ארה"ב

../images/Emo58.gifארה"ב../images/Emo58.gif

ניק חיייייייייייייייייייייייייייי !!! ראיתם? תגובות?

../images/Emo13.gif

האמת,הופתעתי... היה נראה שבאמת זה ניגמר,עם כל הפרידות ממנו,וכל הדרמה... ועכשיו,אחרי כל זה,הוא יחזור? מוזר... אבל אני באופן אישי מאוד שמחה... היה לי קשה עם המוות שלו.

איפה בדיוק אתן רואות את הסידרה?

ערוץ מסויים? אני קוראת את התקצירים של CBS אבל זה לא אותו הדבר.

../images/Emo47.gif דההההה? השחקן חתם על חוזה חדש

ועכשיו איתו נכנסת שחקנית חדשה. ראית את זו שאמרה לו "it's about time you opened your eyes" - יקראו לה לוגן, היא רופאה ו.. השחקנית (דיינה רוסו) חתמה על חוזה של 3 שנים בצח"מ!! 3 שנים... הרבה.. כך שהיא בטח תעשה צרות לפיליס בגיזרת ניק. חוצמזה אם כבר מדברים על ארה"ב, אני פשוט לא מאמין להתנהגות של ניקי. רק הקמפיין חשוב לה ולעזאזל כולם! איך היא לא מתביישת להגיד לבת שלה להישאר עם בראד עד שהיא תיבחר כדי שלא יהיה סקנדל... איזה חצופה. היא פשוט הפכה להיות ויקטור ניומן. מעניין מי ינצח בסוף במירוץ - היא או ג'ק. לי יש הרגשה שדווקא גורם שלישי (ולא מוכר) ייכנס למירוץ וייקח בסוף משניהם את הכיסא... ובפרק של שישי פשוט נקרעתי מהקטע ששרון שאלה סתם בנימוס אם פיליס רוצה משהו שהיא הולכת לסידורים ופיליס עשתה לה "לא, לא, תודה" ואז "את יודעת מה - לסאמר נגמר האוכל" ושרון: "טוב, אני אביא" ופיליס "אה, וגם צריך חיתולים" ושרון: "אני אביא גם את זה" ואז פיליס: "ואם את כבר הולכת אולי תיכנסי ל-GCAC להביא פאי לימון.. אני פשוט מתה על זה" ושרון כזאתי: "בסדר. אני מיד אחזור" ובא לה לפוצץ אותה מכות.. נקרעתי מצחוק ותיעדתי את הקטע בפלאפון.
סה"כ הפרקים האמ' ממש טובים... הסצינה ביום חמישי של וויליאם עם גלוריה היתה ממש חזקה מצד שני השחקנים. מסכן וויליאם... אבל אני עדיין חולה על גלוריה, למרות שהמון פעמים היא פשוט לא בסדר.

../images/Emo47.gif לא ניתן לדבר על זה בפורום

אני כבר שנתיים (מתחילת 2005) רואה את הפרקים האמריקאים מדי יום.. ותכלס - הרבה יותר מעניינים מפרקי ישראל. הרבה הרבה יותר. (עם כל הצער שבדבר לישראלים)

מה זאת אומרת לא ניתן לדבר על זה בפורום?

רק תגיד לי באיזה ערוץ, או שתשלח מסר.

python 4

New member
../images/Emo58.gifזה היה די ברור..../images/Emo190.gif

אני אומנם לא עוקב אחרי ספוילרים, אבל אני עוקב אחרי החדשות בצח"מ (מי הולך מי בא וכל זה) - וניק חתם על חוזה חדש לפני חודשים כבר. מה גם שהם לא יהרגו דמות כל כך משמעותית! אם כבר להפטר ממישהו - אז משרון, ויפה שעה אחת קודם!

למעלה