תקציר פרקים - השבוע הקרוב

nimix

New member
../images/Emo58.gif תקציר פרקים - השבוע הקרוב

פול מודה בפני כריסטין שהוא מבולבל מהנשיקה של אתמול. היא מודה שיש לה רגשות כלפיו. מייקל מגלה לאיסבלה שפול וכריסטין מדברים שוב. איסבלה חושבת שכריסטין אובססיבית לגבי פול, ודורשת ממייקל שישכב עם כריסטין או שישלם למישהו שיפתה אותה. ויקטור מבטיח לניקי ירח דבש מצוין ועובר במשרד כדי לסגור עניינים אחרונים. הוא נתקל באשלי, שנראית רע. הוא מעודד אותה והיא שואבת נחמה מנוכחותו. היא שמה את הקלטת במעטפה ומתכננת להפקיד אותה בכספת. אוליביה ובראד מדברים על הנשיקה. בראד אומר שזה היה משהו חד פעמי ושאין טעם להתייסר לגביו. הם מנסים לעודד את אשלי, אבל היא עולה אל התינוקת. אוליביה שמה לב למעטפה שעליה כתוב "לאבי, ליום הולדת 16". דיאן מודיעה לג'ק שהיא רוצה לעזוב, והוא מסדר לה מלון. רב פקד אדמונד מוצא כפפות גינון של המצית, שג'ק מזהה כשייכות לפליס. פיליס מודה שכפפת הגינון יכולות להיות שלה, אבל טוענת שמישהו גנב אותן. הבלש אדמונד חוקר את דיאן לגבי היחסים המתוחים שלה עם פיליס. הוא גם חוקר את פיליס לגבי מקום הימצאה בזמן השריפה ומבקש להתחקות אחר שיחות הסלולארי שלה. דייגו מתנצל בפני ניקי שלא בא לחתונה. היא מודה לו שעשה את ויקטוריה מאושרת. ניק אומר לוויקטוריה שהוא מרגיש אידיוט על שחשב שדייגו חבר שלו. ויקטור מפתיע את ניקי בירח דבש באוסטרליה. ניק מחפש את הוריו ונתקל בדייגו. אוליביה מודאגת מכך שאשלי מתכוננת להיפרד מהחיים ומוותרת על המאבק. אשלי מחליטה לתת את הקלטת שהקליטה ליום ההולדת ה־16 של בתה למשמרת אצל אוליביה. היא מבקשת ממנה לצפות בה ולהחליט אם המידע צריך להתגלות. כריסטין אומרת לפול שקשה לה עם זה שמיד עם גירושיהם הוא התחתן עם איסבלה. הוא מודה שיש לו רגשות כלפיה, אבל לא מוכן לשנות את חייו מהקצה אל הקצה. מייקל מגיע לנחם את כריסטין, והם מתנשקים ונסחפים לספה. ניק מפטר את דייגו מהחווה ומבית הקפה. הוא לא מבין איך דייגו גומל לו בכך שהוא שוכב עם אשתו ומתחיל עם אחותו. ניק לא מוכן להקשיב או להאמין לו שזה היה חד פעמי. ויקטוריה שואלת את שרון אם יש משהו בינה לבין דייגו, מאז ששכבו. שרון תוהה אם זה גם מה שניק חושב. היא חושדת שדייגו אמר לוויקטוריה ששרון מעוניינת בו. ניק מודיע לוויקטוריה שפיטר את דייגו ושהיא לא תצטרך לשוב ולראותו לעולם. שרון מבקשת מדייגו להבהיר לניק שהוא היה היוזם של הסקס ביניהם, לא היא. מייקל וכריסטין עירומים על הספה, וכריסטין מבטיחה לו שהיה לאקט הזה משמעות. הוא מסכים שזה היה נפלא. לורן אומרת לאיסבלה לא לחשוש מכריסטין ופול. סרנה מבקרת את ניל. הוא רוצה להשקיע את מיטב מרצו בלילי. דרו אומרת לאוליביה שהיא לא מאושרת מכך שלילי החליטה לחזור לפריז. דרו חושבת שהיא לא רוצה את עזרתו של ווס. ווס מגיעה לדירתה של אוליביה ודרו מופתעת לראות אותו. ניל מתנצל בפני לילי שלא היה שם בשבילה. הוא מתחנן בפניה שתישאר עד שייצא מגמילה. ווס מספר לדרו שלילי צלצלה להגיד לו שדרו מתגעגעת אליו. דרו מכחישה ותוהה למה לילי הזעיקה אותו. לילי שמחה לראות את ווס. פול מודה בפני לורן שהיחסים בין כריסטין למייקל מטרידים אותו. איסבלה מבינה שמייקל וכריסטין שכבו. היא שמחה שהיא יכולה להירגע לראשונה מאז שובה של כריסטין, והיא ומייקל נשבעים לשמור את סודם. כריסטין מספרת ללין שהיא ומייקל התקדמו ביחסיהם. ויקטוריה אומרת לניק להפסיק להתעסק באובססיביות במה שקרה ולהתחיל לתקן את היחסים עם אשתו. כששרון חוזרת הביתה, ניק מחכה לה. ניק אומר לשרון שהיא התוודתה בגלל האשמה שחשה. ניק רוצה להאמין שדייגו ניצל את שרון. היא מאשרת שאכן כך היה. ניק חושב שהיא משקרת. דייגו מספר לראול שהוא פוטר משתי עבודותיו. הוא אומר לראול שהוא הרס הכל עם ויקטוריה אבל מחליט לנסות לתקן. הוא פוגש בה ומתחנן שתאמין בו וביחסים ביניהם. ניק לא יכול למחוק מראשו סצינות בהן דייגו ואשתו שוכבים. הוא מתקשר לגרייס טרנר. ג'יי.טי נותן לקולין סווטשירט של האוניברסיטה שלו, כאות הוקרה על שעזרה לו בלימודי קיץ. אוליביה ונייט מבקרים את ניל. ווס מציע להישאר עם דרו ולעזור לה עם לילי. שבת שלום !

junny

New member
תודה! שבת שלום לכולם

כנראה גם השבוע לא יהיה לי זמן לראות.. ומבאס אותי שלא ראיתי את החתונה. עבודה!!!

nimix

New member
ויקטור וניקי - לאורך השנים ../images/Emo202.gif

במיוחד בשבילך ...

nimix

New member
החתונות בצח"מ ../images/Emo58.gif

הוספתי ספוילר כי יש ספוילר מסוים בקטע וידאו.. אז לשיקולכם
אבל כל ההתחלה זה קטע החתונה של ויקטור וניקי...למי שפספס.. בתיאבון !

nimix

New member
וסצנת מקלחת ../images/Emo202.gif

תראו מה עבר עלי בחו"ל.. לראות צח"מ בצרפתית במקרה זה לא צריך לדעת צרפתית בשביל להבין
שבת שלום !

nimix

New member
מישהו מזהה את השיר כאן?

מהקליפ של ויקטור וניקי לאורך השנים שיר ממש יפה, ידוע לכם מי מבצע את השיר???

junny

New member
>תודה על הכל!

מחר אני אשב ואצפה כמו שצריך. בלי כדורגל ברקע..

junny

New member
לא נעים לי אבל...

עוד לא היתה לי דקה לראות את הקטעים.. תראה באיזה שעות אני חוזרת מהעבודה!!

junny

New member
בשירותי תקשורת?

אז למה בשעה כזו? משמרת לילה?

למעלה