חידה לשבת

../images/Emo62.gifחידה לשבת../images/Emo62.gif

כל שני וחמישי (הפעם זה נדחה לשבת
כי זו ההתחלה) אנחנו נעלה חידות בפורום שהתשובה להן היא פרט כלשהו מהחיים\הקריירה של לירון או שיר מסוים או שורה משיר או כל פרט אחר בחייו (דוגמא: תמונה של להקת המחול בת שבע ותמונה נוספת של אמא מחבקת תינוק, התשובה: בת שבע,אמו של לירון
). בכל מקרה זה לא מסובך להכין חידה שכזו פשוט בוחרים את הפרט עליו רוצים להכין את החידה,נכנסים לחיפוש תמונות בגוגל(מקישים בשורה את המילה עליה אתם מחפשים תמונה ולוחצים על חיפוש תמונות,אח"כ שומרים את התמונה בלחיצה ימנית על שמירת תמונה בשם ומצרפים בהודעה בפורום,יש בתחתית הוספת ההודעה אפשרות של הוספת קובץ של תמונה - עיון,בחירת התמונה ושליחת ההודעה שלכם ע"י 'שלח'
) או שמכינים תמונה בעצמכם בצייר ומעלים באותו האופן.
בעקרון אני אתחיל ומי שיפתור את החידה ראשון יכין את החידה הבאה ביום שני וכך הלאה ביום חמישי ונקווה שתהיה מסורת כזו נחמדה,מעניינת ושתפעיל קצת את המח גם
(אל תעשו את החידות קלות מידי,כדי שיהיה בהן עניין) כל פעם מעלים רמז ועוד רמז וכל מי שחושב שהוא יודע מהי התשובה שקשורה ללירון כותב כתגובה את הפתרון. מקווה שהבנתם,ותיכף אעלה רמז ראשון לחידה הראשונה

ortalma

New member
אממ..אממ..../images/Emo9.gif

יש לי 2 השערות... 1. "מול כל העולם"
2.יכול להיות אולי שזה אממ..מה שהוא שר בכוכב נולד בגלגל הצלה? "דברי עכשיו ילדה אני שומע.." ואני לא טובה בזה אז לא לצחוק על ההשערות שלי

../images/Emo12.gifנכון,"מול כל העולם"../images/Emo47.gif

איך ידעת,תסבירי... והנה רמז נוסף שהיה אמור לעזור ("קופצים ישר למים...") בכל מקרה את צריכה להכין חידה דומה (וקשה!) ולהעלות לנו ביום שני,

ortalma

New member
../images/Emo9.gifהתלבטתי אם זה../images/Emo42.gif או../images/Emo29.gif

ואני יחשוב על משהו..אממ..נמנמ..
יש לי עד יום שני

למעלה