מותר

omerikooo

New member
../images/Emo62.gifמותר../images/Emo62.gif

דיון על השיר החדש. כל מה שאתם חושבים עליו..רעות, טובות. האם אתם אוהבים את אופי השיר? שקט וסולידי? האם אתם רוצים שככה יהיה כל הדיסק החדש "יום-יום"? וכל מה שאתם בעצם חושבים על השיר הזה. יתקבל בברכה. מותר לנו לאהוב, אסור לנו לחשוב, יותר מדי. רק לא להתאהב, רק לא לשבור לב. כאילו לא ידעתי את זה, מההתחלה. כאילו לא ניסיתי להיות, ילדה גדולה. הנה אני באה, הנה אני מגיעה. תן לי רק עוד רגע, הנה אני מתחילה. מישהי קוראת לי לקום, להתעורר. החיה שרוטה בבטן, איך שזה חודר. מותר לנו לאהוב. החול נשרף, החול נמס בחום. החטאים שלי, הולכים איתי לכל מקום. כאילו לא ידעתי את זה, מההתחלה. כאילו לא ניסיתי להיות, ילדה גדולה. הנה אני באה, הנה אני מגיעה. תן לי רק עוד רגע, הנה אני מתחילה. מישהי קוראת לי לקום, להתעורר. החיה שרוטה בבטן, איך שזה חודר. הנה אני באה, הנה אני מגיעה. תן לי רק עוד רגע, הנה אני מתחילה. מישהי קוראת לי לקום, להתעורר. החיה שרוטה בבטן, איך שזה חודר. מותר לנו לאהוב. מותר לנו לאהוב.

מותר../images/Emo99.gif

אני חייבת לציין שכששמעתי את השיר בפעם הראשונה, הרגשתי סיפוק, דנה לא אכזבה אותי, בדיוק השיר, בדיוק הסגנון, בדיוק דנה. ואני כבר אומרת שלא כל האלבום יהיה בסגנון הזה, שמעתי עוד 2 שירים מתוכו את יום יום וככה זה, ככה זה הוא שיר מדהים! אני ממש חושבת שהאלבום יצליח.. הלחנים, המילים הכל בוגר ואמיתי
השיר הזה ספציפית הוא בדיוק סוג הסינגל שרציתי שדנה תוציא *אולי בגלל זה לא התאכזבתי*, ולא אני לא רוצה שככה יהיה כל האלבום
. אין מה להוסיף שיר מדהים
אני בטוחה שגם האלבום

omerikooo

New member
היא ביצעה פעם גם שיר בשם

"קן לציפור", שלפני שנה וחצי היה בתכנון של הדיסק החדש. אני לא יודע כמה זה ייצא לפועל בסופו של דבר.

עוד משהו בקשר לשיר.

היא ביצעה אותו גם עד עכשיו בהופעות חוץ מההופעה האחרונה שהיא ביצעה את מותר במקומו *ואני יודעת כי יש לי את הפלייליסט*
השיר יכלל בדיסק עד כמה שאני הבנתי.

מותר?

כל כך הרבה אמת עד שלפעמים זה מפחיד אותך. איך לקחו את המחשבות שהפכו אותן לשיר, ואיך זה שאני לא חשבתי על זה קודם. לפעמים אתה בורח, והכל מסביב יזכיר לך אותך. החטאים הולכים איתך לכל מקום. ומותר ומותר ומותר. עד שאסור. כל כך הרבה ניגודים וסתירות, מלחמות קיומיות ואיך שזה חודר. וכמו גלגל זה חוזר לאותה נקודה, מותר לנו לאהוב. רק עוד רגע. מההתחלה. (שמעתי אותו בדיוק פעמיים כדי לדעת כמה הוא מדויק) כן, חפרתי, קדחתי וכאלה. לא מתאים? חבל
ליל מנוחה וחלום. ניצ של חורף

מותר ../images/Emo13.gif

מבחינת מילים - שיר מושלם!
התחברתי אליו, הזדהתי איתו, מנוסח מדהים . מבחינת לחן - חסר לי קצת משהו, אבל בסכ"ה אחלה לחן!
.

מותר.

המילים פוצעות מרוב הזדהות, מנחמות. כמו מחשבות קטנות שמסתובבות באוויר ובשיר הן מקבלות פתאום מקום אמיתי. הלחן מאפשר לדנה ללטף עם הקול שלה... עם המילים. לגעת בכל נקודה, הכי עמוקה שיש. להכנס למחבוא וללטף שם כל חטא, כל רגש. שיר שדורש ריפיט מטורף. השיר הזה הוא סוג של חסד. פשוט כך.

ADVAM4

New member
אני חושבת ש...

דנה ממש התבגרה.. היא כבר אמא ומדברת מנקודת מבט אחרת... כמו שהיא הסבירה רוב הדיסק יהיה כמו "מותר" שנהנה מהכל...[=

למעלה