יום חמישי חזר

dafgol

New member
../images/Emo6.gif יום חמישי חזר ../images/Emo6.gif

נדמה לי שהשבוע טס מהר
....מהר מידי... לרגל שובו המהיר של הסופ"ש הבא עלינו לטובה
ספרו שתפו הסבירו נמקו והדגימו
איך היה השבוע שלכם
שיהיה יום חמישי שמח
וסוף שבוע נעים ( כן כן אני שמחה ומברכת על מזג האוויר הזה, למרות המחלות, הנזלת וכו'....)
דפי

S r 35

New member
שלחתי לך מסר. קיבלת? ...

רצה לענייניי. שבוע עמוס ולחוץ עובר עלי. מייחלת לסופ"ש

dafgol

New member
השבוע שלי

היה עמוס וגדוש.... בשבת היו אצלינו ההורים וסבתא שלי, בישלתי במו עצמי הכל..כן כן....קצרתי שבחים בטוב טעם
הייתי בפגישה ראשונה לגביי טיפולי ביופידבק, היה מרתק ( ובמידה מסויימת גם משחרר, אולי כי הרגשתי כמו אצל פסיכולוג...) בנינו לי תוכנית טיפולים של מפגשי ביו וטיפולי שיאצו , מחכה לזה כבר בקוצר רוח, מתחילה בחמישי הבא. אומנם סיפור יקר אבל אני חייבת את זה לעצמי קודם כל, לבנים לגולן ולעולם כולו
אח"כ כבר התחיל בלאגן עם ה
שנתקע ושבק חיים במהלך שרותו, הלכתי הרבה ברגל (אחלה) בין הגנים. ברי חטף התקף סטרידו קשה והצטננות , פעם ראשונה מאז הניתוח שעבר....אבל היום הוא כבר הרבה יותר טוב
היום באופן מפתיע ה
חזר לעצמו ולתפקוד.....כנראה מזדהה עם ארגון המורים קצת
אבל הבין שלא יקבל העלאת שכר בקרוב וחזר לעבודה תקינה. הבוקר עליתי עם רזי לבדיקת דם, אח"כ לקחתי אותו לגן, המשכתי לעשות סק"ס (סידורים,קניות,ספונג'ה) לקראת סופ"ש.... ברגעים אלה ממש עוגת הקראמבל שלי בתנור (בננות ואננס) וסיר ענק של מרק סופ"שי חורפי רוחש ומבעבע לו בניחותא....יאמי יאמי.... < טוב יש עוד כמה דברים שקרו ועל הדרך.....אשמור אותם לעצמי כרגע, ברגע שיהיה משהו מעניין מבטיחה לשתף. > הספקתי השבוע לפגוש לרגע את אניטה והילדודס, לקשקש עם אלה במייל, אם לא לראות בlive לפחות ראיתי אותך במייל, יפיפייה מהממת, הספקתי לפגוש את כלתי לעתיד ואמאשל'ה
בשבת אנחנו מוזמנים לחגיגת יומולדת בפארק רבין, מקווה שמזג האוויר לא ישבש תוכניות. ובין לבין הכל אני צריכה להשתלט על בגדים לעונת מעבר\חורף והנה הגעתי עד הלום. מקווה שבמהרה בימינו תספרו איך עבר עליכם השבוע.
דפי

../images/Emo9.gif דפנה תודה על המחמאות!

קפצתי לרגע בין סק"ס שלי
לראות מה עובר על כולם . דפנה מה שלום גולן? לא היה לי זמן להתעדכן לראות אם כתבת פה איך היה אצל רופא? אניטוש המון מזל טוב לבובה שלך. המון שנים של אושר ואהבה לקבל ממנה.
שרה מה שלום ניר? מה יש לו בבטן? את יודעת כל פעם שאני רואה שאת כותבת שיש לו כאביי בטן גם לי יש את זה. אולי איזה וירוס מסתובב? כמעט כל שבוע אני סובלת בחודש אחרון. ושבוע טוב לכולם!!

S r 35

New member
תודה אלה.

ניר בסדר גמור
כנראה שזה היה באמת וירוס. אבל זה חוזר אצלו יותר מדי (קיבה רגישה, אולי?). אני מתכוונת בכ"ז להתייעץ עם הרופאה שלנו. תרגישי טוב.

תודה גם אתם!

כן גם אני חושבת ללכת לבקש לעשות איזה בדיקה אם זה יחזור בקרוב שוב. יכול להיות איזה חיידק יושב בקיבה וצריך לקחת משהו כדי להרוג אותו. אז תרגישו טוב ותעדכני אם יהיו לך תשובות מרופא. איך הוא מרגיש בגן חילופי? והתחילו כבר שיפוצים בגן שלהם?

S r 35

New member
השמועות אומרות שהם חוזרים לגן בשבוע הבא

נחיה ונראה.... אני לא אאמין עד שאני לא אראה זאת במו עיני. מאוד מקווה שזה נכון. ממש לא בא לי להיכנס לחורף ולגשם עם הגן המאולתר שהם נמצאים בו כרגע - זה שהחורף עוד לא התחיל עד עכשיו היה רק לטובתנו, במקרה הזה.

מקווה בשבילכם

את יודעת בכל רע צריך לראות טוב אומרים. אז אולי גם במקרה הזה. אולי יעשו להם גם יותר יפה ונוח לילדים. לא הלכתם לראות איך מתקדם שם שיפוץ? ניר כבר מרגיש טוב חזר לגן? אצלי שירז היום חזרה באמצע היום מבית הספר עם כאביי בטן וראש.אוף כנראה זה וירוס בכל זאת. כי לי זה עוד לא עבר

LANIT1

New member
אלה שירז יושבת ליד אורון , מסר לי שלא הרגישה

טוב......... מה קרה .......... משהו עם הבטן..... אני מקווה שתרגיש טוב. את נשארת איתה מחר? טוב , מאחלת לכם רפואה שלימה.... ויאלה צריך להתכונן למפגש חוזר לא? התנתקות לאחרונה..........

