פשוט לא להאמין על הניקי הזאת

brum

New member
../images/Emo58.gifפשוט לא להאמין על הניקי הזאת

התייחסות למה שקורה בארה"ב. ויקטוריה עדיין לא התעוררה מהתרדמת ועכשיו נמצאת בסכנת חיים בגלל ההריון (זה נקרא רעלת הריון). הסיכויים של העובר לחיות מחוץ לרחם קטנים (וזה יהיה כבר תינוק מספר 3 שהיא תאבד) אבל אם ישאירו אותו יש סכנה לחייה. ניקי מעדיפה לסכן את חייה של הבת שלה למען התינוק ! (בגלל שהיא ידעה עד כמה ויקטוריה רצתה את התינוק הזה) - איזו אמא יכולה לחשוב על דבר כזה ? ויקטוריה עדיין תוכל ללדת בעתיד עוד תינוק, אבל לעולם לא תהיה לה עוד ויקטוריה אם מדובר בחיים של או ... או .... לא עדיף להציל את האמא ? ויקטור כמובן חושב הפוך מניקי ובגלל הויכוח הזה מונה אפוטרופוס לויקטוריה כי הסכנה לחייה גדולה מרגע לרגע. נו מה יקרה ? האם סוף סוף יהיה לויקטוריה תינוק ? אני חושבת שבצח"מ יש את הכמות הכי גבוה של הריונות שמסתיימים או במות התינוק או בסכנת חיים (כמו נח למשל), נכון שבמציאות זה קורה - אבל בכזו תדירות ? קצת הגזימו שמה (נראה לי שמסתתר פה סיפור לא פשוט מאחורי הקלעים).

נראה לי את צודקת

זה לא הגיוני גם לאופרת סבון. רק שלא יהיה כמו הסיפור העצוב מ"נשואים פלוס".

brum

New member
הלוואי ... הייתי מתה לראות הפרקים ולא להסתפק

בתקצירים. וזה מזכיר לי, מתי את חוזרת לחו"ל חחחחח

באותה התקופה לא הבנתי את המעורבות של לורן...

אולי מישהו כאן יאיר את הסיפור הזה. כמדומני לורן התערבה נואשות על מנת לאחד בין פול לאיזבלה, במיוחד כשגילתה את ההיריון.. מה שמעט מעלה תהיות ומסורבל כאן בליטוש העלילה והסיווטש' בדמויות . לכאורה לורן כזו איכפתית? אני בספק . מהעבר הרחוק היא לא זכורה ככזו צדקת... בחורה די מורכבת ומרתקת, אבל מה בעצם האג'נדה שלה פה? מה יוצא לה בעצם מזה... כמיטב זכרוני היאי הייתה מאוהבת בפול לאורך זמן, גם כשהייתה נשואה לסקוט.. (יכול להיות שגם עם בראד?נדמה לי...) קצת מסורבל בעניי . הריי שהיא ידעה שמייקל ואיזבלה יש בניהם חשבון פתוח...כאשר צותתה לשיחה בין אביה של איזבלה למייקל בערב ההטבלה של ריקי . אם היא כלכך רודפת צדק מדוע הניחה לעניין? עד לפליטת הפה בטעות מול לין ומריסה... חבל חבל מאוד שיש חורים בעלילה.

brum

New member
לורן רצתה "לזכות בנקודות" אצל פול

זה בדיוק כשהיא נכנסה שוב לשחק בצח"מ אז כנראה זו העלילה שהתסריטאים חשבו שהכי טוב לשלב אותה - לורן התחילה עם פול אבל היא שמה לב שהוא עדיין טרוד מקשר עם איזבלה ונורא רוצה למצוא אותה, היא חשבה שאם היא תמצא את איזבלה זה יתן לה "נקודות" אצלו, וכשהיא שמעה שאיזבלה רוצה להעלם ולא לספר לו על התינוק, היא חשבה שאם היא תלחץ על איזבלה לספר לו, היא תגרום לפול אושר כי ידעה עד כמה הוא רצה ילד (זו הרי הייתה הבעיה איתו ועם כריס)

למעלה