מה עושה לכם את השבוע? - Top 5IVE

ב ז ו ק ה

New member
../images/Emo59.gif מה עושה לכם את השבוע? - Top 5IVE

Demarco - Mash Yuh Works Vybz Kartel - Trailer Full of money Konshens – Ghetto Anthem Bling Dwag & Chi ChingChing – Pop Corn Million Stylez - Police & Helicopter

Carcass

New member
וואא א גואאןןן

אחח ..דמרקו-משטרה...ביוגל-גן עדן...קונשס-ווינר...בורו בנטון-לצבוע את הרחובות באדום,וורק אוף רידים-בומבו ביט של סקא,ביג רידים וצ`ון...קארטל וד`מייג`ור-מהפכה,פוליטיקס רידים.

K C

New member
5

R. Kelly - Bad Man Mos Def - Umi Said Busy Signal - These Are The Days busy signal & demarco - face to face with life דקלון - מורי

Nechi Nech

New member
דקלון to di world !!!

Busy Signal ft. Demarco - Face To Face With Life Million Stylez - X-amount Of Gyal DDD MOB - יום הדין (למי שלא מכיר הרכב היפהופ הארדקור אנדרגראונד ישראלי שהוציא אלבום מעולה בשם "עוד שקית" ממולץ למעשנים הכבדים ולחובבי הדברים היותר קשים שיש להיפהופ בארץ להציע) Ill Inspecta - 1,000 Bullet יושב על ה-Opium Riddim.. אז ככה - עזבו את זה שהרידים הזה מטורף! הפקה של פיוניר (ג'רמייקן רקורדס - לייבל הרגאיי המוביל בגרמניה) עם קריצה רצינית להיפהופ (אבל טוב, לא הזוועה שכולם שומעים היום, כן?) ואיל אינספקטה (אחד הכוכבים העולים הגרמניה ואירופה) שהוא פייבוריט גדול אצלי יושב עליו יותר טוב מבאונטי קילה וקוברה ביחד (שגם הורידו טיונים על הרידים :)) בכל אופן - רוצו לשמוע. דחוף. Baby Cham - Man A Man המלצתי על הטיון הזה עשרות אם לא מאות פעמים.. מומלץ בחום במיוחד לכל האמסיז המתחילים וגם הלא מתחילים.. בייבי שאם נותן בצפר ב2 דקות. באמת קטע מדהים. הסופ"ש דופק על הדלת!

SaBaGMaN

New member
המון זמן לא ביקרתי פה..

יאללה חמישיה Vybz Kartel - Madda Nature big chune a talk חסר לי קצת שירים על אמא ברגאיי,שומע אותו המון בשבועות האחרונות..קרטל פה מראה שהוא יכול לשיר על עוד נושאים חוץ מהאויבים שלו ופום פום..הצליח לרגש אותי פי ריל. nah hold we down עוד אחד מבית היוצר של קרטל..ענק. Presshure - - bless my soul האמת אהבתי את הרידים הזה secrets riddimואיך שהוא ברח לי ולא העברתי אותו לסידי.. Alborosie ft Ranking Jou - Precious וויקיד קומבו תענוג..מקבל אצלי המון השמעות..לכו לשמוע את זה rub a dub nice again Dirtsman - Roughest מהאלבום acid די ג'יי שכבר לא איתנו..אני שומע אותו עוד מהימים הראשונים ששמעתי רגאיי..יחד עם סופרקאט,נינג'המאן,אדמירלביילי,פאפאסאן ועוד ...המציאו את מה שאנחנו שומעים היום.. אלבום חובה לכל אוהב דאנסהול מוקדם וראגה ראגה ראגה.. והתנגן אצלי עוד המון דיגרי..תמיד אני ניזכר כמה אני אוהב לשמוע תבחור הזה.. אבל אמרתם רק 5 לא? סופ"ש מוצלח חבר'ה

SaBaGMaN

New member
black jack riddim

(בומבוקלאט למה תפוז לא נותנים פונקציה לערוך הודעות?) רידים חריף! ביני,באונטי שורף,סיזלה (לא שומעים ממנו המון כאלה בזמן האחרון..),טרובלנס (לא שומעים ממנו הרבה ביכלל,אחלה צ'ון),קרטל רוצח.. יאללה היית בשוונג...

Nechi Nech

New member
יאמאן

המלצות וויקיד רק שהטיון של אלבורוזי הוא עם U-Roy... מת על הטיון הזה!

SaBaGMaN

New member
וואלה

בקובץ שיש לי רשום ראנקינג ג'ואו שלחת אותי ליבדוק במייספייס של הבחור ..same ting mi bredda האמת לא פעם אני רואה טעיות אינטרנטיות כאלה של שמות אחרים.. בגדול אני מזהה תקול של הקאלי וויד סמוקה.. בדוק שוב אחי

Carcass

New member
זה ראנקינג ג'ו אחינו..

מסתובבים באינטרנט שמות קבצים עם השמות של שניהם..אבל זה ראנקינג' ג'ו.

למעלה