משעמם לי.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifמשעמם לי.

Therefor, שאלון! Viola. תהנו. P: [כמובן, גנוב מפורום סקרים ושאלונים. אלאמה.P:] שעת התחלה: שיר שמתנגן ברקע: ספר קצת על עצמך: מחשבה שעוברת בראש: מה עשית היום? מה תעשה מחר? חשק ל...: מה המידה שלך בנעליים? באיזה פורום אפשר למצוא אותך? איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? מה אתה הכי אוהב לאכול? מה אתה הכי שונא לאכול? מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? מה המעשה הכי מטופש שעשיתם בחיים? מה הצבע האהוב עלייך? מה הצבע השנוא עלייך? מה המקצוע האהוב עלייך? מה המקצוע השנוא עלייך? איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? עיר/ים אהובות: מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? איפה חגגת יומולדת אחרון? איך אתה הכי אוהב לבלות? מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? מתי מתחיל השיעור הראשון בבית הספר שלך? יש לכם תלבושת אחידה בבית ספר? מה היה המבחן האחרון? כמה קיבלת בו? יש לך חברים מחוץ לכיתה? ומחוץ לשכבה? ומבית ספר אחר? ומהעיר אחרת? אתה נוהג לדבר עם חפצים? היית פעם אצל פסיכולוג? ואצל פסיכיאטר? חשבת פעם על התאבדות? אם כן - סיפרת למישהו? מתי פעם אחרונה שבכית? מדוע? לקחת סמים מתישהו? אתה מעשן? מתי פעם אחרונה שהשתכרת? איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? ולחבק? ולנשק? ולספר לו משהו מהלב? יש לך חברה? ראית בחנוכה את הפסטיגל? את מי היית לוקח לאי בודד? את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי? שם מיוחד לבן? שם מיוחד לבת? מאכל אהוב: מאכל שנוא: דבר אחרון שאכלת: בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? . איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? אתה לומד ביום שישי? מה הספר האחרון שקראת? אהבת? מה הסרט האחרון שראית? אהבת? מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? על מה דיברת איתו? מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה? על מי אתה יודע הכי הרבה? מה הדבר האחרון שקנית? כמה הוא עלה? ממי הsms האחרון שקיבלת? מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms? מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? מה ממש בא לך לאכול עכשיו? יש לך עדשות/ משקפיים? עשית ישור שיניים? מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה? למה הלכת לשם? איך קוראים לאמא שלך? יש לך שם שני? מהו? אתה קרוי על שם מישהו? מי? אתה אוהב ילדים קטנים? כמה בני דודים יש לך מצד אמא? כמה בני דודים יש לך מצד אמא? איזה בנדוד/בת דודה אתה הכי אוהב? בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות? ובפנימיות? איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע? למה? כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש? מה השם הראשון שעולה לך עכשיו בראש? כמה קומות יש לך בבית? הלכת פעם להפגנה? הפגנה נגד (או בעד) מה? מתי זה היה? מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול: מה הרגע המאושר ביותר בחייך? באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? מה עושה לך טוב? מה מעצבן אותך? מה תמיד צריך להיות בכיס? איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? מה הפריט הכי יקר שיש לך? מה נמצא אצלך תמיד במקרר? מה היית לוקח לאי בודד? המלצה לסרט: תוכנית טלוויזיה? מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ? איך את/ה מתגבר על באסה? איפה היית רוצה לבקר בעולם? מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? איזה עונה בשנה אהובה עליך? איזה חג אהוב עליך? האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים: חיית מחמד: כמה אחים יש לך? מאמינ/ה באהבה וירטואלית? הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? נפגשת איתו/ איתה? מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? מהי אהבה בשבילך? את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת? מה את/ה אוהב/ת לעשות? מקומות בילוי מועדפים: את/ה אוהב/ת להיות בבית? כשיש לך אהבה את/ה נאמנ/ה? את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? את/ה בחור/ה קנאי/ת? מילים או משפטים שאת/ה מרבה להגיד: האם את/ה מאמינ/ה בה´? החיים טובים לדעתך? לבוש: איפור: מאכל אהוב: שתייה אהובה: להקה אהובה: סרט אהוב: גלידה: עיר בעולם: ארץ: מה תעשה כשתסיים את השאלון? שיר ברקע: שעת סיום:

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif.

