האיש והמצלמה

../images/Emo62.gifהאיש והמצלמה../images/Emo62.gif

שירשור האיש והמצלמה. כן, אני אמלא את הפורום עד שתהיו חייבות לשתף פעולה. שירשור חדש בנושא נוראי כל יום עם מספר שאלות ותשובותיכן בנושא
והפעם, אליהו ומצלמתו. האם זה נכון שאליהו מצלם כל דבר? [שאלה כה מוזרה] איזה סוג מצלמה יש לו? צילומיו מתפרסים איפשהו? האם הוא משכיב אותה לישון ואוכל איתה ארוחת בוקר? האם הוא לוקח אותה לכל מקום ומציג אותה לחבריו? האם הוא מלביש ומאפר אותה? אם יש לה שם, מהו? הציעו הצעות.
בזמן שאתן עונות, אתן מוזמנות להוסיף תמונות

moe7

New member
גאוני! פנומנלי!

שרשור נפלא! הכיצד לא הופיע כאן שרשור מצלמתי בעבר? הרי זהו הפריט האליהואי האולטימטיבי! כל הכבוד על היוזמה! ולשאלותייך, הרי תשובות\השערות: האם זה נכון שאליהו מצלם כל דבר? כמובן! האם היה ספק? איזה סוג מצלמה יש לו? צילומיו מתפרסים איפשהו? מדובר, אם איני טועה ב: PowerShot SD110, CANON. לא ידוע לי על מקום ציבורי בו ניתן להתבונן בתמונותיו של האדון, אבל חלקן, ללא ספק, מופיע באלבומו הפרטי. האם הוא משכיב אותה לישון ואוכל איתה ארוחת בוקר? מאוד סביר להניח. מקריא לי אגדות ושר שירי ערש. האם הוא לוקח אותה לכל מקום ומציג אותה לחבריו? בהחלט. "דום, תכיר, זו ___, מצלמתי היקרה. היא גרה איתי ובינתיים אנחנו מאושרים". האם הוא מלביש ומאפר אותה? אני חושבת שהיא היפית מכדי להתאפר. כזו שמאמינה בטבע ובטבעיות. אם יש לה שם, מהו? הממ... היא כמו...המממ.. אני די עלובה בשמות. למיקרופון שלי קראתי "מיקי", לגיטרה האקוסטית "טרה", הייתה תקופה שבה קראתי למחשב "שניצל", אבל זה לא הלך בינינו. אליהו יכל לקרוא ל "אליזבת'", הוא אמר שהשם מוצא חן בעיניו, אם הוא טוב מספיק עבור חתולה, הוא בחלט הולם עבור מצלמתו!

Piece of Wood

New member
מוזר...../images/Emo12.gif../images/Emo182.gif../images/Emo144.gif

לפי התמונה הזאת אני בספק אם הוא שומר אמונים רק למצלמה אחת!

moe7

New member
זאת עדיין אותה מצלמה,

מדובר בפוקוס מתכוונן. כך נראה צילום של אליהו, במצלמה זרה.

moe7

New member
-מתוך בכורת "שני הצריחים" בנ"ז.../images/Emo8.gif

Piece of Wood

New member
חחח...מגניב../images/Emo182.gif../images/Emo144.gif

בהחלט דורש שרשור
האם זה נכון שאליהו מצלם כל דבר?
בערך, כולל את עצמו
איזה סוג מצלמה יש לו?
לא טרחתי לבדוק
צילומיו מתפרסים איפשהו?
אני בספק אם בציבור... אבל הוא בטח מתגאה בהם בסביבת החברים הקרובים...
האם הוא משכיב אותה לישון ואוכל איתה ארוחת בוקר?
סביר להניח, הרי מדובר פה באליהו
האם הוא לוקח אותה לכל מקום ומציג אותה לחבריו?
בוודאי
האם הוא מלביש ומאפר אותה?
חחח... יש מצב
אם יש לה שם, מהו? הציעו הצעות
אני אחשוב על זה XD

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifחחחחחחחח זה באמת גאוני../images/Emo70.gif

זה ממש אליהו והמצלמה...בחיים לא ראיתי אותו באיזשהו אירוע בלעדיה
אבל היא כבר חלק ממנו אז כבר לא שמתי לב שהוא תמיד איתה...
נמנמנמננ הייתי קוראת לה... נמנמנמנ טוב אני לא טובה בזה....
אבל אני בטוחה שיש כאן מישהי שהיא כן... שהיא תמצא

moe7

New member
בזמנו

הוא ציין כי אחד מתחביביו הוא צילום. אבל אם לקחת את ויגו מורטנסן כמודל, אליהו רק משתעשע, הוא לא מפרסם את התמונות ואינו מתיימר לעסוק בצילום אמנותי (למרות שזה יכל להיות מאוד מעניין).

moe7

New member
../images/Emo8.gif

ופעם אחרונה ודי (כי כבר נמאסתי על עצמי)
- האיש עם השפם היה אומר: "סבביישן!"

למעלה