Tommy Heavnely6 - סקירת אלבום.

Omer Kun

New member
../images/Emo59.gifTommy Heavnely6 - סקירת אלבום.../images/Emo59.gif

מוחאאהאהאה!!

Omer Kun

New member
../images/Emo59.gifעל טומוקו קאוואסה(טומי)../images/Emo59.gif

טומוקו קאוואסה היא זמרת מאוד ידועה ביפן, בעיקר בגלל שבלטה מאוד כשהייתה הסולנית של הלהקה The Brilliant Green (הייתה ועכשיו היא ממשיכה כי הם חזרו.) וגם בגלל שני פרוייקטים בהם היא זמרת סולו בזכות עצמה: בפרוייקט אחד היא מופיעה כנערת פופ אלקטרוני בסטייל של האייטיז – Tommy February6 והפרווייקט השני היא שרה פופ יותר רוקיסטי ומשוחרר – Tommy Heavenly6 (שני הסגנונות שונים אחד מהשני כמו בשר וחלב, וכך גם טומוקו כאשר היא שרה אחד מהם ~~> חמודה\גותית אפלה.) השירים המצליחים ביותר של טומוקו הם: Everyday at the Bus Stop je t'aime je t'aime Wait Till I Can Dream Pray עוד כמה פרטים לא חשובים שנחמד לדעת על טומוקו – השם האמיתי והמלא: Okuda Tomoko (奥田智子) (טומוקו קאוואסה זה רק שם הנעורים שלה, זתומרת לפני שהתחתנה.. אבל היא עדיין מוכרת בשם הזה :S ) כינוי: Tommy תאריך לידה: 6 בפבואר 1975 (זאת אומרת שעכשיו היא בערך בת 32) סוג דם: B מקום לידה: העיר קיוטו ביפן. צבע אהוב: אדום. מנגה אהובה: Kodomo no Omocha אובססיות: אלמו (הבובה האדומה מרחוב סומסום), הארי פוטר והיא הכי אוהבת את פיקאצ'ו מפוקימון. טומוקו נשואה לOkuda Shunsaku שחבר יחד איתה בלהקה The Brilliant Green

Omer Kun

New member
../images/Emo59.gifTommy Heavenly6 - הדמות.../images/Emo59.gif

טומי הבנאלי אמורה להיות הצד הרע והאפל של טומי פברוארי. המוזיקה של הבבנאלי היא בעיקר רוק פופי, והיא מאפייאנת את טומי בכך שהיא עושה אותה יותר מתוחכמת ומסוגננת מסגנון הטומי פברוארי. הדמות "טומי הבנאלי" אוהבת לצפות בתוכניות ראליטי, לשתות אלכוהול (במיוחד קורונה {הבירה המקסיקנית מספר 1 בעולם!) עם לימון ועוד משקה עם שם מוזר) ולאכול ג'אנקפוד. (בעיקר סופגניות דונאטס, פופקורן וקולה.)

Omer Kun

New member
../images/Emo59.gifTommy Heavenly6 - האלבום.../images/Emo59.gif

האלבום שבחרתי לסקר זה אלבום הסולו השלישי של טומי, והראשון מתחת לכינוי Tommy heavenly6 והוא יצא ב 24.8.2005 לאלבום קוראים Tommy Heavnly6 (כמה מפתיע...) לאלבום יצאה מהדורת DVD מוגבלת (באופן זמני עד גמר המלאי.), הכוללת חלק מהקליפים מתוך הסינגלים שבאלבום וגם making of של חלק מהקליפים האחרים. האלבום היה במקום 4 במצעד האוריקון במשך כ-8 שבועות. השירים באלבום : 01 - 2bfree 02 - Ready? 03 - Wait 'Till I Can Dream 04 - Fell In Love With You 05 - ♥Wanna Be Your Idol♥ 06 - +Gothic Pink+ 07 - Swear 08 - Lost My Pieces 09 - Gimme All Of Your Love!! 10 - LCDD 11 - Hey My Friend הקליפים שהיו במהדורת ה-DVD 01 - Wait 'Till I Can Dream(PV) 02 - Hey My Friend(PV) 03 - Ready?(PV) 04 - Wait 'Till I Can Dream(Making of) 05 - Swear(Making of) 06 - Hey My Friend(Making of) 07 - Ready?(Making of)