שעת התחלה: 23:42 שיר שמתנגן ברקע: Bon Jovi- In & Out of Love [כמה זמן לא שמעתי את השיר הזה!] ספר קצת על עצמך: I-Am-Me. :p מחשבה שעוברת בראש: "למה השיר פאקינג קופץ.
" מה עשית היום? כלום, שיעור, ומן סדנת שוקולד שכזו. מה תעשה מחר? כלום? :) חשק ל...: שסק. P: סתם. להיות בבאת'. או סקוטלנד. לא 'דעת למה. ואנשים מסויימים. מה המידה שלך בנעליים? 8 באיזה פורום אפשר למצוא אותך? הו... פעם הייתי בגילמור ואליאס, אבל. ובנוג', כעיקרון. בזמן האחרון פחות אבל. :( ופעם גם הייתי בסופרנטורל. איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? ארמ. לא פה? אנגליה/קליפורניה, hopefully מה אתה הכי אוהב לאכול? שוקולד. ותפ"א. וסלט. ודברים. P: מה אתה הכי שונא לאכול? אר, כלמיני. מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? אר, לא היו הרבה כאלה מה המעשה הכי מטופש שעשיתם בחיים? אר היו יותר מדי כאלו. >< בטח דברים שקשורים לזרועות ודברים חדים. מה הצבע האהוב עלייך? אין מה הצבע השנוא עלייך? אין מה המקצוע האהוב עלייך? אר. בביצפר? אר. תיאטרון.
[תיאטרונסיטים רולז
] מה המקצוע השנוא עלייך? אר מתמטיקה, היסטוריה איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? Good ridance. עיר/ים אהובות: לונדון, ל"א, פריז, הוואנה, נ"י, סן פרנסיסקו מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? ריצ'י [האייפוד] והגיטרה שלי. איפה חגגת יומולדת אחרון? לא חגגתי איך אתה הכי אוהב לבלות? מוזיקה מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? בזמן האחרון? בבוקר מתי מתחיל השיעור הראשון בבית הספר שלך? רבע לשמונה, זונות :| יש לכם תלבושת אחידה בבית ספר? נופ מה היה המבחן האחרון? אר מתמטיקה, מבחן משווה ליח"ל [מייייייייי קיבל 85 והול ל4 יח"ל, מייייייייי?! ^________^ סגדו לי. נאו.] כמה קיבלת בו? 85
*grins* יש לך חברים מחוץ לכיתה? בוודאי ומחוץ לשכבה? בוודאי ומבית ספר אחר? בוודאי ומהעיר אחרת? בוודאי אתה נוהג לדבר עם חפצים? כן. P: היית פעם אצל פסיכולוג? נופ ואצל פסיכיאטר? נופ חשבת פעם על התאבדות? Unfortunatly, כן אם כן - סיפרת למישהו? ממ לא נראה לי. [נית, סיפרתי למישהו? D:] מתי פעם אחרונה שבכית? אר אתמול? אר. מדוע? לא זוכרת? לקחת סמים מתישהו? נופ אתה מעשן? נופ מתי פעם אחרונה שהשתכרת? נאבאר איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? אר... אני עכשיו מורידה את Break Me Gently של The Doves ואני עומדת להוריד בעוד רגע כמה של פריי. למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? אני כן קונה דיסקים, אני מורידה כדי לדעת אם לקנות או לא מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? אנשים מהקיבוץ שלי ולחבק? אר ולנשק? אר ולספר לו משהו מהלב? אר. יש לך חברה? אני מניחה שהכוונה היא לחבר, ולא. ראית בחנוכה את הפסטיגל? לא, למה לי? |מרים גבה| את מי היית לוקח לאי בודד? אר. לא יודעת נו. את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? יש מישהו. לא עניינכם. P: אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי? דיברתי עם נית עד לפני כמה דקות אבל היא הלכה אז אפחד שם מיוחד לבן? אר, לא יודעת? שם מיוחד לבת? אלבה. I like it. מאכל אהוב: שוקולד, וכבר שאלתם את זה מאכל שנוא: נו הכל דבר אחרון שאכלת: שוקולד. P: בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? אר.... לא 'דעת? . איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? נראה לי שאת הג'ינס שעליי. אתה לומד ביום שישי? נופ מה הספר האחרון שקראת? Jane Austin- Northanger Abbey אהבת? אני ממש בהתחלה, אבל כן מה הסרט האחרון שראית? ארמ. היום ראיתי משהו הזוי לחלוטין ביס1, אבל רק כי היה שם את דיוויד טננאנט
