OMG

• פותח הנושא GEL
  • פורסם בתאריך

GEL

New member
../images/Emo58.gif OMG ../images/Emo70.gif

אחד הקטעים הנוראיים ביותר בצערים חסרי מנוח, המוות של....... דרו לצפייה כאן

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif כן זה היה קטע ממש חזק

אני אפילו צילמתי אותו לסרטון וידאו בפלאפון של 25 שניות חח הצרחות של לילי... והכי מחריד איך ששרון בסוף נפלה. ופיליס, אמנם זה די באשמתה, אבל כ"כ כואב לראות אותה מתייסרת (בפרק של אתמול). מישל פשוט תותחית, היא משחקת מעולה!! קצת לא ברור לי איך דרו נפלה עם הפנים לנהר... אם כבר היא היתה צריכה ליפול מאחור לפי איך שהן עמדו... היא היתה עם הגב לנהר.. זה די מוזר לי. אגב, הלוקיישן כמובן היה פנימי לדעתי (אולפן) כי זה נראה די זול ולא יותר מדי אמיתי. אבל המשחק - נפלא ומצמרר כאחד.

GEL

New member
אני אתן שוב את הלינק

פשוט תלחצי כאן על הצבע הכחול, חג שמח

python 4

New member
לא ראיתי מעולם..../images/Emo58.gif

מוות כזה מזויף! קודם כל, אני בטוח שדרו לא מתה כאן, ואם יום אחד יתחשק לה לחזור היא תוכל לחזור בלי שאף אחד מצופי הסדרה יתהה איך היא שרדה את הנפילה הזו. הממ.. אלא אם מצאו את הגופה שלה ושרפו אותה.. גם אז היא תוכל לחזור, אני בטוח.

junny

New member
לא מלציחה לראות את הקטע

המחשב שלנו עצלן מידי בשביל זה... אבל חייבת לציין שחוץ מהכאב של לילי לא מש אכפת לי שדרו נעלמת לנו המחיים. זכרון הפרחים הלבנים בשער לא עשה לי טוב- מצועצע מידי בדיוק כמו דרו עצמה

../images/Emo58.gifאיזו צביעות

אני לא מאמין שהם מכשירים את הרומן בין בראד ושרון על חשבון פיליס. הרי זה לא רק "לילה אחד". הם כבר חודשים עורגים אחד לשני. בגידה היא לא רק אקט פיזי, היא גם אקט נפשי. הרי לפני שנה בדיוק שרון עשתה לפיליס ולניק הצגה במלון בו הם בגדו בה. שנה אחת אחרי - פיליס "אשמה" במוות של דרו כי היא העזה לסחוט את שרון. אם שרון לא הייתה בוגדת עם בראד - זה לא היה קורה. אם דרוסילה לא הייתה דוחפת את האף שלה לכל דבר - זה לא היה קורה. איזו צביעות, איזו התחסדות. גועל נפש.

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif כמה בולשיט בהודעה אחת, גאד!

זאת פיליס שהציקה והציקה!!!! היא צריכה לקבל גם אחריות על המעשים שלה. למה להמשיך לעצבן את שרון ובראד? היא כבר השיגה את שלה. היא בעצמה מודעת לעובדה שיש לה אשמה במוות של דרו!! היא היתה צריכה להפסיק עם משחקי הסחטנות המגעילים שלה! ונכון, לשרון ובראד באמת יש כימיה שלא מהעולם הזה. וזה רק מראה עד כמה הם היו חזקים שהם לא המשיכו לממש את אקט האהבה שלהם בצורה פיזית. לפיליס וניק ממש לא היה אכפת מהמצב הנפשי של שרון, הם פשוט הלכו על זה בלי חשבון.

Dawn12

New member
תתחדש על הניק ../images/Emo13.gif

אני כל כך לא בעניינים שהייתי צריך לדפדף כמה דפים אחורה כדי להבין מי מסתתר מאחוריו ומשמיץ פה את פיליס לעיני כולם. "למה להמשיך לעצבן את שרון ובראד?" יש כל כך הרבה סיבות שאני לא יודע מאיפה להתחיל. אולי, כי היא יכולה?
וברצינות - פיליס בכלל לא התכוונה לסחוט את שרון. זה בראד שהחליט להכניס אותה לכל הסיפור הזה במקום להתמודד עם פיליס בעצמו, ואותי לפחות זה ממש לא הפתיע. יש לו נטייה קבועה להכניס את כל האנשים מסביבו לבלאגן שהוא יוצר (רק לא מזמן שרון כמעט מתה בגללו, אחרי שהוא שלח אותה למשימה שקשורה לעבר המפוקפק שלו) והיה ברור שגם כאן הוא יעשה את זה. הגיע הזמן שמישהו ימרר לשני היצורים הצבועים האלה את החיים, ופיליס עושה את זה כל כך טוב שזה פשוט היה מתבקש..

