היום ב-
אנשים

pusher

New member
אממ..קצת עזרה כאן!../images/Emo9.gif

נכון יש את השיר DAYS של היקארו? אז שם הזמר/ת הוא SHELA-תהיתי אם תוכלו לעלות תמונה שלו/ה לפה... תודה

../images/Emo63.gifהיום ב-../images/Emo43.gif אנשים../images/Emo44.gif

ענבל בן דרור B.Pt. פיזיותרפיסטית המתמחה בשיקום רצפת האגן ובעלת ידע עשיר במגוון טכניקות מתחום הפיזיותרפיה והרפואה המשלימה, תענה לשאלות הגולשות היום בשעה 11:00 בפורום הריון ולידה - תמיכה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=110&msgid=79516751

harar8

New member
איפה אפשר למצוא תירגומים לשירים?

תמליצו לי על זמרות, יש לי רק שירים שלBOA כל השאר זה זמרים

oracle

New member
יש אתרי תרגומים בקישורים~~ :>

בקשר לזמרות, יש פה מומחים הרבה יותר גדולים ממני לנושא... P=

Takashi Tomoko

New member
../images/Emo34.gif יש קצת יותר למעלה

[או למטה, אם השירשור יקפוץ] סיקור נהדר על האלבום של YUI. ממולץ [:

LoRd KeNtArO

New member
הוו שלום שלום ....

הייתי שמח לדעת על להקת פאנק יפנית היש דבר כזה .... בטח שישי ... אז למה אני לא מכיר את זה ????? תביאו לי שמות מיד געעעע לא סתם ....יש להקות פאנק יפניות ???

LoRd KeNtArO

New member
אוווף אתם אנשים רעים לא רוצים לעזור

לא סתם .....אתם בטח לא יודעים ...

Nora Shu

New member
ברור שיש.

אני לא יודעת איזה שמות להביא לך כ כמו בכל ארץ אחרת שיש לה סגנונות מוזיקה משלה, הקטלוג שונה. מה נחשב בעיניך פאנק? רוב המוזיקה שאני אישית מקשיבה אליו נחשב לפי הסטנדרטים המערביים כמוזיקה פאנק-רוק, אבל אצל היפנים זה נחשב כרוק, או אם אדייק קצת יותר, כאנגורה-קיי ואושארה-קיי. תהיה קצת יותר מפורט במה אתה מחפש. ואולי קצת פחות סימני שאלה? ממש הפחדת אותי לרגע XD

Keitarou

New member
ממ.. אם אתה מתכוון לסקייטר פאנק

אז יש די הרבה כי זה נעשה פופלארי שם לפני איזה שנתיים.. asian kung fu generation אם אתה מדבר על Pאנק אמיתי אז יש את GUITAR WOLF ואם אתה בכלל התכוונת לFאנק אז.. אממ.. אני לא מכיר.. ^^ בכל אופן מקווה שעזרתי.. ^^

pusher

New member
תגידו משהו,אממ...למה..

בשירי היקארו/אינויאשה,תמיד משלבים מילים באנגלית?

Keitarou

New member
כי אנגלית נחשבת לדבר נורא מגניף

ליפאנים.. P= חוץ מזה שגם פה בארץ משלבים המון מילים באנגלית בשירים סתם בלי סיבה..

micheal1232

New member
נכון,אבל..../images/Emo26.gif

תארי לך שיר בלי אנגלית,שיר שכולו יפנית,לא יורת יפה?? למשל שמעתי שיר של גאקט בלי אנגלית ויצא ממש יפה.. לא שיש לי משהו נגד זה אבל אני חושב שצריך להפחית באנגלית ולהגביר ביפנית חחחחחח...
מיכאל

למעלה