^____^ [Am I.... Ginger?] ו... ארמ נו, לא זוכרת אהבת? ^ מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? אבא על מה דיברת איתו? הוא שאל "איך היה?" ואמרתי לו ש"היה יכול להיות טוב מאוד". P: מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה? אר..... No one? אחותי אולי. על מי אתה יודע הכי הרבה? אר.... בר? מה הדבר האחרון שקנית? ארמ.... ארמ.... ארמ.... לא זוכרת? הדבר האחרון שאני *זוכרת* שקניתי [שלא היה אוכל או שתייה] היה דיסקים. פרל ג'אם החדש ואת Chuck של סאם41. ^_________^ |מאושר| כמה הוא עלה? אר. 50 ו-60, נראה לי ממי הsms האחרון שקיבלת? אר. |בודקת| המרכז משק או משהו של הקיבוץ. P: [הוא אמר שחוזרים לשגרה ולצאת מהמרחבים המוגנים, נו.] מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms? נועה מהמכינה מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? ממ לא יודעת, מחקתי את כולם לפני כמה ימים. אבל כרגע?... "לא" מה ממש בא לך לאכול עכשיו? אר. כלום. בעתם מסטיק. תיכף אלך להביא. יש לך עדשות/ משקפיים? משקפיים עשית ישור שיניים? נופ מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? אר שנה שעברה? מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? אר, לא יודעת? >< מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה? אני לא גרה בעיר. P: ארמ..... ת"א? למה הלכת לשם? לא יודעת? ;( איך קוראים לאמא שלך? יעל. למה אכפת לכם?
יש לך שם שני? מהו? נופ אתה קרוי על שם מישהו? מי? בערך על שם סבא אתה אוהב ילדים קטנים? ממ כן. הם... טהורים. תמימים. כמה בני דודים יש לך מצד אמא? אר 2 כמה בני דודים יש לך מצד אמא? אני מניחה שזה אומר אבא. אוה הרבה אר תנו לי לספור. 11? איזה בנדוד/בת דודה אתה הכי אוהב? כולם. בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? ארמ.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifForgive us and take away the

Crimes, baby today, today we died. מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות? שיניים ושיער ועור והרבה. ובפנימיות? הרבה. איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? אר אנוכיות איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') לא ממש עקרוני לי. עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע? הו.... יש הרבה אנשים. למה? כי.... כלמיני סיבות. כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? 3, אני מקווה מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש? אהבנו. [זה מה שהוא אמר.] מה השם הראשון שעולה לך עכשיו בראש? אביב [ככה קוראים לו! ;(] כמה קומות יש לך בבית? 1 הלכת פעם להפגנה? יאפ! לא נחזיר את הגולן
אבל הייתי קטנה P: הפגנה נגד (או בעד) מה? נגד החזרת הגולן. מתי זה היה? לפני מיליון שנה? >< כשהייתי בת... 7... 8... 9... 10? מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול: לא יודעת. :( מקווה אולי לכתוב? אולי לא? >< מה הרגע המאושר ביותר בחייך? עדיין לא היה. באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? Fuckingshit! האהאה סתם. כלמיני P: המון. מה עושה לך טוב? מוזיקה, שוקולד, קפה, אנשים שאני אוהבת. מה מעצבן אותך? המון דברים. מה תמיד צריך להיות בכיס? פלאפון ורצוי גם לובלו. איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? שירה מה הפריט הכי יקר שיש לך? אר. מה נמצא אצלך תמיד במקרר? מילקי P: וחלב מה היית לוקח לאי בודד? מוזיקה. וקפה. ושוקלד. ואנשים שאני אוהבת. המלצה לסרט: אוה! I Am Sam, Where the Heart Is, Star Wars, PotC, LotR, וכו וכו וכו תוכנית טלוויזיה? Alias, Doctor Who, Gilmore Girls, Supernatural, Prison Break ועוד. אבל הכי הכי? Dark Angel ז"ל.
מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ? ארמ... "אני אוהבת אותך"? איך את/ה מתגבר על באסה? מוזיקה איפה היית רוצה לבקר בעולם? הרבה! אוסטרליה, ניו זילנד, UK, אירופה בכללי, לחזור לאמריקה ולהיות בסטייטס שלא הייתי בהן, יפן, סין.... מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? רעשנות, גסות. חוסר נימוס. איזה עונה בשנה אהובה עליך? חורף איזה חג אהוב עליך? ארמ לא יודעת :( אולי אר חנוכה? האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים: כן. >< חיית מחמד: חתולה וכלבה כמה אחים יש לך? 2 והן בנות מאמינ/ה באהבה וירטואלית? תלוי איזה סוג של אהבה. אפלטונית כן. יותר מזה... זה קצת כמו להתאהב בחפץ, לא יודעת. הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? ארמ אפלטונית רק. נפגשת איתו/ איתה? לא, המפגש בפסח 2004 או משהו היה הולוגרמה. P: מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? לא ממש... כמה שאני ממש אוהבת את הרעיון. מהי אהבה בשבילך? הבנה. אמון. וכאלה. את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? לא מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת? ארמ. לראות אנשים מאושרים... תקווה. וכאלו. מה את/ה אוהב/ת לעשות? מוזיקה מקומות בילוי מועדפים: לא יודעת? >< את/ה אוהב/ת להיות בבית? יא כשיש לך אהבה את/ה נאמנ/ה? ^^ את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? תלוי בקשר למה, ועם מי אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא את/ה בחור/ה קנאי/ת? כן מילים או משפטים שאת/ה מרבה להגיד: הו, יש הרבההההההה יותר מדי. האם את/ה מאמינ/ה בה´? אני מאמינה ברעיון ש"There's someone looking down upon us". אבל אני לא יודעת אם אני באמת מאמינה בזה, זה רק עוזר לי לחשוב שיש גראנד פלאן או משהו. אבל אני לא ממש מאמינה בה', כי נו. שואה. מלחמות. רעב. עוני. שנאה. קנאה. החיים טובים לדעתך? כן. דיסיידדלי. ואין לכם מושג כמה זמן לקח לי להגיע למקסנה הזו. לבוש: אר. מה שבא לכם? רק לא פרובוקטיבי מדי, בבקשה. >< איפור: ארמ. מאכל אהוב: שוקולד, you f*cker in a basket שתייה אהובה: קפה, מיצ מנגו להקה אהובה: נחשו. P: The Calling. ויש עוד מיליון ושמונה סרט אהוב: I Am Sam, PotC, LotR, Where the Heart Is, Star Wars, Forest Gump, ועוד מלאמלא גלידה: וניל? עיר בעולם: לונדון/נ"י/ל"א/ס"פ/הוואנה/פריז ארץ: קליפורינה/אנגליה מה תעשה כשתסיים את השאלון? אלך להוריד שירים של פריי. >< כי שכחתי. ואז אלך להביא לי מסטיק.
שיר ברקע: Ours- Drowning.
שעת סיום: 00:14. אני איטית, מאמא

NeKoGiRl

New member
חיחיח גמאת גונבת הכל משם? P:

טוב יאללה נענה, שעת התחלה: 23:47 שיר שמתנגן ברקע:panic!At The Disco-I Write Sins Not Tragediesשיר מהמםם ספר קצת על עצמך:תעזבו אותי באמאשלכם מחשבה שעוברת בראש:כמה שאורלנדו יפהה
מה עשית היום?אממ הייתי על המחשב?
מה תעשה מחר?: אני אלך לרכיבה של אח שלי ואשתעמם ואז נלך לחברה של אמא שלי..(לא שזה מעניין מישהו) חשק ל...: לאכול P: מה המידה שלך בנעליים? זה קצת גדול אבל..40-41
באיזה פורום אפשר למצוא אותך?: אממ בפורום של נדב יהלומי (לא בתפוז) ובפורום של הארי פוטר.. איפה נראה אותך בעוד 15 שנה?: בהוליווד משחקת בסרט עם אורלנדו..חח סתם לא יודעת מה אתה הכי אוהב לאכול?: זה נשמע קצת מוזר אבל את האוכל של אמא מה אתה הכי שונא לאכול?כל דבר שבא במגע עם קטשופ מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים?: אני לא כל כך זוכרת.. מה המעשה הכי מטופש שעשיתם בחיים?: אממ.. מה הצבע האהוב עלייך?: אדוםםם וירוקק מה הצבע השנוא עלייך? חום צהוב ועוד.. מה המקצוע האהוב עלייך?: מקצוע? תאמת לא בא לי לדבר על בצפר עכשיו..:] מה המקצוע השנוא עלייך?: הכל איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך?: שהיה חרא עיר/ים אהובות: לונדון רולזז
מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת?: המחשב שהביאו לי..
