תום גל, ספורט 5 ומוני מושונוב

../images/Emo61.gifתום גל, ספורט 5 ומוני מושונוב

היום בשעה 17:30 יתארח השחקן תום גל בפורום "ראש גדול". אתם מוזמנים להעלות שאלות בפורום ראש גדול כבר עכשיו בשעה 20:00 רצועת הספורט של הבלוג TV בשעה 22:00 יתארח מוני מושונוב, בפורום קצרים אתם מוזמנים להעלות שאלות בפורום קצרים כבר עכשיו

naor107

New member
שאלה לתם !

אני לא יודע עם שאולים את זה פה אבל בכל זאת תשימו לב טוב אז הנה שאלה תם האם ההתיחסות אליך כה הכי קטן בסדר שונה מהתיחסות של אחרים כי בסדרה ואפילו במציאות את הכי קטן שם

tal897897

New member
שאלה לתומושש../images/Emo141.gif

בן כמה אתה חומדדד? אני תמיד מנסה לשער בן כמה אתה ואין לי שמץ חיחיחיחי מואההה

שאלה לתום

1)בן כמה אתה????? 2)יש משהו דומה בינך לבין יונתן מהסדרה???? ואם כן מה?

gordi13

New member
שאלה לתם!

דבר ראשון אני רוצה שתמסור לי ד"ש קוראים לי טל. דבר שני איך זה לשחק עם השחקנים המדהים כמו אדם הירש אלמה בן זאה ועוד...? דבר שלישי איך היגעת לסדרה?. דבר רביעי האם יש לך תוכניות לעתיד ואיפה עוד שיחקת.? חולה עליך טל

לתומוש המתוק!!!!!!!!!!!!!

דבר ראשון אתה שחקן מדהים... ומקסים ואתה משחק נוראאאא יפה!!!!!!!!!!!!!! עכשיו...השאלות שלי: 1.באיזה גיל התחלת לשחק? 2.בן כמה אתה?? 3.איך זה לשחק בגיל צעיר כ"כ והאם החברים שלך מתייחסים אלייך בגלל שאתה שחקן??? 4.מה הדבר הכי מטורף שמעריצים עשו בשבילך???? תודה רבה!!!!!!!!!! אוהבת, דניאלוששש המאמוש

ayeltush1

New member
תמושששש איזה חמודדד הוא חח!!

קודם כל אתה ממש משחק יפה פשוט מוכשר מלידה חח!! בן כמה אתה ומאיפה?.... תמסור לי ד"ש מאיילת ביוש נשיקות ממני!!

שאלה לתום!!!

1.איך זה לשחק את הדמות הכי קטנה בסדרה?! 2. איך אפשר ליצור איתך קשר?! (איסיקיו מסנג'ר אימייל)

אה.... שכחתי......

בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה תימסור לי ד"ש.... תימסור ד"ש לשיר

Zippozz

New member
שאלה מאוד מעניינת

למה כל השחקנים נכנסים לצאט ולפורום והוא לא?

Tinto net

New member
בקשה תענוווו......

מישו מוכן להגיד לי סוף סוף מי זה תם גל??????..

Zippozz

New member
את לא יודעת?

זה הילד הקטן..נראה לי יונתן קוראים לדמות שלו..

תום-תענה

תום שחיקת בעוד מקומות כי אתה די מוכר לי! חוצמזה רציתי לדעת בן כמה אתה... אתה אחלה שחקן!!

תום

תום שחיקת בעוד מקומות כי אתה די מוכר לי! חוצמזה רציתי לדעת בן כמה אתה... אתה אחלה שחקן!!

למעלה