גמד-ענק; יום ש'

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo41.gifגמד-ענק; יום ש'../images/Emo41.gif

סורי שזה לא בא מוקדם יותר, הייתי עסוקה בלהקיא ודודים וזה ^_^ יומטוב. חשוב::: אחרי שאתן משאירות לענקיות שלכן את המתנות אל תשכחו החליף יוזר!!! בהצלחה

דניאל ../images/Emo25.gif

עוד מעט תתעורר תסתכל אל השמים כוכבים יואמרו לך שלום הם יגידו תתקרב ותפקח את העיניים ותראה שכל זה לא חלום לא חלום
עוד מעט תסתובב ותראה ליד הדלת ילדים ניההים ומחכים תסתכל ותזכור איך פחדת ללכת איך הייתה גם כל כך תמים
לא, זה לא פתיחת "השיר שלנו", אלה רק מילים יפות לכבודנו.
עם פירוש ומשמעות רק בשביל הסמלות
אז מה שלומך היום? מצב רוחך שמח ושורר שלום? איך עבר עלייך סוף השבוע? היו פעילויות או שהיה סתם רגוע?
רציתי לאחל לך שבוע טוב
עם הרבה שמחה ומתנות, כמו דב-
אז באמת שבוע נהדר שיהיה לך, כל יום ויום- יום פורח!
אהה, ובקשר לתמונה- היא למילים הראשונות מתאימה.
וגם לך היא מוקדשת חמדתי
אני מקווה שאותה תאהבי
לילה טוב ושבוע טוב, מהגמד

רונית!

אוקיי, אז דבר ראשון; אני מצטערת מצטערת מצטערת מצטערת על שלא הבאתי לך את המתנה של אתמול, היו לי קצת בעיות טכניות...
אז הנה היא עכשיו
השמועה אומרת.. שאת אוהבת דיסני
אז הנה חיפשתי לי כל מיני דברים שקשורים, ותראי מה מצאתי? דף צביעה!!! בתקווה שאת אוהבת לצבוע/לצייר/להיות אומנותית שכזאת... את מוזמנת להדפיס את התמונה הזאת ולצבוע! ^^ מקווה שאהבת...
בכלל... אני מאוד אוהבת בעצמי את הסרט אלאדין... ואפילו יש לי קשר מסויים אל הסרט!
(כן.. אני פרסית בנשמה
אבל לא רק זה
) אנג'וי!

ועכשיו של היום ../images/Emo77.gif

אז... מקווה שעבר שבוע טוב! ושנהנית ממה שהבאתי לך!
אני תוהה אם את יודעת בכלל מי אני, אבל אני מניחה שעכשיו עלייך רק לנחש
כי עדיין לא אמורים להגיד לך
בתור "סיכום", הכנתי לך רקע של כל מיני דברים שאת אוהבת... מקווה שאהבת, ו... זהו! אוהבת מאוד מאוד, הגמדה שלך..

RRonitka

New member
הוהוהו../images/Emo99.gif../images/Emo110.gif

טנקיו
אני חושבת שאני יודעת מי את. אז הזהרי לך.
הרקע מדהים!! המון תודה!
וכמה כוכב
|סוגד|

הילעע... חמודה שלי!

אני יודעת שקצת הזנחתי אותך בשלושת הימים האחרונים ואני ממש מצטערת, לא הייתי ממש בבית בסו, השבוע הזה.. כמובן שאני מתכוונת לפצות אותך!!!
יום ה'
אוקיי אז היום אני אשים לך משהו נחמד - עצות לחיים טובים. אני מקווה שאתה לא מכירה את זה כבר, אבל אם כן אז אני אוסיף עוד משהו.. מנטרה למזל האהבה
יום ו'
ואם כבר אנחנו בענייני עצות.. הנה עוד עצה לחיים, תזכרי שאת הכי טובה מכולם! ולכן את גם מסוגלת לעשות כל מה שאת רק רוצה. תאמיני בעצמך ואל תתני לאחרים לדכא אותך! (ויש לי מצדגת מקסימה שאני לא יכולה להעלות לפורום! אז אני אשלח לך אותה כבר מאוחר יותר כשתגלי מי אני
סליחה מראש!)

../images/Emo23.gifיום ש'../images/Emo23.gif

חחח רק עכשיו משתי לב ששכחתי את המתנה של שבת... אז הנה משהו נחמד, סיפור מקסים על האהבה. http://www.zooloo.co.il/love/personal/Wise_story_The_Small_Girl_Love.asp (מצטערת שזה לא קישור שאפשר ללחוץ עליו, פשוט אני חייבת לזוז אז עשיתי תגובה מהירה..) אוהבת המון הגמדונת שלך.

קמההה המתנה של יום שבת!!

לא הייתי במחשב.. סורי.. משפט חמוד שמצחיק אותי כל פעם מחדש.. אצלי הוא כבר באוואי... אל תלך מלפניי כי אולי לא אבוא אחרייך אל תלך מאחוריי כי אולי לא אוביל פשוט לך לצידי ותהיה ידיד.. אבל אל תלך מצד שמאל... זה לא הצד הטוב שלי... ואמרת שאת אוהבת סגול.. אז הנה בלינקי (שאני בטוחה שאת מכירה כי יש את זה בכל הצבעים)

פרפר17

New member
עמית בגלל שפיפסתי את יום ו'

אז אני ישים לך כאן שתי מתנות הנה מתנה ראשונה
מקווה שאת אוהבת
אוהב הגמד

פרפר17

New member
שיט אני מפגרת../images/Emo7.gif../images/Emo9.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif../images/Emo9.gif../images/Emo10.gif

למעלה