כן כתבת בדיוק שהיא מסכנונת היום ../images/Emo10.gif

חזרה ונפלה בשינה עמוקה. התקשרו אלי מבית הספר שהיא מתלוננת. אבל גם אני ככה כבר כמה ימים. מקוה שתרגיש בסדר ותלך. למה העבירו את אורון מקום? וחבל שב"בית פתוח" אנחנו לא אצלכם. ומחכים להזמנה לפגישה את יודעת. דיברנו כבר כמה פעמים והייתם עסוקים.

LANIT1

New member
אלוש מתוקה... ../images/Emo140.gif

, מקווה שתרגישו טוב ושירז המתוקה תתאושש היה לנו חגים והחודש ימי הולדת.. אני נהנת מאד מחברתכם ורוצה שנשמור על קשר.. אז בואו ביחד נתאמץ ונקבע לשבוע או שבוע הבא לארוחת ערב.... ואולי לפיקניק ביחד... תתחברו למסנג'ר וגם להתקשר....את יודעת את המספר. לגבי בית פתוח חבל מאד שאתם לא אצלי......אני הולכת להשקיע השבוע אני מתארגנת ליום שישי ליום הולדת של ליאן. ושבוע הבא לארגן את הדברים לבית הפתוח מארחת 7 ילדים בנושא חנוכה.. אני בוועד ומובילה בכל מה שאני יכולה לתרום ולעזור.... בשביל ילדנו. אוהבת

שבוע טוב ...

הפעם היה לי שבוע טוב , כרגע יש דברים חדשים בדרך ואם הזמן והקצב הנכון דברים יסתדרו ויצאו לפועל בזמן הקרוב

dafgol

New member
איזה כיף לשמוע ../images/Emo24.gif

ברור שהכל יסתדר, לאט לאט אבל בטוח

LANIT1

New member
השבוע עבר חלף לו... איזה מהרררררר

לי מבחינת עבודה היה שבוע של למידה אני מחליפה משהו במחסן העליון של כד כנראה עד חודש פברואר או מרץ ש"ז. מי שמלמד אותי הוא כורדי.. בדיוק כמו המשמעות ומה זה לא נחמד איתו ביום שני עובר לקסריה...ואני לבד בדעה ובאמונה שאני אסתדר.. בכל מקרה... לליאן היה אתמול יום הולדת , מילאתי לה את החדר בלונים
, קנינו עוגה
הלכנו לקנות מתנה לליאן כמובן שקניתי גם לאורון שמצליח להביא הערכות טובות בלימודים לליאן קניתי בובה עם בקבוק חלב.. היום חיבקה אותה ונרדמה איתה. לאורון משחק " תפוס את הקלף" ......שיחקתי איתו כמובן תפס "את כל הקלפים" בגיל הזה רוצים רק לנצח... השבוע היו לסיווני מבחנים ואנחנו מכאן מחזיקים לה אצבעות......ומאחלים ב ה צ ל ח ה.. הכנתי השבוע עוגת וניל מהספר בישולה... ובנוסף הלכתי לחפש לאורון חולצות לחורף ולא מצאתי במידה שלו 6 מחכה להזמנה מיוחדת .....באמת עכשיו אלך לבדוק מה חדש עם זה.. אצל שמש. הייתי גם בוועד הכיתה של אורון..........התארגנו על וילונות לכיתה ועל מסיבת חנוכה.....אשמח לרעיונות לחנוכה אני מארחת 6 או 7 ילדים מהכיתה של אורון "בית פתוח" בנושא חנוכה.. ומעורבת בכל תהליך המסיבה.. זהו......עם כל זה השבוע החלמתי משתל בשן מיום שישי שעבר.......... ויאלה שיהיה לכם סוף שבוע נפלא.. ואשמח לקבל לינקים, רעיונות , ציורים לחנוכה........ שבוע נפלא

לולי72

New member
אני חזרתי רק לפני שעה מהעבודה

המשפט של זדורוב נמשך כמובן אצל השופט שלי ואני יצאתי אחרי יום שלם מול המחשב בהקלדה ככה
, החלטנו בעלי ואני על דיאטה כלכלית ובינתיים שומרים עליה
, בין היתר גילינו כל מיני כספים חבויים מה שנקרא (שייכים לנו שנמצאים בבנק) ואנו עומדים לנצל אותם לטובת מזגן, סוף סוף, אבל ביחד עם זאת לשמור על דיאטה כלכלית, גם אני הכנתי את העוגה של דפנה אפילו פעמיים והיא נטרפה תוך דקות, ובסך הכל באמת השבוע עבר מהר, יאללה עוד מעט חנוכה..... טוב, תעשו חיים, הולכת לנקות ולסדר את הבית.

dafgol

New member
../images/Emo50.gif בדיאטה ../images/Emo130.gif

נכון שהעוגה שולטתתתתתתתתתת!
? נדברוס כבר אחורי
זה

dafgol

New member
../images/Emo50.gif לך ולסיווני ../images/Emo24.gif

ענקי לליאן המתוקה שכל כך גדלה כבר
כיף לקרוא אותך ! תרגישי טוב
אני אחפש יש לי איפהשהוא קישור לדפי צביעה לחנוכה.

למעלה