איפה חגגת יומולדת אחרון?: איפושהוא לא עניינכם..:] איך אתה הכי אוהב לבלות?: אממ.. מתי אתה הולך לישון בדרך כלל?: מאוחר מתי מתחיל השיעור הראשון בבית הספר שלך?: אממ 8:30..? יש לכם תלבושת אחידה בבית ספר?: חולצה (אני מדברת על הבצפר שיהיה לי..) מה היה המבחן האחרון?: לא היה כמה קיבלת בו?: ---- יש לך חברים מחוץ לכיתה?: כן ומחוץ לשכבה?:אממ כן ומבית ספר אחר?: חחח כן ומהעיר אחרת?: כןןן אתה נוהג לדבר עם חפצים?: חחחחח לפעמים היית פעם אצל פסיכולוג?: לא ואצל פסיכיאטר?: טוב נו לא חשבת פעם על התאבדות?: נופ אם כן - סיפרת למישהו?:-------- מתי פעם אחרונה שבכית?: אתמול...? מדוע?: מי יודע מדוע ולמה..לובשת הזברה פיג'מה? לקחת סמים מתישהו?: לאאאאאאא אתה מעשן?:לאאאאאאאא מתי פעם אחרונה שהשתכרת?: אפעם לא השתכרתי איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט?: beep למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? הייי חוצפנים מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו?: אח שלי.. ולחבק?: אממ.. ולנשק?: נישוקים וחיבוקים? ולספר לו משהו מהלב?: הא? יש לך חברה?: אני בת ראית בחנוכה את הפסטיגל?: לא וזה לא מעניין את מי היית לוקח לאי בודד?: את אורלנדו..
חח סתם.. את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו?: את עצמי..
אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי?: עם חברה שם מיוחד לבן?: זרבובל שם מיוחד לבת?: בת צלופח מאכל אהוב: זה לא היה? מאכל שנוא:WTF? דבר אחרון שאכלת: קרקר..
בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש?: הממ . איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה?: מכנס שחור עד הברך מתמנון אתה לומד ביום שישי?: אני לא לומדת מה הספר האחרון שקראת?: תנו לגדול בשקט אהבת?: מאודד..אני מחכה שאמא שלי תקח לי את השלישי בסדרה מה הסרט האחרון שראית?: שודדי הקאריבייםםםם
אהבת?: איזו שאלה!! מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו?: אבא שלי על מה דיברת איתו?: על זה שייתן לי עוד זמן להיות על המחשב מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה?: אני על מי אתה יודע הכי הרבה?: על עצמי אני ואנוכי מה הדבר האחרון שקנית?: ארטיק..
כמה הוא עלה?: מאיפה אני זוכרת ממי הsms האחרון שקיבלת?: לא זוכרת.. מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms?: חברה שלי..דרך האייסייקיו..P: מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון?: אין לי פלאפון..:[ מה ממש בא לך לאכול עכשיו?: בא לי לשתות יש לך עדשות/ משקפיים?: משקפיים..לצערי עשית ישור שיניים?: אני צריכה לשים קוביות בקרוב.. מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים?: לפני חודש בערך מתי בפעם האחרונה היית בירושלים?: בגיל 4..אח שלי ואמא שלי היו היום! מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה?: רשלצ למה הלכת לשם?: לקניון.. איך קוראים לאמא שלך?: מיכל יש לך שם שני? מהו?: אין לי אתה קרוי על שם מישהו? מי?: על שם התחת שלי.
