מפגש פורום טםטםטם!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifמפגש פורום טםטםטם! ../images/Emo124.gif

כן אהמ. אז בנות. מפגש. פורים. כולן. באות. עכשיוווו, חשבנו לנו [חשבנו זה ג'ס, שקדי ואני], שת"א זה רחוק.
ובת"א בפורים יש גם פיגועים!
:X אהמ אניוואיז. ואז המשכנו לחשוב. חוצ מנית וקמה ושחר [שכרגע נמצאת בברצלונה אז נראה לי שיהיה לה די קשה להגיע למפגש ^^] אין אנשים ממש מהדרום, רייט? אזזזזזזזזזז. נית וקמה ייקחו רכבת [כן.] לצפון וווווונעשה מפגש בקריון. כמובן שאפשר גם בעזריאלי. ^^ אבל. בבקשה תשרשרו לכאן מה יותר נוח לכן- בקריון, או בעזריאלי. [ואני לא אומרת תשרשרו אם אתן יכולות או לא, כי כולכן באות וזהו. ^^] ובאיזה יום נוח לכן [החופש- לפחות אצלי- הוא בימים שלישי רביעי, מה שאומר ה14 וה15 למרץ]. בבקשה.

קריון../images/Emo98.gif

ולא נראה לי שממש משנה לי איזה יום
אני מקווה שאני אוכל לבוא
את באה לכפר קודם, כן?

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifנראה ^^

נראה מה יהיה, נראה איך ייסתדר ומה ומי ומו ואיך. ^^

Primula

New member
הקשיבו. ../images/Emo191.gif

כשהחלתי לקרוא את ההודעה, חשבתי שאני אגיב כך- "סבבה- נית לוקחים רכבת", אבל! אז הגעתי לרעיון של הקריון
נו סתם זה לא כזה נורא, אבל תאמינו לי, בת דודה שלי גרה שם וזאת נסיעה של 50 שנה (ועוד לעשות אותה פעמיים ביום?)וזה מתיש! זה זה זה כמו שאני אבקש לעשות מפגש בירושלים
אני בעד עזריאלי.
(איזה מוזר שלהמן היו אוזניים משולשות
)

kittycatbone

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

[בקשר לסוף ההודעה] ועכשיו בקשר לתחילתה ואמצעה.. אבל אבל אבל
זה לא כע-זה רחוק הקריון
ואפשרי מבחינת רכבת כמובן...!!!!!! פליזיפליזיפליזי... |מתחנן|

Primula

New member
נמנמנמ.

דבר ראשון זה כן די רחוק
ודבר שני נראה לי שאני בכל מקרה לא יוכל להגיע למפגש כי כל חופש פורים ממש עמוס לי במלא פעילויות ו..ו.. לא יודעת.
נראה.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifנו קמי ../images/Emo7.gif

דבר ראשון ^^ לא אפשרי שכמו ששקד אמרה, נגיד תישנו אצל אנשות? זה נראה לי הכי הגיוני, איי? ו. אבלאבלאבל אנחנו יותר חשובות מפעילויות.
סתם
אבלללל עדיין, תראי אם תצליחי לדחוס אותנו מתישו, קיי? pretty please with sugar on top?
|מתחנן| פליז בנות אני אוצה מפגש.

תקשיבי ותקשיבי לי טוב../images/Emo11.gif

עזריאלי זה רע, טוב זה לא... אבל אבל נו
אנחנו אף פעם לא עושים מפגש בקריון
בבקשה?
אם נגיד זה יהיה ביום שלישי אז את ונית תוכלו לישון כל אחת אצל אחת מאיתנו, ולחזור יחד ביום למחרת (נו, אני מניחה ככה לפחות...>< ואל תתחילו להרגיש לא נעים
) בבקשה שוב?

Primula

New member
אני ממש לא ארגיש לא נעים,

אבל בלי קשר אין לי זמן לעשות מעין "טיול שנתי" (איזו הגזמה הרבצתי
) שכזה. כאילו, כל פורים ממש אין לי זמן ל.. אהה.. לא להיות בבית יומיים. צר לי

kittycatbone

New member
../images/Emo127.gifקריון כמובן../images/Emo9.gif

ובקשר ליום... הממ נראה לי שהמפגשפורום אוונסנ ייצא לי על ה-14.. אז זה אומר שהייתי מעדיפה ה-15..
^^

קריון קריון קריון!../images/Emo9.gif

ברור שקריון.חפחפח אם קריון אז אני בטוח באה
..ממ לי נוח בכל יום ושעה שתקבעו

RRonitka

New member
זה..זה קצת בעיה.:X../images/Emo110.gif

כי, נו.>< ואם קמ לא באה אז, לא נראה לי שאני אבוא. למרות שהייתי רוצה, לא נראה לי./:

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifאני אומרת כמו שקד, איי.

תראו. תגיעו ברכבת ביום שלישי, תשנו אצל מישהואיות [אהמ |מגלגל|], ואז תחזרו ביום רביעי. זה נראה לי הגיוני, לא? [ובאמת אל תתחילו להרגיש לי לא נעים כי.
] ואם זה באמת יהיה בעיה אני מניחה שנוכל לעשות בת"א, בהנחה ששאר הבנות יוכלו לבוא...

Primula

New member
אבל עכשיו יש בעיה חדשה-

יום שלישי- פשוט אין שום סיכוי שבעולם- יש לי ערב כל כך חשוב ביום שלישי ואני צריכה להיות כל היום בערך בקן S: בכלל בקושי יש לי ימים פנויים בפורים כך שיכול להיות שבין כה וכה אני לא אוכל לבוא X:

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

ואם יהיה בת"א, יש סיכוי שתוכלי להגיע?

למעלה