S2 E18- The Age of Dissonance

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gifS2 E18- The Age of Dissonance

כל מה שקשור לפרק שרשרו לכאן :)

liat012

New member
זה לא ממש קשור לפרק אבל אולי..../images/Emo58.gif

צ'אק וונסה יהיו ביחד
?

liat012

New member
עוד שאלה ../images/Emo58.gif

מתי נייט ובלייר חוזרים? כי חשבתי שהם יחזרו בפרק הזה לפי הפרומו אבל זה לא ממש קרה...

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

ייתכן שבפרק הבא? לא יודעת ממש פרטים כי הרגע ראיתי את הפרומו ובלייר אמרה לנייט להישאר

../images/Emo60.gifבדיוק היום סיימתי לראות את פרק 17../images/Emo3.gif

ואני מגלה שהיום הסדרה חוזרת מפגרה

קרינוש20

New member
../images/Emo58.gifהאמת פרק ככה ככה...

למרות שלא סבלתי את העובדה שבפרק הקודם דן היה עם המורה המעצבנת הזאת (שכולם מתייחסים אליה כמו מבוגרת למרות שהיא בת 24 והיא בגיל שלי! זה גרם לי להרגיש זקנה... חצופים!) , עדיין סיימו את העניין שלהם מוקדם מדי, לפי דעתי היו צריכים לעכב את זה קצת כדי שיהיה מעניין בינו ובין סרינה. וחוץ מזה מה היה הקטע שלו עם כמה שאכפת לו מרייצ'ל וכמה שהוא לא יכול שלא להיות איתה, ואז פתאום 5 דקות אח"כ הוא לא רוצה אותה כי היא נקמה בבלייר... הבחור מתוסבך קצת... בכל מקרה, אהבתי שצ'אק בא לבלייר בסוף. זה היה כאילו הוא הבין שיש לו לב טוב ושהוא יכול להעניק לבלייר את מה שהיא צריכה. רק חבל שזה בטח יימשך עוד כמה פרקים פלוס כמה סצינות קנאה שאני אוהבת... חחח לסיכום, פרק נחמד ותו' לא עם כמה סצינות נחמדות של נייט וונסה. אבל לא יותר מזה. אבל הכי טוב שהסדרה חזרה. התגעגעתי...

פלוקה

New member
צודקת../images/Emo58.gif

הפרק לא היה מלהיב במיוחד-כנראה בגלל שחיכיתי כ"כ הרבה שהפרק ישודר היו לי ציפיות גבוהות-ודי התאכזבתי. אני ממש שמחה שדן סיים עם המורה המ-ע-צ-ב-נ-ת!!!! יש לכם מושג האם מעכשיו זה ישודר פעם בשבוע באופן קבוע? אם כן באיזה יום?

למעלה