אתה אוהב ילדים קטנים?: חח מאודד כמה בני דודים יש לך מצד אמא?: אממ..2 כמה בני דודים יש לך מצד אבא?: נראה לי 1 איזה בנדוד/בת דודה אתה הכי אוהב?: מצד אבא.. בן כמה היית רוצה להיות עכשיו?: 16 מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות?: הכל ובפנימיות?לאיודעת איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך?: אממ חברה שלי קצת יותר מדי מוחצנת..ככה שזה מתחיל לעצבן.. איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו'): אממ..לא יודעת הכל חוץ מאימה ומד"ב עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע?: I DONT NOW.. למה?: --- כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול?: אר,..2? מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש?: שוקולד..(מעניין למה..=/) מה השם הראשון שעולה לך עכשיו בראש?: אור..
כמה קומות יש לך בבית?: אממ 6 או 5 אפעם לא ידעתי הלכת פעם להפגנה?: חח לא הפגנה נגד (או בעד) מה?: לא הלכתי להפגנה מתי זה היה?: אררר מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול: אין לי שמץ מה הרגע המאושר ביותר בחייך?: חח לא יודעת באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי?: לא יודעת אני יותר מדי צינית מה עושה לך טוב?: ? מה מעצבן אותך?..אח שלי..כל העולם מעצבן אותי מה תמיד צריך להיות בכיס?: אין לי כיסים..
איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך?: אממ..ריקוד..;-] מה הפריט הכי יקר שיש לך?: לאיודעת מה נמצא אצלך תמיד במקרר?: חחח..חלב? מה היית לוקח לאי בודד?: היה כבר.. המלצה לסרט: ש=ו=ד=ד=י ה=ק=א=ר=י=ב=י=י=ם=!=!=! תוכנית טלוויזיה?: נאמ לא יודעת מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ?: I'M RELLY DONT NOW! איך את/ה מתגבר על באסה?: לא נראה לי שאני מתגברת על באסה.. איפה היית רוצה לבקר בעולם?: הוואי..חייחיך ובניו זילנד איפה שצילמו את שר הטבעותת..איזה מקום מדהיםםםםם מה התכונה הכי ישראלית בעיניך?: הייתי אומרת שהישראלי הוא די..(טוב הרבה) חם- מזג..ורואים את זה בכל מקום.. איזה עונה בשנה אהובה עליך?: אביב איזה חג אהוב עליך?: אממ..נראה לי פסח..כי מצות זה יאממ..וגם יש חופש גדול האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים: לא במיוחד.. חיית מחמד:כלבה חמודההההה שקוראים לה דוטי כמה אחים יש לך?:1 מאמינ/ה באהבה וירטואלית?: אממ לא הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט?: את אלו פה בפורום..
נפגשת איתו/ איתה?: --- מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון?: אממ לא יודעת מהי אהבה בשבילך?נאמ את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית?: נראה לי שכן מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת?: ... מה את/ה אוהב/ת לעשות?: אממ יעני תחביבים? לאיודעת לצייר לקרוא להיות על המחשב לראות סרטים וכו' וכו' מקומות בילוי מועדפים: כל מקום [כמעט] את/ה אוהב/ת להיות בבית?: כן כשיש לך אהבה את/ה נאמנ/ה?: לאיודעת..
את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית?: עקשנית!! אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי?": לא את/ה בחור/ה קנאי/ת?: כל אחד קנאי לפעמים מילים או משפטים שאת/ה מרבה להגיד:יש הרבה.. האם את/ה מאמינ/ה בה´?: ברור החיים טובים לדעתך?: לפעמים לבוש: אממ..לא יודעת איפור: לא הרבה מאכל אהוב: דיי כבברררר שתייה אהובה: אממ מיץ ענבים כזה טעיםם
להקה אהובה: GREEN DAY ואממ..לא יודעת מה עוד סרט אהוב: שר הטבעות רולזזזזזז
גלידה: וניל עוגיות..
יאממ עיר בעולם: אמרתי לונדוןן ארץ: אנגליה מה תעשה כשתסיים את השאלון?: נראה לי אני אלך לישון אומשהוא שיר ברקע: --- שעת סיום: 00:18 וואי התייבש לי התחת

Primula

New member
ויאמרו חכמים:

אלי מה אימתני שאלון זה!
