איפה המקסיקני!

GPZiv

New member
../images/Emo59.gif../images/Emo59.gif../images/Emo59.gif איפה המקסיקני!

ואלו שחושבים לבקר אותו?

MexMex

New member
לא רק באיציק, אה?

הרי הבהרתי לך, שאין שום בעייה! החנויות מלאות כל טוב (קריא, טקילה בשלל גוונים, צבעים ואיכויות), וממש, אבל ממש אל תחשבו לא לבקר בגלל זה.... עיתונות, כמו עיתונות. כותבים מה שהם רוצים, המציאות "מעט" שונה.... אדיוס

אני מקווה שעם המעבר שלך לדירה החדשה

אתה תדאג למלא את המחסן בטקילות ובירות משובחות .. למקרה שאחד/אחת מאיתנו יבוא/תבוא לבקר ... עפתי .. יום כתום

MexMex

New member
לא דירה בילבי יקירה...

כי אם בית של ממש... עוד שעתיים אני מקבל את המפתחות לבית, המעבר יהייה תלוי בחברת הטלפונים/אינטרנט כבלים... ולא, לא צריך לאגור בבית, אם כי לא יזיק לשעת צרה
אדיוס

נו כבר מתי נוכל לראות תמונות ?

כן של הבית החדש .. חוץ מהתמונה שכבר העלת .. שנראה איך נראים החדרים ..

MexMex

New member
אז ככה...

קיבלתי אתמול את המפתחות, אבל רק הערב אני מתחיל לסדר... אין שם כלום! לא מטבח, לא שום דבר... הרי לא אציג תמונות של חדרים ריקים, נכון? עוד שבוע אני עובר, ואז גם יגיעו התמונות... אדיוס

MexMex

New member
מקריאה נוספת של ה"כתבה"...

1. מחסור חמור??? על מה הוא מדבר שם בכלל? פה, לא מורגש שום כלום, אבל ממש... 2. עליית מחירים של 100%? עובדים עליכם, ובגדול! פה, עליית המחירים היתה של 10% בערך, במקביל לאינפלציה, ככה שבעצם, המחירים של הטקילות לכשעצמן, לא עלו כלל וכלל. 3. השוק נשלט ע"י הפירמות הגדולות? מה נפל על הבחור? בכל סופר ממוצע, יש לפחות 50 סוגים שונים, שרק 10-15 מהן באים מפירמות גדולות. בחנויות האלכוהול היעודיות, יש מאות (!) סוגים שונים ומשונים... 4. לא יודע לגבי הדיוטי פרי באירופה, אבל של מקסיקו מפוצץ טקילה על כל מדף...(במחירים, אגב, שגבוהים ב30% ממחירי הסופר, מחיר מיוחד לתיירים
) אדיוס

למעלה