כתבה שמצאתי- תרגום!!!

../images/Emo6.gif כתבה שמצאתי- תרגום!!!../images/Emo13.gif

אז מצאתי את הכתבה ב- http://always.ejwsites.net/ אז,התחלת את עסקי השעשועים עם פאולה אבדול בסרט: "את ילדה לנצח" שיצא ב-1989. ידעת מי היא? אלייזה: אכן, ידעתי באותו זמן היא הייתה מנחה מאוד גדולה ברדיו. אז כן, היה כיף. היא הייתה מאוד מתוקה. היא הכתה אותך ?
אלייזה: לא! הייתי בן 8! (לא הבנתי מה הקשר אבל שיהיה) אתה אי פעם הרגשת שהחמצת את התיכון, כמו נשפים וכו'.. בגלל ששיחקת? אלייזה: לא הבנתי בדיוק מה הוא אמר פה אבל אני ינסה- "לא אני שמח שלא עברתי את זה. ואני לא רוצה להיות ב.. משהו מחורבן(?) ולהאזין למוזיקה מחורבנת עם אנשים שמתחילים להרעיש" (מצטערת). אתה יוצא עם מישהי עכשיו ?(
)
אלייז'ה:כן, אנחנו כבר יוצאים 3 חודשים
זאת אישה?
אלייז'ה:(צחק מאוד חזק)-ככה כתוב ואמר:כן, כן,כן.. מצטער אלייז'ה: לא, זה בסדר. היא בעסק של משחק? אלייז'ה: לא. אתה אוהב את זה (את הקשר,כן?) אלייז'ה:כן,אבל אף פעם לא נתתי למשהו לצאת (רכיליות- לא בטוחה אל תסתמכו). היו לי מקרים שאתהבתי באדם והוא קיווה להיות שחקן(ניצול..) (דרך אגב, אלייז'ה היה בקשר עם פרנקה פוטנט) אתה יכול להגיד לי מי החברה החדשה הזו? אני לא יודע! זה מצחיק, לא הייתי במקום הזה במשך הרבה זמן, לא הייתה לי מערכות יחסים רצניות במשך שנתיים. אני מנחש ש.. (משהו על להגן עליה,ולא להגיד את שמה ודברים כאלה..) מה לגבי עבודתה? אלייז'ה: היא עובדת במוזיקה, בניו יורק. האם שניכם יכולים להגיד שאתם אוהבים אחד את השני? אלייז'ה: לא הבנתי בדיוק מה הוא אמר בפרטי פרטים, אבל בכלליות הוא אומר ש..: אני יודע שאני אוהב את האדם הזה. יש המון שלבים ואני מקווה שנוכל להמשיך ולבנות את הקשר שלנו. (נקווה שלא..חח
) מה אתה עושה בדר"כ שאתה יוצא בנמצא בלוס אנג'לס? וצריך כל מיני דברים? (לקנות) אלייז'ה: אני צריך לצאת יותר לקנות ולהתגלח...(אנחנו יודעים!!) השאר לא כל כך הבנתי...
טוב וואי אני מתה מעייפות
חבריה אז אני יעשה עוד כמה דברים כליילים עליו משם.. * שאלו אותו איזה מוזיקה הוא אוהב עכשיו:שירי בלוז ישנים, השירים החדשים של קולדפליי שיצאו. *אליי'זה שר? ומוציא תקליט הוא מקווה לסיים אותו לפני סוף השנה.(מעניין איך הוא שר..
) זהו אני חושבת.
אני מצטערת אל התרגום הדפוק, פשוט לא היה לי כוח... עם אתם רוצים יש פה את הכתובת לכתבה... אבל בעיקרון כתבתי את הדברים העיקריים. http://always.ejwfiles.net/images/JaneMag02.jpg

מיה ווד

New member
נכון...

אבל מה לעשות... אני לא בטוחה שאני אמשיך לאהוב כ"כ את אלייז'ה אם הוא יתחתן... אולי בתור שחקן אבל לא כמו שאני אוהבת אותו עכשיו
אני מעדיפה אותו רווק לעוד כמה שנים טובות עד שאני אוכל לבוא...

פירחון 1

New member
אאה!!!!!!!!!!!!!!!11

אני חולללללה על בילי בוייד!!!!!!!המיבטא הסקוטי הכובש(אם ככה כותבים את זה) שלו!!!!!!!! היום אמרתי משו לשילי והזכרתי את השם בילי בוייד, והיא חשבה שאמרתי בילבונג....(המותג)....אוי אוי אוי שילי....אין גבול למיסטול...

7שילי7

New member
סליחה אבל גם אני מאוהבת..

יותר במבטא מבו "but what About second brakfast?" חעחעחע ו.. נו די... גם לי מותר להתלבלב...

למעלה