שעת התחלה: 12:31 שיר שמתנגן ברקע: How does it feel coming down- Blessid union of souls ספר קצת על עצמך: אממ אני אדם קצת לחוץ, אני מתקש לישון לפני טיולים ואני עוברת דירה בקרוב
מחשבה שעוברת בראש: הממ.. מה עשית היום? ראיתי טלוויזיה! מה תעשה מחר? אראה טלוויזיה! סתם.. אני הולכת לחברה שלי מחר
חשק ל...: ? מה המידה שלך בנעליים? 39 באיזה פורום אפשר למצוא אותך? אז זה הזמן להגיד שאני נמצאת בפורומים רבים רק ששנים לא כתבתי בהם ונראה לי שאיש אינו זוכר אותי ואני לא נחשבת ל"נמצאת שם". איפה נראה אותך בעוד 15 שנה? בלונדון כמובן. מה אתה הכי אוהב לאכול? פסטה מה אתה הכי שונא לאכול? כבד מה המעשה הכי מטורף שעשיתם בחיים? נולדתי. מה המעשה הכי מטופש שעשיתם בחיים? נולדתי. מה הצבע האהוב עלייך? סגול מה הצבע השנוא עלייך? אין מה המקצוע האהוב עלייך? פסיכולוג מה המקצוע השנוא עלייך? אממ.. איך אתה יכול לסכם את השנה שעברה שלך? היה טוב וטוב שהיה. עיר/ים אהובות: ירושלים כמובן! מה המתנה הכי אהובה שקיבלת ליומולדת? לא זוכרת
איפה חגגת יומולדת אחרון? בבית איך אתה הכי אוהב לבלות? סרט! מתי אתה הולך לישון בדרך כלל? בחופש- 23:30 בערך. בלימודים- 22:00. מתי מתחיל השיעור הראשון בבית הספר שלך? 08:00 יש לכם תלבושת אחידה בבית ספר? בבית ספר החדש תהיה לי
מה היה המבחן האחרון? אינני זוכרת! כמה קיבלת בו?
יש לך חברים מחוץ לכיתה? כמובן ומחוץ לשכבה? גם ומבית ספר אחר? גם ומהעיר אחרת? גם אתה נוהג לדבר עם חפצים? לא ממש היית פעם אצל פסיכולוג? לא ואצל פסיכיאטר? לא חשבת פעם על התאבדות? אכן אם כן - סיפרת למישהו? לא מתי פעם אחרונה שבכית? לפני כמה ימים מדוע? לא זוכרת, בזמן האחרון אני בוכה הרבה
לקחת סמים מתישהו? לאאא אתה מעשן? לאאא מתי פעם אחרונה שהשתכרת? לאאא איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט? לאאא למה אתה מוריד מהאינטרנט שירים ולא קונה דיסקים? אבל אני לא מורידה! אני קונה דיסקים!
למה אתה מאשים אותי?! מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו? אממ. ולחבק? ? ולנשק? ? ולספר לו משהו מהלב? שירה. יש לך חברה? הרבה
ראית בחנוכה את הפסטיגל? לא את מי היית לוקח לאי בודד? אמ. א? את מי אתה הכי רוצה לחבק עכשיו? שירה. אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי? אף אחד. אתה ממש תוקף כל הזמן אתה יודע? שם מיוחד לבן? שורש. שם מיוחד לבת? קמה! מאכל אהוב: שאלת את זה כבר! מאכל שנוא: לא עונה לך. דבר אחרון שאכלת: קרקרים. בן אדם שניתקת איתו קשר ורוצה לחדש? נופ. . איזה בגד בארון שלך אתה לובש הכי הרבה? מכנסיים כחולות. אתה לומד ביום שישי? כן מה הספר האחרון שקראת? התחלתי לקרוא
אהבת? אממ את הפרק הראשון? כן
