גמד-ענק; יום ה'

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo41.gifגמד-ענק; יום ה'../images/Emo41.gif

אמ אמ אמ אמ אמ אמ אמ.... אופס :XXXXXXX סורי שלא פתחתי יותר מוקדם, לא הייתי על המחשב ממש היום ^_^ [מתמטיקה ואורחים, וזה
] ועוד דבר- מחר אני לא אהיה פה כל היום ורוב הסיכויים שלא אוכל לפתוח שרשור.... מישהי מוכנה לפתוח במקומי?
טנקס. חשוב:::: אחרי שאתן משאירות לענקות שלכן את המתנות היומיות, אל תשכחו להחליף יוזר!
בהצלחה =]

Dear Ronit ../images/Emo98.gif

מקווה שאהבת עד כה את המתנות ^^ בכל מקרה.... אני יודעת שאת אוהבת את הקולינג... ולכן הכנתי לך את זה!!
מקווה שאהבת
והמשך חופש טוב, שיהיה לך יום נעים ביותר

RRonitka

New member
אווו../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo110.gif

Believingggg
והתמונה
תודהתודהתודה

קמה!!

לילה טוב!! משו קטן.. מחר כנראה אני לא אהיה.. [מה לעשות גם לגמדוניות כמוני יש שיעורי בית לחופש.. בעע]

יסמין../images/Emo13.gif

מה נשמע?
עוד לא ממש פיספסתי את היום, נשארה עוד רבע שעה
אז בבקשה
מקווה שתאהבי, עשיתי לך את זה כי הרעיון יפה בקשר לעיצוב... לא יודעת... אני לא כזאת מוכשרת אבל אני מקווה שאת תאהבי
אהה ויש שיר שאני רוצה להקדיש לך
"|כוכב|בים שמיים וענן מנצנץ גמד קטן מנצנץ לו גמדון מנצנץ לו איש קטון ששומר על ענקו, מכל דבר שקורה לו|כוכב| קצת טיפשי אבל לא נורא

אופס שיט../images/Emo122.gif

ובגלל שאני טיפשה תני לי להקדיש לך שוב את השיר בצורה יפה
בים שמיים וענן מנצנץ גמד קטן מנצנץ לו גמדון מנצנץ לו איש קטון ששומר על ענקו, מכל דבר שקורה לו
חופש נעים

אורררררררררררררר../images/Emo24.gif

מה נשמע
אז קודם כל רציתי להגיד לך שאני ממש שמחה שאהבת את השוקולד, אלכס, סוס וצ'ארלי
גם אם אולי סתם עשית את עצמך
סתם נו
ולפי מה שהבנתי את אוהבת את ג'נסן אקלס נכון
טוב אני מקווה שכן כי הכנתי לך את זה
ועוד דבר, אני צריכה בקשה שתכתבי לי בקשה משפט, ציטוט או משהו שאהוב עלייך בין שירי TC
ומצטערת שאיחרתי להביא את המתנה ושהיום זה כבר מחר, תסלחי לי?

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif$%#$^&$%^$&$%&%^&.

אכןאכןאכן, להכל. ^^ אני אוהב אותך.
ואני כבר חושבת שאני יודעת מי את, מואהאהאהאהאהאה.
וציטוט? הו.... אמ אני מניחה שזה בטח And she screams out loud "Why is it happening to me?" And the answer is it meant to be.... איי לאב.
Somebody

למעלה