Omer Kun

New member
../images/Emo59.gifעל השירים../images/Emo59.gif

2Bfree שיר שלדעתי יש לו משמעות כשהוא מופיע בתחילת האלבום. טומי שרה על זה שהיא כבר לא ילדה קטנה שכל היום בוכה בחדר שלה ושהיא כבר חזקה ואם מישהו ינסה לפגוע בה אז לא רק שזה לא יזיז לה, היא גם תחזיר! היא כבר לא פברוארי החמודה והתמימה, היא הבנאלי הקשוחה! השיר מתחיל עם גיטרות כבדות ותיפוף קל, הבתים לא ממש מהירים אבל גם לא ממש איטיים, והם מלאי כוח ובפזמון הכל מתפרץ החוצה והמוזיקה מתגברת. שיר שאני מאוד מאוד אוהב. Ready? עוד שיר שאני ממש אוהב של טומי. הוא מתחיל ישר עם גיטרות ותופים מהירים וממשיך כך גם לבתים ולפזמון. בשיר הזה טומי שרה על זה שהיא כיביכול לא רוצה להיות יותר בודדה והיא רוצה שתהיה לה מן כזאת בסט פרינד שתוכל לעשות איתה דברים כיפים ביחד ולספר לה על מה שמציק לה או משהו כזה. השיר קיצבי ושמח. Wait 'Till I Can Dream הסינגל הראשון של טומי הבנלי. השיר נפתח עם סולו קצר של גיטרה חשמלית ואז הקצב מתגבר. השיר ממש נחמד ויש לו קצב טוב אבל לא יותר מזה לדעתי. Fell In Love With You עוד שיר שאני אוהב מאוד. השיר מספר על אהבה נכזבת. טומי כביכול התאהבה במישהו אבל היא גילתה שאהבה שלהם היא לא אמיתית. השיר מתחיל רגוע אבל אחרי הפזמון הראשון הקצב מתגבר לאט לאט. שיר חמוד. ♥Wanna Be Your Idol♥ שיר נחמד מאוד. אבל לדעתי הלחן די... "מבולגן" כזה..הפזמון ממש נחמד אבל לא אהבתי את הבתים. +Gothic Pink+ השיר הכי "אפל" באלבום. "Hello, welcome to my dark side” זאת השורה הראשונה בשיר. טומי בשיר הזה רוצה שיבואו "להתארח" בצד האפל שלה ולחגוג איתה שם, אבל זה בגלל שהיא מפחדת להיות שם לבד. הבתים כאן שקטים ורגועים אבל הפזמון קצבי וממש מגניב. שיר נחמד מאוד. Swear בשיר הזה טומי די בדיכאון, היא שרה על כמה שלא טוב לה נפשית, היא רואה דברים בראש שלה ובקיצור היא מרגישה חרא עם עצמה, או שהיא בהשפעה של סמים. ^^' השיר די נחמד, יש לו קצב טוב והלחן של הפזמון ממש מגניב. אהבתי + Lost My Pieces ההתחלה של השיר הזה טיפה משעממת, אבל ממש אהבתי את ההמשך. הפזמון ממש יפה. טומי שרה על אנשים שבגדו בה ועזבו ללא התרעה מוקדמת (או משהו כזה.) ובלי להפרד. Gimme All Of Your Love!! השיר שלדעתי הכי טוב באלבום ומבין האהובים עליי של טומי. השיר זורם, מהיר וקצבי מאוד. בבתים טומי שרה במהירות כזאת, כמו ראפ כזה, אבל זה לא, מגניב ביותר. הפזמון מלא עוצמה והקצב מתחלף והלחן משתנה וזה ממש מגניב לדעתי. טומי זועקת לאהבה בשיר הזה ורוצה שהאהוב שלה ישאר קרוב אליה תמיד. בין השירים היותר טובים של טומי לדעתי. אני שומע אותו כבר המון זמן ולא נמאס לי ממנו לרגע. LCDD שיר חביב מאוד. ההתחלה מאוד מזכירה לי את ההתחלה של Ready?. השיר קצבי ושמח מאוד. אבל הוא לא עושה לי את זה כמו שירים אחרים באלבום. Hey My Friend שיר נחמד מאוד, הוא די רגוע ואיטי יחסית לרוב השירים באלבום. אני חיבבתי + את השיר הזה. והוא גם טוב מאוד לסגירת האלבום כי הוא משאיר חשק לעוד טומי אבל מין תחושה של סיפוק. D:

innocence

New member
יש לי רק תאת Gimme All Of Your Love!!

והוא מעולה ממש! היחיד שיש לי שלה (כרגע) של הבנלי... בהחלט גורם לרצות לשמוע עוד^^

Omer Kun

New member
../images/Emo59.gifלסיכום../images/Emo59.gif

מומלץ! מומלץ! ועוד פעם - מומלץ! ממש נהנתי מהאלבום הזה ומכל השירים של טומי הבנאלי בכלל.

limee

New member
סקירה מעולה!

כל הכבוד! זה עושה לי חשק לשמוע את השירים שלה....

innocence

New member
טומי מעולה בכל מה שהיא עושה.

אמנם התחלתי לשמוע אותה בפברוארי (משיר הפתיחה של פאראקיס:)) ויש לי את הדיסקוגרפיה שלה כפברוארי, אבל יצא לי לשמוע שיר אחד שלה שהבנלי ואין ספק שכשיהיה לי הזמן תיווסף לי דיקוגרפיה נוספת ;) תודה רבה על הסיקור! כתוב טוב מאוד:) למדתי כמה דברים חדשים^^

סיקור מעולה!

תודה רבה על הסיקור^___^ היא זמרת ממש טובה. וואי, אני מכירה רק 3 או 4 שירים מהאלבום הזה! אני חייבת לשמוע עודX_X

nadav1232

New member
תורה רבה, סקירה ממש טובה!! O:

אני אוהב את טומי, היא מעולה והסקירה מדהימה. תודה! DD:

Omer Kun

New member
תודה רבה! D: + תיקון טעות מפגרת.

הבנלי** כמעט בכל הסקירה כתבתי הבנאלי X_X אין לי שמץ למה. אולי בגלל השעה שכתבתי את הסקירה הזאת...הייתי מאוד עייף. החופש הגדול הזה הורס אותי! X_X

Savtan

New member
אני אוהב את הלהקה הזאת מאוד

לראשונה הכרתי אותם כשהם שרו את שיר הפתיחה של האנימה Gintama.

Omer Kun

New member
הממ אני חושב שיש לך טעות. ^^W

אני סיקרתי אלבום של זמרת סולו. שהיא גם חלק מלהקה, אבל הם לא קשורים למה שסיקרתי. אולי אתה מדבר עליהם.

sonaku

New member
מעולהמעולהמעולה~!

אני חייבת לשמוע את פברוארי יותר

למעלה