מה הסרט האחרון שראית? מכוניות אהבת? חביב מי הבנאדם האחרון שדיברת איתו? אחי על מה דיברת איתו? על הבית החדש. מי הבנאדם שיודע עליך הכי הרבה? שירה. על מי אתה יודע הכי הרבה? עלי. מה הדבר האחרון שקנית? צבע לקיר כמה הוא עלה? 160 בערך ממי הsms האחרון שקיבלת? אחי מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms? אחי מה המילה הראשונה של הsms הכי ישן שיש לך בפלאפון? תודה מה ממש בא לך לאכול עכשיו? כלום יש לך עדשות/ משקפיים? לא עשית ישור שיניים? עושה מתי בפעם האחרונה היית אצל רופא שיניים? לפני שבוע מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? ואתה לא יכול להעלות על דעתך שאני גרה בירושלים, הא? מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה? נתניה למה הלכת לשם? לאיקאה איך קוראים לאמא שלך? נאוה יש לך שם שני? מהו? פז אתה קרוי על שם מישהו? מי? אף אחד. אתה אוהב ילדים קטנים? תלוי מי! כמה בני דודים יש לך מצד אמא? 2 כמה בני דודים יש לך מצד אמא? 2 אמרתי!! איזה בנדוד/בת דודה אתה הכי אוהב? צליל בן כמה היית רוצה להיות עכשיו? 17 מה היית רוצה לשנות בעצמך בחיצוניות? אמ. הרבה. ובפנימיות? להיות פחות לחוצה. איזו תכונה הכי מעצבנת אותך אצל החבר הכי טוב שלך? הוא אידיוט. איזה סוג סרטים אתה אוהב לראות? (אימה/ קיטש/ מתח/ פעולה/ דרמה/ קומדיה/ מד"ב וכו') קומדיה ומד"ב עם מי היית רוצה להתחלף במשך שבוע? אמ. למה? ככה. כמה ילדים יהיו לך כשתהיה גדול? 3 מה המילה הראשונה שעולה לך עכשיו בראש? מראה מה השם הראשון שעולה לך עכשיו בראש? שירלי כמה קומות יש לך בבית? 2 הלכת פעם להפגנה? נראה לי שכן. הפגנה נגד (או בעד) מה? לא זוכרת מתי זה היה? . מה תעשה/י כשתהיי/ה גדול: ! מה הרגע המאושר ביותר בחייך? הלוואי וידעתי. באיזה ביטוי את/ה משתמש יותר מידי? היה טוב וטוב שהיה. מה עושה לך טוב? אואזיס. מה מעצבן אותך? אנשים. מה תמיד צריך להיות בכיס? כסף! איזה כשרון היית רוצה שיהיה לך? משהו שקשור לספורט. מה הפריט הכי יקר שיש לך? המוח שלי. מה נמצא אצלך תמיד במקרר? חלב מה היית לוקח לאי בודד? מטוס. ובקשר לאיש שהייתי לוקחת ששאלת מקודם- טייס. המלצה לסרט: שר הטבעות! תוכנית טלוויזיה? איך פגשתי את אמא
מה הדבר הכי יפה שאי פעם אמרו לך ? שאני יפה איך את/ה מתגבר על באסה? אני לא מתגברת איפה היית רוצה לבקר בעולם? ניו זילנד מה התכונה הכי ישראלית בעיניך? חוצפה איזה עונה בשנה אהובה עליך? אביב איזה חג אהוב עליך? פסח האם את/ה אוהב/ת לצחוק על אנשים: כן חיית מחמד: כלב כמה אחים יש לך? 2 מאמינ/ה באהבה וירטואלית? לא הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט? כן נפגשת איתו/ איתה? לא מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון? אני לא יודעת. מהי אהבה בשבילך? אהבה. את/ה חושב/ת שאת/ה חזק/ה מבחינה ריגשית? לא.. אולי בעצם דווקא כן. אני צריכה לחשוב על זה. מה הדבר שעושה אותך מאושר/ת? חברים טובים מה את/ה אוהב/ת לעשות? לשמוע מוזיקה מקומות בילוי מועדפים: קן את/ה אוהב/ת להיות בבית? כן כשיש לך אהבה את/ה נאמנ/ה? כן את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית? גם וגם אני שונה ממך, תנסי לשנות אותי? לא את/ה בחור/ה קנאי/ת? לא חושבת מילים או משפטים שאת/ה מרבה להגיד: כן ולא האם את/ה מאמינ/ה בה´? כן החיים טובים לדעתך? סבירים. לבוש:? איפור:? מאכל אהוב: פעם שלישית! שתייה אהובה: מים להקה אהובה: אואזיס סרט אהוב: שרה"ט גלידה: תות עיר בעולם: ירושלים ארץ: אנגליה מה תעשה כשתסיים את השאלון? אלך להתקלח שיר ברקע: משהו מפנדורה לא יודעת
שעת סיום: 12:57 הללויה!

למעלה