2X23 The Wrath of Con

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif2X23 The Wrath of Con

כל מה שקשור לפרק שרשרו לכאן :)

MeItOsH

New member
הפרק הכי טוב so far../images/Emo58.gif

וואו,וואו,ווואו,ועוד פעם וואו! אני כל כך שמחה שג'ורג'ינה חזרה,היא הדמות הכי אהובה עליי, וממש כיף לראות אותה שוב! הפרק היה פשוט מעולה,עוד פעם הדרמות הגדולות,התכסיסים,ומה שgossip girl all about. לילי ורופוס מתנהגים כמו ילדים קטנים,למרות שזה לא חדש במיוחד.. דן אידיוט. בלייר וצ'אק ממשיכים לשבור לי את הלב כל פעם מחדש וההייליט-ג'ני דיברה על twilight! זה היה גדול! היא סיפרה ללילי על בלה ואדוארד ופשוט נחתכתי! ממש אהבתי את הסצנה שכולם ביחד בחדר של סרינה ומתחילים לדבר.ואני מתכוונת לכולם-צ'אק,נייט,דן,סרינה,בלייר וג'ורג'ינה. פשוט גדול. וכמובן,ג'ורג'י is going bad again "you can tell Jesus the bitch is back" בקיצור, הפרק מ-ע-ו-ל-ה-!

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

מסכימה עם חלק ממה שאמרת.. אין ספק שאהבתי את כולם ביחד.. הם חייבים להיות ביחד יותר חח... רק דן יצא כאן קצת בעע.. למה הוא לא יכול לשמור את הכל לעצמו? ולילי, הייתה חייבת לעצור את סרינה על שטויות? תני לבת שלך אימון פור גוד סייק! מסכימה איתך עם המשחקים הטיפשיים של לילי ורופוס..
אני אישית מעריצה של בלייר ונייט

jasika siton

New member
שאלה אליכם,

אומנם אני רק בפרק חמישי בעונה השנייה ועוד לא הגעתי לפרק שדיברתם עליו, אבל מה אתם כל כך אוהבים בג'ורג'ינה ?! היא פשוט דוחה לדעתי, אין על בלייר, סרינה, נייט, צ'אק ודן :)

MeItOsH

New member
אז למה אני אוהבת את ג'ורג'י?

כי עם כל השקרים,התככים והמזימות שלה, היא אמיתית. יש לה מטרה,והיא לא תיתן לשומדבר לעצור אותה עד שהיא תגיע אליה. הביצ'יות שלה ממכרת, הלבוש שלה מדהים.. והכי חשוב, מישל טרכטנברג פשוט מדהימה,אז אי אפשר שלא לאהוב אותה..

RayoDeLuz

New member
שחזור הודעתה של תן חיוך הכל לטובה1 ../images/Emo58.gif

די כבר נשבר לי הלב מצ'אק ובלייר מתי כבר הם יהיו ביחד? :( אני מזכירה לכולם לא לשכוח לסמן ספויילר! למען, אלה שצופים בסדרה בהוט...

RayoDeLuz

New member
אני אישית רואה בטלוויזיה..

חיה בקנדה.. זו אחת הפריווילגיות
אבל, אם את רוצה אתרים, שלחי לי מסר.. :)

Maayang4

New member
../images/Emo58.gif

פרק מדהים! ממש אהבתי את זה שכולם ביחדד כזה צ'אק נייט בלייר סרינה ודן.. זה כמעט כמו לקראת העונה הראשונה שכולם שיתפו פעולה ממה שסרינה אמרה להם שעשתה. ודיי זה מעצבן אותיי שבלייר וצ'אק לא ביחדד... אבל איזה חמוד שאמר שהוא עשה את זה בגלל שהוא אוהב אותה...חמודדד חולהה עליווו וחולה על ג'ורג'ינהה..לא הבנתי עכשיו היא הפכה לרעה? אני אוהבת את המשחק שלהה

למעלה