פרקי ארה"ב

../images/Emo58.gifפרקי ארה"ב

תודה לאל שזה קרה. חבל ששרון לא הלכה ביחד איתה. שתי פקאצות מתחסדות מעצבנות שמאשימות את פיליס בכל דבר. אני לא זוכר שראיתי את פיליס דוחפת את שרון ובראד למיטה. שרון בגדה ומישהו גילה את זה. היא בכלל לא מצטערת על הבגידה. היא פשוט מצטערת שהיא נתפסה. יצור מעצבן. ודרו? גאד כמה שהיא מעצבנת כשהיא מדברת כמו איזה שניקווה מהרחוב. ברוך שפטרנו. עכשיו שתעבור הלוויה ויעברו פרקי הפלאשבקים המעיקים. אני מקווה שמיימי לא תגיע לשבעה. עוד נצטרך לסבול אותה גם נזכרת בג'ון.

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif ../images/Emo31.gif

פיליס חזרה להיות מרשעת. נכון שהמוות לא באשמתה הישירה, אבל היא כן אשמה באופן עקיף כי היא המשיכה במשחקים המגעילים שלה נגד שרון ובגלל זה כל המריבה קרתה. היא כבר השיגה את שלה בהצבעה של בראד, למה להמשיך? (למרות שאני מוכרח להודות שיש כיף לראות שוב פיליס פילפלית). אני מבין שהיא לא אוהבת ששרון מנסה להצטייר תמיד כ"קורבן". אבל תכלס - אי אפשר להשוות בין הבגידות. פיליס וניק היו רומן ממושך ברגעים הכי כואבים ושברירים של החיים ולא היה אכפת לה לנצל את המצב. שרון בגדה רק כתוצאה מהמעשים של ניק... הוא לא תמך בה בכלל והיה מנותק לחלוטין. לבראד כן היה אכפת והוא כן דאג לה ואהב אותה, ולמרות זאת הם היו ביחד רק פעם אחת. הבגידה של שרון הרבה הרבה יותר לגיטימית.

למעלה