איך להשאר צעירים

my sunshine

New member
../images/Emo62.gif איך להשאר צעירים

1. השליכו מספרים שאינם חיוניים. כולל גיל, משקל וגובה. הניחו לרופא לדאוג להם. זו הסיבה שאתם משלמים להם. 2. שימרו רק חברים עליזים. נכאי הרוח מושכים אותכם מטה. 3. לימדו כל הזמן. לימדו יותר על מוסיקה, מחשבים, אמנות, גינון, מה שלא יהיה. לעולם אל תניחו למוח. "מנוחת השכל היא מלאכתו של השטן". ושמו של השטן הוא אלצהיימר. 4. תיהנו מהדברים הפשוטים בחיים. 5. צחקו לעיתים קרובות, צחוק ממושך וקולני, צחקו עד לחוסר אוויר. 6. דמעות זה קורה. סיבלו, הצטערו והמשיכו הלאה. האדם היחיד שאיתנו כל ימי חיינו הוא אנחנו. היו בחיים בזמן שאתם בחיים. 7. הקיפו עצמכם בדברים שאתם אוהבים, בין אם זו המשפחה, חיות מחמד, מזכרות, מוזיקה צמחים, תחביבים, כל דבר. ביתכם הוא המפלט שלכם. 8. טפחו את בריאותכם, אם היא טובה, שימרו אותה. אם היא אינה יציבה, שפרו אותה בהרבה אהבה. אם היא מתחת ליכולתכם, קבלו עזרה מקצועית. 9. אל תצאו למסעות אשם. סעו לקניון, למחוז הקרוב, למדינה הקרובה אך לא למקום בו שוכן האשם. 10. אימרו לאנשים שאתם אוהבים שאתם אוהבים אותם, בכל הזדמנות!!! ותמיד זכרו,: החיים אינם נמדדים בכמות הנשימות שלקחתם אלא בכמות הרגעים שבהם נעתקה נשימתכם

Mastul4u

New member
ואללה נכון.........

אמרתי לך שאני אוהב אותך? מסטול שאוהב להיות 10.

תודה וזו הזדמנות שלי ...

לומר לך שאני אוהבת אותך
שנה טובה שתזכר לטובה ואהבה שתמלא אותך בנחת, סיפוק ושלווה

daliach

New member
קצת מזכיר לי משהוא

ראיתי היום הרצאה של הנזיר שמכר את הפרארי

וגם...

תמיד יש דרך טובה יותר ילד עיוור ישב לו על מדרגות של בנין גבוה וכובע תחתיו הוא החזיק שלט לרגליו שאמר: "אני עיוור – אנא עזרו לי" אדם שעבר בסביבה ראה את הנער והוציא מספר מטבעות מכיסו ושילשל אותם לכובעו של הנער האיש גם לקח לידיו את השלט מחק את הכתוב והחזיר את השלט למקומו כך שכולם יוכלו לראות את המילים החדשות... הנער שזיהה את צלילי הנעלים של האיש מייד פנה אליו ושאל,"האם אתה הוא האיש ששינה את הכתוב בשלט שלי הבוקר? ספר לי בבקשה מה כתבת?" האיש ענה, בסה"כ כתבתי את האמת," כתבתי את מה שהיה כבר רשום אבל רק במילים אחרות" מה שהאיש כתב בשלט:“היום הוא יום נפלא אך אינני יכול לראות זאת" האם אתם סבורים שהשלטים אמרו את אותם הדברים? אבל השלט הראשון ביקש עזרה ע"י זה שאנשים ישימו כסף בכובע השלט שני פשוט סיפר לאנשים עד כמה יש להם מזל שהם יכולים ליהנות מהיופי של אותו היום אך הנער העיוור אינו יכול האם זה מפתיע אפוא שהשלט השני היה יעיל יותר? יש כאן לפחות לקחים חשובים ללמוד הראשון הוא:"היה אסיר תודה על מה שיש לךלמישהו אחר יש פחות ממך!עזור היכן שאתה יכול לעזור" השני הוא:"היה יצירתיהיה חדשניחשוב אחרתתמיד יש דרך נוספת טובה יותר"

למעלה