../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

בפרקים המתקדמים רואים שפיליס בהריון מג'ק או ניק (עדיין לא הגיעו תשובות של בדיקת רקמות) ומנסים לבנות מתח מיני בינה לבין ניק. משהו שמה לא אמין: היא נראית הרבה הרבה יותר מבוגרת ממנו ואפילו שישימו לה טונות מייק אפ ויצלמו מצד מחמיא עדיין רואים את ההבדל. רואים שניק לא ממש נמשך אליה אלא רק מדקלם שורות שהתסריטאי נתן לו. דבר שני שלא ברור לי לגביה: איך היא יודעת להרים פרויקט של NVP ,איך היא אשפית ווב כשלא ידוע לנו היכן היא למדה את זה או מה הנסיון שלה בכלל. אותו דבר עם קווין: הוא עיצב דף לבית קפה שלו וישר קבל להיות מעצב ראשי של ז'אבו. רק בשביל הפרופורציה: העיצוב של YNET למשל עלה כמאה אלף דולר וYNET הם פחות מז'אבו. דבר שלישי ואחרון ניומן אנטרפרייז זה מה שאומרים תעשיה גלובלית מקום שצריך לעבוד שם יומם ולילה אבל בסדרה נראה כאילו יש להם את כל הזמן שבעולם לפלרטט בחדר קפה ?? טוב הרבה חורים אבל בכל זאת מושך

../images/Emo210.gif את מדברת שטויות בקשר לפיליס

וניק... יש ביניהם כימיה, זה ממש לא נראה מאולץ! אני ממש אוהב אותם ביחד... זה כזה נחמד לשמוע את ניק אומר לויקטור "הייתי רוצה שהתינוק יהיה שלי" וכנ"ל פיליס או שהוא בא אליה ואומר לה שלא משנה מה יקרה הוא אוהב אותה....

מסכימה!

יש בינהם כימיה מדהימה!! רואים שהם אוהבים,ונימשכים. הוא יותר מתאימה לו משרון המעצבנת.

למעלה