Out Of The Ashes 23 October

Angel45

New member
../images/Emo58.gif Out Of The Ashes 23 October ../images/Emo58.gif

אמבר מתעוררת מעלפונה זבת דם ומוצאת עצמה בתוך המכונית,הדלתות נעולות והיא אינה מצליחה לצאת מהמכונית,אחרי שהרגיעה את עצמה מהתקף החרדה היא מוצאת דרך לצאת מהמכונית אך כל תזוזה שהיא עושה לאחר שיוצאת מחלון המכונית גורמת למפולת אבק ואבנים..היא זוחלת על הגחון לאיטה מדברת עם עצמה ונותנת לעצמה פקודות. בנתיים קיין ( הבן האמיתי של ג'יל והנכד של קאתרין) וג'יי טי מזיזים את קאתרין הפצועה ממקומה ומוצאים מקום מסתור במעלית..קאתרין כל הזמן אומרת להם שיעבו אותה שם כי היא מעכבת אותם , הם כמובן לא מוכנים לשמוע על כך. לאחר ששלושתם הגיעו למעלית ג'יי טי עולה לגג המעלית ומתחיל לטפס למעלה בפיר המעלית , קאתרין מתחננת בפני קיין שיעלה גם הוא ומבטיחה להשאר במקום ולא לזוז וקיין מבטיח לה שיבוא עם צוותי החילוץ להוציא אותה. אמבר ממשיכה לזחול ומגיעה למעלית , היא וקאתרין שמחו מאוד לראות אחת את השניה ( למרות שקאתרין היתה עויינת כלפי אמבר במשך תקופה ארוכה....תראו את זה כשזה יגיע לארץ....) ושתיהן החלו לנהל שיחה על עובדות החיים , אמבר מטפלת הקאתרין כמו שמטפלים בפג בפגיה. קיין וג''י טי יוצאים מההריסות לשמחת כולם וקיין חוזר למטה להציל את הסבתא שלו ביחד עם צוותי החילוץ..ולהתפעתו הרבה מוצא שם גם את אמבר(שהיתה אישתו לתקופה די קצרה).ג'יל שמחה מאוד לראות את אמה וקאתרין שמחה מאוד לראות את כולם בחוץ והיא נלקחת במסוק כמו כל יתר הפצועים לבית החולים. ויקטוריה עדיין לא בנמצא. ג'ק המסכן - צוותי ההצלה לא מצאו אותו במקום האחרון שחשבו שהיה בו. ג'ק ממש ביש גדא אחרי כל צעד שהוא עושה קדימה הוא מקבל מפולת אבק ואבנים והוא נחלש מרגע לרגע , בשארית כוחותיו הוא כותב מכתב לשרון ומזכיר בו את נוח ואת קייל .הוא אומר לשרון שהמחשבה על לראות את פניה והמחשבה על אהבתה ועל החיבוק שלה מניעות אותו להתקדם קדימה , הוא מתאר לה את אהבתו אליה אל נוח ואל קייל.....בקיצור מכתב סוחט דמעות...תוך כדי קריאת המכתב לאחר שכתב אותו הוא מאבד את ההכרה וכך מסתיים הפרק לא מובן אם הוא מת או ללא הכרה המשך יבוא.....

brum

New member
וואו איזו דרמה

צח"מ במיטבה - אסון נוראי אבל כולם כנראה שורדים (לא לפני שהם נאבקים על חייהם) - לדעתי ג'ק לא ימות כי זה שחקן שמביא המון כבוד לסדרה. אחח איזו דרמה - כל כך חבל שצריך להמתין כל כך הרבה זמן עד שנראה את זה. את מי עוד לא הזכירו והיה במקום האסון ? מישהו חייב למות בכזו טרגדיה... תודה על העידכונים המרתקים.

B i m B

New member
ואוווווווווווווו זהו אני מכורה

לסדרה שני פרקי זמן שונים..... מחכה לתקציר הפרק הבא ותודה על העדכונים

nimix

New member
אם מישהו יכול להגיד לי ../images/Emo58.gif

מי זאת אמבר? ומי אלו קווין ואחד בשם GMAN? שכנראה היה לו משהו עם ג'ק או שאני טועה ..

טאם טאם טאאאאם (איזה מתח.../images/Emo12.gif)

עדיין מוזר לי לקרוא "ג'ל שמחה לראות את אמא קת'רין" באותה שורה. חחחחחחחח

Angel45

New member
אמבר ../images/Emo58.gif לא נראה לי שספויילר אבל שיהיה

אמבר שיחקה ביפים והאמיצים - היא היתה מן נוכלת ערמומית כזו
בכל מיני פקרים מהעבר צח"מ והיפים והאמיצים הראו שחקנים משחקים כאן ושם מוזר לקרוא אנטיבס ? חחחחחחח מבטיחה לך שיהיה עוד יותר מוזר כשתראי את זה, זה כמו אפיזודה מסרט מדע בדיוני חחחח אהה שאלתם על ג'י מאן...כתבתי עליו כבר אך בכל מקרה הוא היה שותפו של ג'ק בז'אבו קוסמטיקס. גמני חושבת "שצריך להמית" מישהו בסידרה מעניין את מי הם רוצים להוציא מהסידרה וימיתו אותו באסון הנוכחי

sharona78

New member
גם אני מתחילה להתמכר../images/Emo58.gif

לתקצירי הספויילר שלך אנג'ל, את כותבת בצורה כזו מעניינת שכשאני קוראת אני ממש מרגישה בתוך הפרק, ממש יכולה לדמיין כל דבר ודבר, הכנסת אותי למתח, עכשיו אני מכורה כאילו לשני סדרות, זאת שתהיה אצלנו ביוד 4 שנים וזאת שלנו הנוכחית.... גם אני כמוכם חושבת שמישהו צריך למות, אבל מי ? גם ג'ק וגם ויקטוריה הם דמויות מרכזיות שקשה לתאר את הצח"מ בלעדיהם... אמבר היא אמבר, ממש מתאים לה לתת פקודות לעצמה ולדבר אל עצמה...חחחחחחחח וג'יל שמחה לראות את אמא קתרין.... הזוי לחלוטין !! והללויה ג'ק סוף סוך מזכיר את קייל !

LIAT BISHOR

New member
כל הסיפור שכתבת זה הפרקים שבארצות הברית?

כי יש כמה דמיות שאין לי מושג מי הם ומה קרה איזה התרסקות דיברת שייקרה? לגיק וכולם?

Angel45

New member
../images/Emo140.gif ברוכה הבאה ליאת ו -------

תקראי את כל הספויילרים שלי מהשבוע האחרון שנקראים - OUT OF THE ASHES ושם יש הסבר די מפורט של מי הוא מי ומה זה מה

sharona78

New member
ברוכה הבאה לפורום....../images/Emo127.gif

עכשיו אנחנו בעיצומם של עדכונים ע"י אנג'ל על הפרקים שמשודרים בקנדה... מקווה שתהני....

למעלה