בחן את עצמך: האם אתה רכלן?

../images/Emo60.gifהנה מה שיצא לי

אתה אוהב להיות במרכז כל שיחה, ותמיד נחמד שיש לך משהו לחלוק עם אחרים. אתה משתדל לשמור סודות, אבל לפעמים נפלטות לך פה ושם כל מיני עובדות, פחות או יותר מבוססות, שאולי עדיף לשמור בבטן. כלל לחיים: אל תעשה בסודות של אחרים מה שלא היית רוצה שיעשו בסודות שלך

Sugarfall

New member
למרות שזה לא ממש נכון לגביי../images/Emo3.gif

לא תוציאו ממני מילה מזל שהשאלון הזה אנונימי, כי רוב הסיכויים שלא היית מוכן לחלוק אפילו את שמך המלא. בכל מה שנוגע לחייהם של אחרים, בין אם מדובר בסודות אפלים או סתם בפיקנטריה, השפתיים שלך נעולות. סודות שמספרים לך תיקח איתך לקבר, ואין אדם שיותר ראוי ממך לאמון הזולת.

זוהר57

New member
למרות שאני בדרך כלל לא מספרת כלום

אתה אוהב להיות במרכז כל שיחה, ותמיד נחמד שיש לך משהו לחלוק עם אחרים. אתה משתדל לשמור סודות, אבל לפעמים נפלטות לך פה ושם כל מיני עובדות, פחות או יותר מבוססות, שאולי עדיף לשמור בבטן. כלל לחיים: אל תעשה בסודות של אחרים מה שלא היית רוצה שיעשו בסודות שלך

Robin Sparkles

New member
גם עלי זה לא ממש נכון

לא תוציאו ממני מילה מזל שהשאלון הזה אנונימי, כי רוב הסיכויים שלא היית מוכן לחלוק אפילו את שמך המלא. בכל מה שנוגע לחייהם של אחרים, בין אם מדובר בסודות אפלים או סתם בפיקנטריה, השפתיים שלך נעולות. סודות שמספרים לך תיקח איתך לקבר, ואין אדם שיותר ראוי ממך לאמון הזולת.

Born To Try1

New member
לא מדוייק לגבי../images/Emo3.gif

אתה אוהב להיות במרכז כל שיחה, ותמיד נחמד שיש לך משהו לחלוק עם אחרים. אתה משתדל לשמור סודות, אבל לפעמים נפלטות לך פה ושם כל מיני עובדות, פחות או יותר מבוססות, שאולי עדיף לשמור בבטן. כלל לחיים: אל תעשה בסודות של אחרים מה שלא היית רוצה שיעשו בסודות שלך.

RayoDeLuz

New member
גם לא ממש מדוייק לגביי ../images/Emo3.gif

jasika siton

New member
חצי נכון חצי לא ..:)

GossipKid

New member
מה זה ? חחח

מה לכולם זה יוצא??? גם לי נו מזה XD גם השאלות נורא מוזרות ולא קשורות.

למעלה