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif שמח שחזרת אם כי

לא מסכים איתך לגמרי
תשכנע אותי למה היא היתה צריכה להציק לשרון. לא קיבלתי תשובה. פיליס גרמה לשרון כ"כ הרבה כאב, למה להמשיך להציק לה עוד? היא כבר קיבלה מבראד את מה שהיא רצתה בהצבעה. אז למה היא היתה צריכה לעצבן אותה עם הרום סרוויס בלוקיישן, עם החלפת השמלה ועם האיום להתקשר לג'ק? זה מה שהוביל למוות. היא בעצמה יודעת את זה! אני מבין שהיא לא אוהבת ששרון יוצאת הקורבן תמיד. אבל בינינו, לפיליס אין מה לדבר, כי היא וניק היו רומן ממושך ברגעים הכי כואבים ושברירים של החיים ולא היה אכפת לה לנצל את המצב. שרון בגדה רק כתוצאה מהמעשים של ניק... הוא לא תמך בה בכלל והיה מנותק לחלוטין. לבראד כן היה אכפת והוא כן דאג לה ואהב אותה, ולמרות זאת הם היו ביחד רק פעם אחת. פיליס האחרונה שצריכה להשתמש במידע הזה!!! ושוב, היא בעצמה מודעת לזה!! מה שכן, מישל פשוט מדהימה וכואב לי ביחד איתה על כל ההתענות הזאת שלה...

nimix

New member
אמריקה אה?? ברוך הבא ../images/Emo70.gif

יום אחד תצטרך לספר על מעלליך ... והייתי משתתף בדיון אבל לא ראיתי את הפרקים העתידנים האלו .. לכן קשה לחוות דיעה .

Dawn12

New member
מישל בהחלט מדהימה

נתחיל מזה שאני שונא את ניק ופיליס ביחד (ג'ק ופיליס FOREVER!
) , ובגלל זה קצת קשה לי להגן עליהם, אבל לא נורא. למיטב ידיעתי, פיליס לא אנסה את ניק ולא הכריחה אותו לנהל איתה רומן. אם מישהו הכאיב לשרון זה היה ניק. הוא זה שהיה נשוי לה כמעט עשר שנים, הוא זה שהתחיל את הרומן עם פיליס (אפילו פיזית), והוא זה שהמשיך גם כשפיליס ניסתה לסיים אותו. חוץ מזה, הנישואים של ניק ושרון היו בדיחה עוד הרבה לפני שפיליס נכנסה לתמונה, אבל נעזוב את זה. שרון אולי לא מודה בזה, אבל היא ובראד מנהלים רומן משלהם כבר כמעט שנתיים. אף אחד לא ידע על זה עד לא מזמן אז הכל היה בסדר מבחינתה, והיא יכלה להמשיך להיות האישה המסכנה שבעלה נטש אותה בשביל המאהבת המופקרת שלו, אבל עכשיו הדברים השתנו. פיליס בכלל לא התכוונה לפרסם את זה ומה שעניין אותה זה הפרוייקט של ג'ק, אז היא סחטה את בראד עם המידע. כששרון נכנסה לסיפור (בגלל בראד) היא המשיכה להתנהג כמו קדושה מעונה, אבל היא ופיליס היו יכולות להמשיך בעקיצות שלהן בלי לערב את ג'ק. פיליס לא היתה אומרת לו כלום אם היא לא היתה שומעת ששרון כבר סיפרה הכל לדרו, וממשיכה להתנהג כמו קורבן מעונה. זה מה שקרה בצילומים, ובגלל זה פיליס החליטה להתקשר לג'ק. פשוט נמאס לה משרון, וקשה להאשים אותה. לי נמאס משרון כבר מזמן.

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif טוב, נסכים שלא להסכים

בכל מקרה - עכשיו אתה מוכרח לחזור לכאן במשרה מלאה, שתוכל להגן על פיליס שלך
ועכשיו שאתה בארץ - תוכל גם לבוא למפגש הפורום הקרוב, קיץ 2010

junny

New member
איזה כייף לראות את הניק האדום!

מה שלומך מנהל במיל.?? איך היה בארה"ב חזרת עם כמה בוחטות?

Dawn12

New member
Thank you! ../images/Emo45.gif

פיליס אשמה במוות של דרו בדיוק כמו ששרון, בראד, ג'ק, ויקי ועוד חצי מג'נואה סיטי אשמה בו. אני יכול לקשור את כולם לזה. אפשר להגיד על פיליס הרבה דברים, ואפשר להאשים אותה בלא מעט דברים אחרים, אבל כאן אני לא קונה את זה. סורי.

למעלה