הפרק של 25 לאוקטובר

Angel45

New member
../images/Emo58.gif הפרק של 25 לאוקטובר../images/Emo10.gif

פעילות רבה בבית החולים...ויקטוריה מחוסרת הכרה על אלונקה והיא כל כך שלווה ויפה ויקטור ניקי וג'יי טי מ א ו ד דואגים לשלומה ולשלום העובר,הרופא יוצא אליהם ומודיע להם שלויקטוריה לחץ דם מאוד גבוה והם מנסים לייצב את פעימות בלב של העובר. נוח מתעורר מההרדמה ושמח לראות את שרון ניק ולורן ומתחיל לספר את מה שהוא זוכר ומדבר על הפחדים שהיו לו. שרון מקבלת שיחת טלפון מג'אק ונחפזת לראותו ושניהם חוזרים לחדר של נוח שאומר שפחד שג'אק לא שרד את המפולת. בראד נפגע בעיניו אבל נחוש בשעתו לעזוב את חדר המיון וללכת לראות את ויקטוריה כי הוא מאוד דואג לה ולתינוק,אך הרופאים מצווים עליו להשאר במיטה וחובשים את עיניו, וכששרון מגיעה לבקר אותו היא מתפחלצת מהמראה של בראד עם התחבושות מסביב לראש. לורן מגיעה הביתה ומספרת למייקל ולגלוריה את כל מה שקרה והיא לא מצליחה להרגע כי היתה בטוחה שלא ימצאו אותם והיתה בטוחה ששם מתחת להריסות היא הולכת לסיים את חייה.היא סיפרה איך נוח עודד אותה והצחיק אותה בזמן שהוא עצמו היה בשיא הכאבים ובשיא הפחד,נוח היה גיבור הפרק הזה והאמת שבאמת מגיע לו להיות הגיבור. הרופא שוב יוצא אל ויקטור וניקי ומספר להם שהצליחו לייצב את לחץ הדם של ויקטוריה ואת דופק העובר,הם עשו המון בדיקות מקיפות אך לא ברורה להם הסיבה שוויקטוריה עדיין מחוסרת הכרה. ויקטור וניקי לא יודעים את נפשם מרוב צער וג'יי טי מכה על חטא כח עזר לפרופסור קורבל הפצוע לצאת במקום לצאת ביחד עם ויקטוריה. הוא נכנס לחדרה אבל האחות מייד מסלקת אותו משם בטענה שרק משפחה יכולה לשהות עם ויקטוריה...לא עזר לו שהוא הארוס של ויקטוריה....הוא ביקש מהאחות להשמיע לויקטוריה שיר שהיא מאוד אוהבת אך האחות אמרה לו שצריך את אישור הרופאים והמשפחה....הוא יוצא מהחדר מבואס מאוד מאוד ועומד בחוץ עם הטייפ ומשמיע לעצמו את השיר - זה השיר שהוא בעצמו שר,תוך כדי השמעת השיר מראים את כל אחד ואחד מהפצועים והלא פצועים...זה היה ממש מרגש ונוגע ללב. ניקי שאלה את ויקטור למה לא ביקש ממישהו אחר להוציא את ג'אק כי בזמן שהוציא את ג'אק , הוא יכול היה להציל את ויקטוריה..אז הוא אמר לה שאמנם הוא אינו מאוהדיו של ג'אק , אך לעולם לא היה מניח לו למות שאם כן לא היה יכול לחיות עם זה. פרופסור קורבל פצוע די קשה וקולין נמצאת איתו כל הזמן ...היא טרם הלכה לבדוק לשלומו של אביה-בראד. בין פול ומאגי נוצרה קירבה עוד יותר גדולה ממה שהיתה קודם(וקודם לכן הם היו סופר סופר קרובים ואוהבים)אני ציפיתי שהוא יציע לה נישואין בפרק הזה אך זה עדיין לא קרה. כולם ללא יוצא מן בכלל דיברו על החשכה על האבק וקשיי הנשימה ועל הפחד הגדול שאחז בהם. המשך יבוא........................

brum

New member
אז כולם יצאו מההריסות ? יש מישהו שחסר ?

אם אני לא טועה כולם יצאו בחיים מההריסות לא ? (הכוונה לדמויות החשובות בסידרה), אני חשבתי שהמצב יהיה יותר גרוע - אולי עשו את זה בשביל שפתאום כולם יהיו חברים של כולם ואפשר יהיה כאילו להתחיל הכל מהתחלה ? מענין מאוד למה עשו את הפרקים האלו - בטוח יש משהו מאחורי זה. אויש איזה מתח, הכתיבה שלך כרגיל הרבה יותר מעניינת והרבה יותר מפורטת מהתקצירים - נהייתי מכורה, את הופכת פה בקומונה לסוג של גורו נראה לי ..... לפחות לחובבי הספוילרים כמוני....

Angel45

New member
brum ../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif הסמקתי

תודה על הפירגון

למעלה