ספוילרים- 2X01!

../images/Emo58.gif ספוילרים- 2X01!

לקוח מ www.kryptonsite.com *כל הקלפיהאנגרים מהפרק המסיים את העונה הראשונה ייפתרו (מישהו מוכן להגיד לי מהם בבקשה?). *אריק ג´ונסון (וויטני) לא יופיע כשחקן רגיל! אולי הופעות אורח מדי פעם אבל זהו! סווווווף סוווווף! לא סובל ת´בנאדם! *אחד מחבריו של קלארק יגלה את הסוד, ככל הנראה בפרק זה.. אלה הדברים החשובים- אם יש למישהו להוסיף- בשמחה! (ומישהו בבקשה יכול להגיד לי מה קורה בסיום העונה הראשונה?)

angel of Death

New member
*ניצול שרשור )(סליחה עידו) ../images/Emo80.gif

נשים! היום הוא היום הגדול! יום גורלי! (פאק למה הפרסומת הזאת נפתחת כאן כל הזמן???) אחרי היום הזה יהיה לנו יותר על מה לדבר . ברור שאני מדברת על הפרק ש סמולוויל שישודר היום בשעה - 9.15 so enjoy everyboy...
איך עושה חווה? מוווווווווווו

Charmed 4ever.

New member
ייפ.. היום יש סמולוויל.. ואני הולכת

לראות סרט בקולנוע...... מזל שיש אנשים טובים באייסיקיו ששואלים אותך אם את רואה סמולוויל ובכך מזכירים לך לכוון להקלטה.....

mishmesh

New member
../images/Emo58.gif סוף העונה הראשונה ../images/Emo58.gif

בהתחלה ישנה סופת טורנדו גדולה מאוד שמתקרבת לסמולוויל. קלארק מגלה בביתו את החללית שבה הוא נחת בכדור הארץ. בינתים, ליונל לות´ר(אבא של לקס) מחליט לסגור את המפעל של לקס בסמולוויל ולהחזיר אותו למטרופוליס. לקס בהתחלה קצת המום ומיואש, אבל הוא מתאושש כאשר הכתב שהוא שלח לרגל אחרי קלארק מגלה לו על היכולות הבלתי אנושיות של קלארק, ועל החללית שהוא מצא. בסוף הפרק הלהקה ששרה את השיר פתיחה מופיעה בתיכון של סמולוויל.

mishmesh

New member
../images/Emo58.gif

שהכתב מגלה ללקס על הכוחות של קלארק ועל החללית, ושקלארק מגלה כל מיני דברים בחללית.

למעלה