חוזרים ללימודים

../images/Emo63.gifחוזרים ללימודים

כן כן חברים, תתחילו לקלוט, יש לכם עוד ממש מעט ימים לניצול החופש. קצת נתונים שפורסמו השבוע בעיתון "ירוק". בשנת הלימודים התשס"ו ילמדו בכפ"ס 15,981 תלמידים. 2,752 תלמידים בגני הילדים, 6,271 ביסודי, 3,074 בחטיבה ו 3,884 בתיכונים. בכפר סבא קיימים 16 בתי ספר יסודיים, 6 חטיבות ו-7 תיכונים. מעניין אותי לדעת, כמה כסף עלו לכם הלימודים השנה (ספרים, ציוד וכו')?

nofar17

New member
המון הוצאות.

הרבה תלמידים השנה בתיכונים. לאט לאט כפר סבא מזדקנת. ועכשיו לכל ההוצאות: הספרים שרובם ירכזו בתחילת השנה ברכישה פנימית בטח יעלו בסביבות ה100+ ש"ח. בנוסף לכך כל הספרים הנלווים שקונים ברכישה חיצונית עוד 200+ ואפילו אם זה יד שניה או שלישית. המחברות [זוכרים מחברת ב2 שקל?] היום עולות בסביבות ה7 ש"ח עד ל10 ש"ח. לאן הגענו? פעם מחברת ספירלה פשוטה עלתה 4 שקלים. העט, המחק, העפרון, הקלמר [ג'ינס פשוט] מגיע לסביבות ה30 ש"ח. התיק של ג'נספורט [שנהיו על הפנים בשנים האחרונות] עוד 170 ש"ח. ומי יודע כמה עוד יצא לנו לקנות במשך השנה. בהצלחה לכולם.

badboy3919

New member
אמממ השנה אני בי"ב ככה שלא השקעתי

יותר מדי בכל הקשור לבית ספר. רניתי כל מיני שטויות (קלמר,עפרונות,עטים) ב50 ש"ח,ספרים סה"כ יצא לי 150ש"ח (בגלל שמכרתי הרבה משומשים) וזהו,תיק ברור שאני לא הולך לקנות. אני מתאר לעצמי שמי שעולה לתיכון או לחטיבת ביניים השקיע לא פחות מפי 3-4מהסכום כסף שלי יצא.

Super Chuly

New member
בואו נראה...

חישוב ביניים מעלה שעד כה הוצאתי מעט מאוד על ביה"ס. יוצא שיש לי רק שני ספרים לקנות השנה (משתמשים בכמעט כל הספרים משנה שעברה), ומכיוון שעדיין לא יצא לי לקנות מחברות וכל זה (מה שבטח יעלה את המחיר), כרגע הסום שהוצאתי לא גבוה בכלל. ליהי :)

shirly adda

New member
...

אחותי עולה לכיתה ג' וכל הספרים שלה יצאו בסביבות 650 ש"ח!!! זה פשוט הגזמה!!!! ואני עולה ל-י ויצא לי בסביבות 200 אבל יש עוד ספרים שקונים בתחילת שנה וזה כולל ספרים באנגלית שעולים בד"כ הרבה... סה"כ להוסיף עוד איזה 200 ש"ח!!!! וכל זה רק ספרים! עוד לא קנינו מחברות וכל זה..

meravs3

New member
לאיזה תיכון את עולה?

אני רבין ... השאלה מכוונת גם לשירלי וגם לנופר

ba r2 0 1 0

New member
לי דווקא עלה הרבה!

אני לא יודע את הדברים שלי לבד כי קנינו לי ולאחים שלי ביחד.. כאילו באותו זמן... יש לי 2 אחים, אחד עולה לכיתה ה ואחת עולה לכיתה א' (
) ואני עולה לכיתה ט'. הספרים עלו איזה איזה 800 ש"ח
ועוד שלי כמעט הכל משומש (ביסודיים אי אפשר לקנות משומש כי הכל חוברות כאלו). וזה עוד אחרי ההנחה שמכרנו את הספרים של שנה שעברה! הציוד עלה לנו 400 ומשהו.... קרוב ל-500!!! המחירים פשוט ממש מוגזמים!! כל מחברת עולה היום מלא כסף, עפרונות מכניים, עטים! פשוט כל דבר בסביבות ה-10 ש"ח!! וזה עוד בכפר השעשועים שזה אמור לעלות יותר זול....

Double U

New member
הרבה.

אבל בהשוואה לסכום שהייתי מוציא אם הייתי קונה ספרים בחנות, זה היה עוד יותר יקר
כמובן, יש לי גם שני אחים קטנים שגם להם נקנו ספרים וההוצאה הייתה קרובה ל1000 ש"ח (שלושתינו). וקראתי את הנותנים האלה בעיתון "קול הכפר". בנוסף, היה כתוב שתלמידי תיכון מוכשרים ביותר, יוכלו ללמוד במקביל ללימודים התיכוניים באוניברסיטה הפתוחה.

מממ... למה 6 חטיבות? 4

למה רשמת שיש 6 חטיבות? אלון, שרת, שז"ר ובר לב.. 4 לא? ו...זה עולה המון אני עוד לא קניתי כלום אבל זה יוצא למעלה מ500 שקל לדעתי כולל הכל

... אני../images/Emo85.gif

הספרים בסך הכל עלו לי 200 ומשהו או יותר.. חסרים עוד המחברות והציוד וכל השטויות יעלו גם בסביבות ה200 שלוש מאות..[מקווה].. ועוד הספרים שצריך לקנות מהבית ספר.. ועוד תשלומים... סך הכל המון כסף

למעלה