שבת שלום ומבורך

עליזה 63

New member
../images/Emo6.gifשבת שלום ומבורך../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

שיהיה לך יום נפלא דג אחד נעצר באשמת רצח ונכנס לכלא. הדגים האחרים בכלא מבחינים שהוא מבסוט ושואלים אותו: "למה אתה כל כך מבסוט? אתה בכלא!" עונה הדג: "זה בסדר... אני מסודר... יש לי עורך דין כריש!" איש נכנס לחצר חברו. לפתע הוא מבחין שעל הגדר תלוי שלט: זהירות כלב! לפתע הוא רואה כלב קטן ולא מזיק. שואל את החבר: "הכלב שלכם כל כך קטן ולא מזיק. למה תליתם שלט בחצר?" עונה החבר: "כדי שלא ידרכו עליו". שיהיה לך יום נפלא שאלה: כיצד נראית מודעה למכירת דירה בנתניה? תשובה: משופצת, מרוהטת, 4 כיווני ירי. שבת שלום יום אחד מגיע לאוניברסיטה פסיכולוג לתת הרצאה. ההרצאה בנושא כעס. אומר הפסיכולוג: "כעת אראה לכם שלבים שונים של כעס". הוא לוקח את הטלפון, רושם מספר אקראי ומחייג. כשעונים הוא שואל: "חיים בבית?" האיש בקו השני אומר: "לא, טעות". המרצה מסביר: "כרגע האיש לא באמת כעס. הוא אפילו לא ממש התעצבן". כעבור כמה דקות מתקשר המרצה לאותו מספר. "חיים בבית?" הוא שואל. "לא", עונה לו האדם, "טעות!" "עכשיו הוא קצת כעס", אומר המרצה. המרצה מתקשר שוב. "הלו? חיים בבית?" "לא!" אומר האיש בצעקה. "עכשיו הוא כעס מאוד..." אומר המרצה וכעבור כמה דקות מתקשר שוב. "הלו, חיים בבית???" שואל המרצה. "לא! טעות, מה אתה לא קולט? חתיכת מפגר..." אומר המרצה: " כן... נראה לי שהוא הגיע לרמת הכעס המירבית". לאחר דיון קצר אמר אחד הסטודנטים: "אני יודע איך אוכל להכעיס אותו אפילו עוד יותר". "בבקשה", אומר המרצה ונותן לסטודנט את מספר הטלפון. הסטודנט מחייג ואומר: "שלום! אני חיים, מישהו חיפש אותי?" שיהיה לך יום נפלא הערבים מתפלאים כל הזמן שהיהודים דופקים אותם. איך ערבי מתפלל? על ארבע עם התחת למעלה. איך יהודי מתפלל? מתנדנד קדימה אחורה ולצדדים. אז פלא בכלל שדופקים אותם??? ארנב נכנס לרופא שיניים ומבקש עוגת גזר. רופא השיניים אומר שאין לו. הארנב יוצא אך למחרת שוב מגיע ושואל אם יש לו עוגת גזר. הרופא שוב משיב בשלילה. כך היה במשך שבוע. ביום השמיני כשהארנב נכנס ומבקש עוגת גזר הרופא מתעצבן ועוקר לו את כל השיניים כדי שלא יחשוב אפילו לאכול שוב עוגת גזר. למחרת נכנס הארנב ושואל: "רופא, יש לך אולי במקרה מיץ גזר?" אחד הפוליטיקאים בארץ מת ועולה לגיהנום. השטן אומר לו: "בגלל שהיית פוליטיקאי טוב, אתן לך לבחור את העונש שלך". הוא הולך ורואה את ערפאת על שיפודים, ממשיך ללכת ורואה את סאדאת עולה באש, ממשיך ורואה את סדאם מקיים יחסי מין עם פאמלה אנדרסון. הוא אומר לשטן: "אני בוחר בעונש של סדאם". עונה לו השטן: "זה לא העונש של סדאם, זה העונש של פאמלה..." בחורה אחת מקיימת מין אוראלי עם חבר שלה והוא גומר לה בפה. "אתה לא ג'נטלמן", אומרת הבחורה. הבחור שואל אותה: "למה?" "אם היית ג'נטלמן", היא אומרת, "לא היית גומר לי בפה". "תסלחי לי, אבל את לא ליידי", אומר הבחור. היא שואלת, "למה?" "כי אם היית ליידי", מעיר הבחור, "לא היית מדברת בפה מלא..."

למעלה