Out Of The Ashes October 24Th

Angel45

New member
../images/Emo58.gifOut Of The Ashes October 24Th../images/Emo7.gif

ניק ושרון בבית החולים ממתינים לתחילת הניתוח של נוח..הסבירו להם את מהות הניתוח...ניתוח לא פשוט... קולין מגיעה לזירת האסון ובידה חולצה של אדריאן כי הגיעה יחידת כלבי הצלה ..כלבי זאב ענקיים והכי יפים שיש. הגיע משלוח של של ציוד מיוחד שכולל ציוד שמע ומצלמות וידאו למקומות קטנים וצרים. בנתיים צוות ההצלה צועק שנמצאה גופה וכולם נכנסים להסטריה...אבל עד שהעלו את הגופה מגיע לפתע אחד מהחבר'ה עם תיק יד של אישה....וכשהתברר שזה התיק של ויקטוריה , ניקי לא יודעת את נפשה מרוב דאגה..היא כולה נפוחה מרוב בכי. הגופה הועלתה למעלה ומתברר לרווחת כולם - כולל שרון בבית החולים שזה לא ג'ק ולא אדריאן קורבל אלא זו גופה של מנהל אתר הבניה שעשה כנראה דברים מאוד לא כשרים באתר. ויקטוריה יושבת לה על קצה גוש בטון וזועקת לעזרה , אבל איש אינו שומע אותה,אבל לפתע אדריאן מתעורר מעלפונו ופניו זבי דם שניהם שמחים מאוד ומעודדים אחד את השני ומצחיקים אחד את השניה. למעלה צוות ההצלה החל לפנות את כל האזרחים כי המקום נתון לסכנת התפוצצת גז...ויקטור כמובן אינו מתפנה , ניקי מסרבת בתוקף להתפנות וג'יי טי כמובן גם נשאר. ג'יי טי פוגש את קולין הבוכיה כי היא אינה יודעת מה קורה עם דוד ג'ק ואינה יודעת מה עם אהובה אדריאן...ג'יי טי מצליח לשמור על קור רוח ומעודד מנחם ומחבק אותה. ניקי וויקטור יושבים עם ראש המחלצים מול המוניטור ולאט לאט המצלמה מגיעה למקום שויקי ואדריאן נמצאים...ויקטור מצליח ליצור איתם קשר ולברר לשלומם אך פתאום אירע פיצוץ גז עז שהרעיד את כל הסביבה ופוגע באנשים בחוץ וגם בפנים. ניל מתמודד בגאון עם חבורה גדולה של עיתונאים שלוחצים אותו לכל הכיוונים בעבור כל פיסת מידע. נוח יוצא מחדר הניתוח והרופאה המנתחת מסבירה לניק ושרון שהניתוח עבר בשלום אבל נוח יצטרך להיות במעקב למשך כל חיו בגלל בקטריה שנכנסה והתבייתה לו בדם...שרון הרוסה מזה ובכלל היא הרוסה ולא חשה בטוב מכל הלחץ. לפתע פתאום ויקטור חוטף בלון חמצן ומסכה ומחיש את צעדיו במורד הבור בכדי להציל את ויקטוריה אך ממש קרוב לכניסה הוא מוצא את ג'ק מוטל על הגחון ללא הכרה , הוא מוצא משם על אלונקה..ושרון מתבשרת שהוא בחיים אבל ללא הכרה. ג'יי טי פתאום רץ לכיוון הבור וויקוטר צועק ומסביר לו היכן בלון החמצן.....אדריאן פצוע וויקטוריה שכרסה בין שיניה עוזרת לו לזוז כלפי מעלה כי הפיצוץ פער פתח שאיפשר להם לצאת....ג'יי טי מגיע ושלשתם מתחבקים ושמחים , וויקטוריה יוצאת ראשונה..ומנפנפת לשלום לניקי ווויקטור א ב ל שוב מפולת אבנים...שהפעם פוגעת בויקטוריה ומפילה אותה ומגלגלת אותה על הרצפה שממילא מלאה באבנים.... כך הסתיים הפרק היום....המוסיקה שהם משמיעים ב 4 הפרקים האחרונים......הפנים והמבטים המפוחדים של כולם זו ממש אומנות , יש לציין שהפעם הבמאי התעלה על עצמו. אני משתגעת ממתח, נכנסתי לזה חזק מאוד , אני מזילה ים של דמעות כל יום השבוע בין 4 ל 5 אחרי הצהריים....ותבינו עוד דבר....הטלביזיה כאן משדרת בכל 5 דקות 3 דקות של פרסומות...בשיא הדרמה ובשיא המתח פתאום פרסומות למתמכרים - הידד - המשך יבוא

brum

New member
אל תפסיקי לעדכן !!!!!!

כשאת מדווחת על מה קורה בסידרה אני ממש רואה את זה לנגד עיני - יש לך כשרון, כל הכבוד לך. עכשיו גם אני ממש במתח - באמת הרבה זמן שהמפיקים לא יצרו כזו דרמה. ניחוש - ויקטוריה תאבד שוב תינוק

אנג'ל שרונה ומי שמעוניין../images/Emo9.gif

רק רציתי לעדכן שהחלפתי ניק. בחתימה שלי יש הסבר. ואנג'ל מותק, תמשיכי לעדכן, אני נהנת מכל רגע.

Angel45

New member
../images/Emo65.gif תתחדשי ותהני מהניק החדש ../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

sharona78

New member
מזל טוב ותתחדשי על הניק החדש......./images/Emo6.gif../images/Emo140.gif../images/Emo20.gif

LIAT BISHOR

New member
רגע הספוילר Out Of The Ashes October 24Th

זה עכשיו בארצות הברית?? ואפשר לדעת מי זאת אמבר? ומה קרה לכולם?

sharona78

New member
חבל על הזמן....

איזה פרקים ! אני חייבת להוריד אותם... פשוט חייבת !!!!!!!!

Angel45

New member
תדאגי שתהיה ערמת טשיו לידך

אחרת הדמעות פשוט ישטפו אותך אינך מתארת לעצמך כמה דמעות תורידי

למעלה