3x05 Rufus Getting Married

Born To Try1

New member
../images/Emo58.gif3x05 Rufus Getting Married

תקציר קטן: רופוס ולילי מחליטים להזיז את חתונתם ליום המחרת אבל האם מישהו או משהו יפריד בניהם לפני שהם יהפכו בעל ואישה? צ'אק מגלה סוד שקרטר הסתיר מסרינה. דן וונסה נופלים לתחבולותיה של ג'ורג'ינה. בלייר חושדת בברי וחולקת את חששותיה עם נייט. וכמובן לא לשכוח ספוילרים לסמן ב
בכותרת ההודעה. ולא פחות חשוב-ספרו לכולם מה חשבתם, מה אהבתם, מה עיצבן אתכם וכל מה שעולה על דעתכם בנוגע לפרק. צפייה נעימה!

Born To Try1

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo58.gifHere I go

אחרי 5 פרקים בעונה אני יכולה לומר רשמית שהעונה הזאת מאוד שונה משתי הקודמות. ואהבתי
הפרק היה ממש יפה
ג'ורג'ינה מטורפת לחלוטין, מסכן דן
בקטע שדן תפס את ונסה, הייתי בטוחה שהיא עומדת לשקר לו, הפתיע אותי שהיא אמרה את האמת. אז טוב שלא מרחו את זה. בלייר דיי איכזבה אותי עם הסצינת קנאה הזאת לנייט...
לא כ"כ ברור לי הקטע הזה, היא עם צ'אק. מה היא צריכה יותר מזה? זה כאילו היא לוקחת אותו כמובן מאליו, מה שעוד יותר לא ברור לי אחרי כל מה שהם עברו בעונה ה-2. חוץ מזה, היו כמה סצינות קטנות וחמודות שלהם היום. כמו הנשיקה בבוקר, הקטע שהם החזיקו ידיים, הקטע בחתונה שהם הסתכלו אחד על השני במבוכה,הריקוד וכמובן המסאג'
ובכל זאת, לא מספיק סצינות
בכל הסצינה של לילי-סקוט-רופוס,לילי היחידה שבאמת ריגשה אותי. החתונה הייתה יפה
עכשיו, גם סוף סוף נפתרה התעלומה-הסיפור של ברי וקרטר שהשאיר את סרינה ונייט פגועים וכועסים. פרק טוב
מחכה לפרק הבא! מי שקרא ספוילרים, יודע בדיוק מה יהיה שם... אבל למה לכתוב על זה אם אפשר לראות פרומו? http://www.youtube.com/watch?v=IRmJTGkVJD0 חח ממש חפרתי הפעם

M r s J o n e s

New member
../images/Emo58.gif

הפרק אכזב אותי קצת,אולי בגלל שהפרומו יצר ציפיות גבוהות וכגודל הציפיה כך גודל האכזבה או כי הפרק פחות המתקד בדמויות ויותר בלילי ורופוס והחתונה שלהם. ברוך שפטרנו מברי,דמות מעצבנת ומיותרת בעליל..וכמובן ברוך שפטרנו מגורגינה!כך זה נראה לפחות,לא סובלת אותה..כל הסיפור עם סקוט נראה לי מיותר בעליל..היה עדיף שחשבנו שהוא מת וזהו. בסה"כ היה פרק טוב והפרק הבא בכלל נראה לוהט!

JAP Noa

New member
../images/Emo58.gif כגודל הציפיות כך גודל האכזבות..

מאז העונה הראשונה, לא ציפיתי ככה לפרק של גוסיפגירל. בפרומו היה נראה כאילו באמת הולכים להראות לנו דברים מדהימים ומפתיעים, אבל למען האמת היה ממש גרוע. ג'ורג'ינה לא היייתה רבע רעה אפילו ממה שהיא בדר"כ, חיכיתי לסחיטה רצינית, לרוע, לתחמונים, זה כל מה שיש לה? ועוד לבוא בצורה כזאת בלאי ולסייים עם זה? היה יותר מתאים אם היא הייתה עושה את זה כשהם היו הולכים דאוון דה אייל אומשו כזה, זה סתם היה מעפןןןןןןן. אבל דווקא נראהלי שהם ישלבו אותו טוב במשפחה, ואולי גם הוא יפסיק לשחק כמו מישהו שנקלע לסט בטעות ופשוט זורם עם זה. לילי ורופוס היו כאלה..משעממים? יאלללה חתונה, תהיו קצת פחות צפויייים. אבל השמלה שלה. ושל סרינה
אהבתי את זה שצ'אק כלכך מחפש להגן על סרינה, ואת הסיבה של ברי להיות עם נייט. היה כלמיני דברים מצחיקים, אבל בסה"כ לא התלהבתי. אולי שיעברו לעשות את הפרקים במתכונת של פרומו, 10 דק' פרק, הכל קורה מהר ומלא אקשן, זה יכול להיות נחמד
הסוף עם סרינה היה כזה עצוב, ורק אני תקועה בעבר ופשוט מחכה לשניייה שהיא ודן יחזרו להיות ביחד? אני פשוט לא מסוגלת לחשוב שזה לא ייקרה.
הפרק הבא לעומת זאת נראה מעולה, אבל שוב הם יודעים לעשות פרומואים מצוייין, השאלה מה יהיה בפרק.

