הפרק היומי - חובה לראות היום

nimix

New member
../images/Emo58.gif הפרק היומי - חובה לראות היום ../images/Emo70.gif

היום זה הפרק שבו
מנשקת את
(אין לה גבולות לאישה הזאת)
- שרון
- ויקטור

nimix

New member
זה היה בדיוק בסוף הפרק

אני לא מבין את שרון, מה נסגר איתה? וכמובן שניק החליט לנסות שוב להתפייס איתה והוא בדיוק יראה אותם מתנשקים..אחח איזה אופרת סבון ממש אגב את הפרקים שאחרי הנשיקה יצא לי לראות בדיוק שנה שעברה ! (וזה היה בצרפתית :) )

nimix

New member
הנה קטע הנשיקה בשבילכם ../images/Emo202.gif

מראים גם קצת של מה שקורה אחרי הנשיקה אבל לא משהו רציני, אז זה לא מ-מ-ש יהרוס אבל רק שתדעו. תבלו ..

סלסה24

New member
שרון וויקטור ממש אבל ממש לא

זה היה ממש מגעיל שיעלה חומר מעניין יותר מה זה הדבר הזה זה נראה כאילו היא השתגעה לגמרי גועל נפש

nimix

New member
כן הם לא מתאימים

וזה נראה כאילו שרון רוצה לאכול לו את השפם או משהו כזה.. מה זה הנשיקה הזו? וסלסה24 חדש כאן לא?

סלסה24

New member
חדשה חדשה

כן אני חדשה כאן ואני לא "חדש" נעים להכיר איך הפורום כאן?

nimix

New member
אופסי ../images/Emo9.gif

אחלה פורום, למרות שקצת רדום אבל דברים קורים ספרי איזה דמויות את אוהבת או שונאת ( נלך על רע ..) ו 5 דברים שאנחנו לא יודעים עלייך.. טוב נו לפחות 1 :) ואני נימרוד נעים מאוד ברוכה הבאה - "חדשה" ! מקווה שתיהני

סלסה24

New member
חדשה?

אני לא כל כך מחבבת את פיליס , דיאן, כעקרון אין לי בעיה עם הדמויות יש לי בעיה לפעמים עם התוכן יש קטעים שממש לא מעניינים ודי מעצבנים כמו שרון וויקטור מה זה הדבר הזה אני מאוד אוהבת את שרון ולא מתאים לה - והיתה תקופה בחיי שאמרו לי שאני דומה לה את ריאן אהבתי מעריצה את כריס ולא מסמפטת בכלל את דרו המניפולטיבית הזו בכל מקרה אני מירב נעים מאוד ואני מתל אביב (משהו אחד לפחות)

nimix

New member
../images/Emo8.gif

נעים מאוד מירב תודה שנתת משהו אחד
דרו באמת מעצבנת - מה היא דוחפת את האף שלה כל הזמן? אוף ! והעובדה ששרון נישקה את וקטור רק מראה שהיא לא יכולה להישאר נאמנה , אני לא מבין אותה בכלל בלי ניק היא לא הייתה שווה כלום לדעתי ...

סלסה24

New member
שרון כזו תמימה לפי דעתי

הכח שהיא תפסה להגיש את מסמכי הגירושין רק מראה שהיא בחורה שיכולה להיות עם דעות משלה והחלטית כל הכבוד לה

nimix

New member
מה שמעניין או אירוני זה

שניקולס בא להתפייס איתה ! הביא פרחים, קנה לה מחרוזת אבל ויקטור היה חייב להיות שם ! וגם שרון ..

אההההההההה!

אני לא מאמינה שזה קרה, מה היא חושבת לעצמה? מסתובבת ומנשקת אנשים? ומה עם אוליביה-אשלי-בראד? מגיע לה ליתושה הזו שבראד יעיף אותה. ב-ק-ר-ו-ב.....

nimix

New member
לגבי אוליביה

אז מה שהיה היום זה שהדוקטור הזה ( שכחתי את שמו , זה שתמיד עובד בבית חולים) אמר לאוליביה: "שאני אספר להם (לבראד ולאשלי) את החדשות הטובות או שאת? " מפה לשם , אשלי בהיריון ! והוא נתן לאוליביה לספר את החדשות היא בטח תשמור את זה לעצמה, שהרי אם בראד ידע שאשלי בהיריון ( אני מקווה שהפעם זה באמת ממנו) אז הוא בטח ירצה יותר להישאר איתה, הלא כן?

אז זהו, שאין לה ברירה

והיא תספר לבראד ואשלי. הם יחזרו והיתושה תתחנן על ארבע בבכי שאשלי תקבל אותה בחזרה כחברה. תקבל את מה שמגיע לה.....

duckies

New member
עברה כל גבול

מה אני אגיד, זה נראה כאילו זה עומד לקרות וזה באמת קרה. פעם הייתה בחורה תמימה וזכה...

דבירית

New member
נצל"ש משהו לגגבי אתמול. הצעירים האלה כל שניה

משנים את דעתם בקשר לאיפה ילמדו. גם בעבר חבורת בילי, מאק, בריטני, ועוד אחד שאני מנסה להיזכר בשמו ולא מצליחה. לא מתאים לי. החבר של בריטני ואחחיו של דיאגו. מאט לא? בקיצור זה מעצבן נורא.

sergew2

New member
גועלי......

ממש איום ונורא((( וויקטור הזה בלי בושה נותן לה לנשק אותו, לפחות שהיה עוצר אותה ישר! יש לי הרגשה שעוד ימתחו את זה חודשים........

למעלה