה משום מה...אלא רק בבית. אשמח לעידכון ואשמח אם אוכל לקבל את מס' הנייד שלה. החלמה מהירה לאורון

dafgol

New member
מישהי יודעת משהו? יש עידכון?

מטריף אותי שאני לא מוצאת את מספר הטלפון, מאז שה
התחרבש לי ונעלמו לי מספרים אם מישהי מדברת איתה , מסרו לה דש"ח ממני והחלמה מהירה לאורון

S r 35

New member
דפנה איך אתם מרגישים היום?

חשבתי עלייך אתמול. נירי היה אצל חבר טוב שלו, שסובל גם הוא מסטרידו. כל החלונות בבית היו סגורים אטומים ואמא שלו אמרה לי שהיא כבר מיואשת ממזג-האוויר הנאכסי הזה ומהאובך (אתמול הילד היה עם התקף בבוקר). מיד נזכרתי, כמובן, גם בבר. מקווה שהוא עבר את זה בשלום ושלא נרשמו אירועים חריגים.
מה עם רזי? מה זה החום הגבוה הזה פתאום? מקווה שהוא מרגיש יותר טוב ומאחלת לו רק בריאות
ומה איתך, אחותי? איך את מרגישה ? .... מאחלת גם לך, כמובן, רק בריאות

dafgol

New member
אוף אין לי כבר כח ../images/Emo67.gif

ברי יוצא מהסטרידו אני מקווה, גם היום נשא רבבית בסוף. אחה"צ רזי נרדם ...אז כבר ידעתי שמשהו "מתבשל" אצלו.....הוא התעורר אדום כולו , רותח ורועד על סף פירכוסים....היה עם 39.7 חום, הפשטתי אותו , הוא עשה פיפי והראה סימני חיוניות אז נרגעתי קצת....בדיוק גולן הגיע (סביבות 19:00) אז עשינו לא אמבטיה ואח"כ מדדנו שוב חום (39.4) נתנו לו אקמולי בדחילו ורחימו...( אני כל הזמן חושבת על אורון המתוקי ולא רוצה לתת נורופן ) הוא בנתיים ישן, נראה איך נעבור את הלילה. אני....לא מדברת...אין לי את הפריבילגיה לנוח לקטר ולהתעסק עם זה....מחר הייתי אמורה ללכת לבדוק תוצאות של הUS אבל לא יודעת אם אספיק עם רזי ישאר איתי.....( צריכה גם להגיע לבנק לדואר לעשות קניות ורציתי אפילו להגיע לשוק ) ב 30.4 יש לי תור אצל מומחה גסטרו....מאמינה שישלח אותי לביופסיה נוספת.......בנתיים מדחיקה את הבעיות שלי למועד אחר בלתי ידוע..... איך אמא? איך אתם בכלל ? תודה על הדאגה

S r 35

New member
../images/Emo57.gif שרשור בריאות ../images/Emo57.gif

אניטה, יש חדש? יצאתם מבית החולים? והכי חשוב מה שלום אורון? מאחלת לכם המון בריאות. דפנה - מקווה שברי מרגיש יותר טוב (הסטרידו הזה
מעצבן) ולכולכם כאן, מקווה שאתם מרגישים טוב. המון בריאות

דיברנו היום עם אניטה

נשמעת ממש לא משו.איך לא? אורון עבר היום דיאליזה באופן חד פעמי
, כד לנקות גוף מרעלים שהצטברו מאי מתן שתן.עדיין חלש וסובל. מקווה מחר לבסורות טובות יותר. אניטוש מקווה שתצאו משם במהרה עם ילד בריא ורופאים יחזירו אותו מהר למסלול החיים השגרתיאים שלו ושלכם.לא קל לראות ילד ככה שבר כלי, אז יקירתי כמו שאמרתי לך תהיה שם חזקה בשביל הילד המתוק שלך ואנחנו מתפללים פה בשבילכם.
וכל דבר שיוכל לעזור רק תגידי...

S r 35

New member
אניטה, תרגישו טוב ../images/Emo24.gif

מצטרפת לתקוות של אלה ומאחלת לכם לצאת מבית-החולים במהרה, כמו חדשים. תהיי חזקה יקירתי. אני יודעת שהימים האלה בבית-החולים לא קלים, אבל תחשבי שאורוני בידיים טובות ויחזירו אותו למסלול
שולחת לך ים חיבוקים, חיזוקים ואנרגיות חיוביות. ויהיה טוב

dafgol

New member
הי שרה מה קורה?

איך אמא? קיבלתי מסר מסיווי אתמול והיום אדבר עם אניטה
סיוי
על המסר והעידכון
ברי נשאר בבית גם היום, כנראה שהוא תשוש או לא יודעת מה....הוא ישן מאתמול בערב , אוטוטו 12 שעות כבר (!) וזה מאוד לא אופייני לי, כנראה שהתעייף אתמול והשתולל יותר מידי ( בסוף הלך לשעת סיפור עם אשתו וחמותו ) בריאות לכולם
ו
על הדאגה

למעלה