Born To Try1

New member
הפרומואים שלהם באמת מדהימים../images/Emo45.gif

וכדי לא להתאכזב צריך מלכתחילה לקחת בחשבון שפרומו אמור להיות מלא אקשן ואמור לגרום לצופים לכסוס ציפורניים עד הפרק הבא. אני לא התאכזבתי, כי כמו שאני מכירה את "אחת שיודעת" ואת הפרומואים, ידעתי שזה רק כדי למשוך צופים ולא יותר מזה. זה לא ממש משקף את מה שיהיה בפרק
אבל יש לי הרגשה טובה בקשר לבא
(לא בגלל הפרומו, מפיק שותף של הסדרה אמר שהפרק הזה מאוד עסיסי אבל שוב, לא לצפות
)

Baibasmom

New member
אני גם חיה מפרק לפרק בתקווה שיהיה משהו בין

דן לסרינה. אני עדיין רק בפרק 20 של העונה השנייה אך אנא אמרו לי האם יש בינם פלירטוטים בהמשך או שהם כבר נטשו זה את זו לחלוטין?

liat012

New member
תגידו פרק 3X6 ../images/Emo58.gif

זה הפרק בו צ'אק מנשק בן וכניראה הוא הומו או ביסקסואלי
?!

בעיניי פרק לא משהו../images/Emo58.gif

פרק שחלף כזה. עבר כולה יום וכבר שכחתי כמעט מה היה בפרק. ברי פתאום עוזבת את נייט, זה היה כזה מטומטם כי הרי בהתחלה היא בכלל לא ידע שהוא קשור לקרטר אז מה קשור פתאום זה שהיא ניצלה אותו במיוחד בשביל זה. וגם זה שכל הזמן נותנים לסרינה איזשהו חבר לשני פרקים ואז מפרידים ביניהם באיזשהו טיעון מטומטם...
בקיצור מעצבן
בכלל משהו מוזר בעלילה העונה, זה כאילו אין עלילה מרכזית כמו שהיה בעונה הראשונה עם בלייר נייט וסרינה כמשולש ובעונה השנייה עם צ'אק ובלייר. בעונה הזאת נראה כאילו כל פרק כמעט ולא קשור לשני...

GossipKid

New member
חכי...תני לזה צ'אנס...

אולי תהיה עלילה ראשית. כרגע העלילה הראשית היא: סרינה-חיפוש אחר אבא. ג'ורג'ינה-הילד של לילי ורופס-וונסה. ואוניברסיטת ניו יורק תחת דן ובלייר.

JAP Noa

New member
בדיוק ההיפך..../images/Emo58.gif

לעונה 2 לא הייתה עלילה. כל פרק היה קשור למשהו אחר בכלל, יכלו לשדר את זה כעונות נפרדות, לא נראה לי שמישהו היה שם לב בכלל. העונה הזאת דווקא יש לה קצב ברור והיא בנתיים לפחות ראית לי עם סיפור מסגרת דיי טוב.

Robin Sparkles

New member
אחרי הרבה עיכובים

ובעיות במחשב המעצבן הזה אני סוף סוף הולכת לראות את הפרק!!!

לא ראיתי...

אני מודה שעוד לא ראיתי את הפרק עדיין.. אראה אותו בשישי שישודר שוב בטלוויזיה...

Maayang4

New member
../images/Emo58.gifפרק בסדר

לא היה פרק משהו משהו.. היה קצת משעמםם אבל בסדררר

למעלה