אם אין לך משהו נחמד לומר...

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifאם אין לך משהו נחמד לומר...

אוקיי. אז ישבתי לי, וחשבתי, "יאו, אנחנו מתות." >< ואז, ראיתי טופיק חמוד מאוד באיזשהו אהמ, אתר מסויים... |מגלגל| וזה פשוט נורא נורא נחמד אם תשתפו פעולה. למרות שאני מניחה שזה יהיה יותר טוב אם היינו טיפה יותר, אבל... לא משנה. בכל אופן, הטופיק נקרא "If you don't have anything nice to say..." [תרגמתי כי זה לא נכנס בכותרת ^_^] והמטרה שלו היא בייסיקלי, לגרום לאנשים להרגיש טוב.
אז איך זה פועל? ניתן את זה בתור דוגמא. למשל, בת מסויימת, נקרא לה א', מגיבה ראשונה. אז היא כותבת "הבנאדם שמעליי..." ואז כותבת משהו אחד שטוב בבת שמעליה או שהיא אוהבת בה. למשל, נגיד שא' הגיבה לי כי היא הגיבה ראשונה, כן? אז נגיד היא אומרת.... אממ "לבנאדם שמעליי.... יש ניק סופר מגניב כי זה שיר נסגד ואלילי." [זה יכול להיות גם משהו יותר עמוק, זה הדבר הראשון שחשבתי עליו בהקשר אליי.
] ואז, בת אחרת, נקרא לה ב', משרשרת אלייה- "הבנאדם שמעליי..." וכותבת משהו שהיא אוהבת בבת א'. וככה זה ממשיך. סאבי?
**לבת אחת מותר לכתוב בטופיק כמה פעמים שהיא רוצה. **אבל אסור לבת להגיב לעצמה.
**בבקשה, בבקשה תקפידו לשרשר כמו שצריך.
סאבי?
[אם אתן לא רוצות אז אמ תגידו לי ואני אדאג שההודעה החסרת משמעות הזו תימחק :XX] אוה, ועוד משהו- לא לכעוס עליי על ההודעה החדשה, רייט?

הבנאדם שמעליי.. |מקווה-שיצא-טוב|

היא אחת החמודות שהכרתי... -ממ...נראה לי שזה מה שהתכוונת נכון...?! |חבולה|

kittycatbone

New member
מי שמעליי חדשה בפורום,

ואני מאוד אוהבת את איך שהיא פעילה בו ^^ (שרשור תמונות למשל
)

kittycatbone

New member
מי שמעליי לא הייתה פה הרבה זמן../images/Emo2.gif

והיא גם הבריזה היום מהעבודה
(והיא חמודה
)

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifמי שמעליי

היא בנאדם נחמד ומשעשע מאודמאוד, וגם התמונה שלה במסנ שולטת כה. :X><

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifמי שמעליי היא...היא....

יאמי
וגמאני אוצה לפגוש אותך
ממ. שיהיה פורים.

kittycatbone

New member
נו עשיתי עבודה :$

וזה כל כך מרגיז אותי
בגלל שהייתי אמורה להגיש את זה ביום שני ולא הספקתי לסיים, אמרתי למורה שאני אגיש לה ביום רביעי, כי שם אני נמצאת בבית אומנויות (שם אני לומדת מוזיקה כאילו..) ואז כשהייתי, שכחתי לגמרי להביא את זה (הייתי אמורה לשים לה בתא או משהו) לה, למרות שהבאתי את זה לשם... ונזכרתי בזה רק כשחזרתי
עכשיו אני אגיש לה את זה רק ביום שני הקרוב, באיחור של שבוע.. שזה יותר ממה שאמרתי לה שאני אאחר ולא נעים לי
וגם בטח היא תוריד לי יותר נקודות ממה שהיא אמרה שהיא תוריד לי כבר גם ככה..
שלא נדבר על זה שסתם שלוש שעות עשיתי עבודה ומיהרתי
כשעוד במקום יכולתי להתכונן למבחן שהיה לי היום...

למעלה