הייי אנשים!!!חשבתי...

SUPERLOVE

New member
../images/Emo6.gifהייי אנשים!!!חשבתי...

מכיוון שהתחלנו את הלימודים...חלקנו בבתי ספר חדשים וחלקנו המשכנו שנה נוספת בבית הספר, למה שלא נחלוק כל אחד חוויות מהיום הראשון או בכלל מהשבוע שעבר עליו בבית ספר??? טוב מקווה שתשתפו פעולה, אני אתחיל!
טוב, אני התחלתי עכשיו תיכון, ויש לי בנות בכיתה ממש ממש מתוקות!!! והילדים בכללי ממש אחלה.. אפילו התחברתי עם מישהו במפגש גיבוש כזה שעשו לנו, ונהיינו ממשחברות טובות! בתכל'ס ממש אחלה שם בינתיים, מקווה שלכולם יש את אותה ההרגשה לגבי הבית ספר שלהם... והכי מבאס אותי שביטלו לנו את כל הטיולים!!! זה לא פייר
טוב אני שיתפתי אתכם במשהו קטן, אז יאללה אנשים שתפו פעולה- כתבו!!! :)

badboy3919

New member
אני אמשיך...

התחלתי השנה כיתה י"א בתיכון רבין,נשארנו אותה כיתה משנה שעברה וגם הצטרפו שניים חדשים.האמת שהשבוע הראשון היה דיי עמוס יחסית לשבוע הראשון של בית ספר אבל בכלליות מתחילים לחזור לשגרה... המשך לימודים מוצלחים לכולם... תמשיכו את השרשור

6gaia9

New member
../images/Emo8.gif

לי היה משש מבאס לחזור לב"ס אבל זה בסדר כי נהיה נחמד . הצטרפו לנו כמה ילדים מבר לב וארה"ב וכול מיני מקומות ... ואגב לנו יש טיול שנתי ואפילו 2 , טוב בערך - 1- מין מחנה בית-ספרי שמחולק לא'-ו' ולז'-יב' והוא אי שם בקדימה אבל הולך להיות ממש נחמד . 2- טיול 4 ימים לאילת ... פעם שניה בב"ס , הולך להיות אלף כיף !

BanjoKazooie

New member
אני

כן גם אני מאוד מבואס מביטול הטיולים, אני לא מבין בכלל למה לא גובים כסף מההורים מי שירצה ישלם לפחות מי שיכול שיצא לטיול! נ.ב כבר הספיקה לפגוע בך שקית מים
?

SUPERLOVE

New member
חחחחחחחחחח...לא...

וגם לא יפגע!!!!!!!!
אגב...איך קוראים לך? אני רוצה הלכיר כמה שיותר אנשים מהתיכון...
ואתה יכול להביא לי את האייסיקיו שלך? אם יש לך? חח

BanjoKazooie

New member
שלחתי לך לפרטי

ואם יצאת מבצפר הרצוג בלי שפגעה בך שקית מים משמע לא היית אף פעם בבצפר הרצוג.

SUPERLOVE

New member
סבבה...קיבלתי...

הסיבה שלא נזרקה עלי שקית מים זה כי התחלפנו עם יא' 8 אז אני נמצאת יותר למעלה...ולא רק עלי לא פגעו, יש מלאאאאא ילדים שלא זרקו עליהם שקת מים!!! לפחות כל הילדים בכיתה שלי...

מה שאמרת ממש סנובי!

מי שיש לו כסף שיצא לטיול וישלם ומי שאין לו שלא יצא אולי אתה מאלה שכן יש להם כסף. אבל אפחד לא ישמח להגיד שאין לו כסף לצאת לטיול ובדרך כלל סתם ימציא תרוץ שהוא לא רוצה או משו. אבל זה ממש סנובי ומתנשא ואתה רק חושב על עצמך תחשב שבטוח יש לך לפחות 5 ילדים בכיתה אם לא יותר שאין להם תכסף לטיול שנתי.

BanjoKazooie

New member
אז למה כולם צריכים לסבול בגללם?

שנה אחרונה, מסיימים בצפר, לפחות שחלק יהנו! מה אתה רוצה, אולי גם שלא ילמדו בבצפר? כי הרי לחלק אין כסף לספרים ולמחברות, וזה לא הוגן שלחלק יש ולחלק אין. תמיד יהיו הבדלי מעמדות, זאת לא מדינה קומוניסטית!

אממ..דווקה נחמד בביצפר

התחלתי ביצפר חדש זה קצת קשה. אבל סוףס וף מצאתי מסגרת שמתאימה לי בהצלחה לכולם

למעלה