סדנאות

סדנת חיות !לכל מי שנרשם,תזכורת!

הסדנא תערך בביתי מחר יום א' בשעה 19:00. נלמד לפסל בספוג , להדביק בד , לגזור עודפים , לתפור [יש לי מכונת תפירה ] ולצבוע. ---------------------------------------------------------- בסדנא הנוכחית נלמד להכין מספוגים : חיות. הסדנא תחולק לכמה רמות ... קלה - גזירה לפי גזרה שתבחרו. נלמד כיצד למרוח את הדבק וכיצד להדביק את הספוגים. לאחר מכן נרסס בספריי צבע את היצירה . [ללא תפירה] בינוני- גזירה לפי גזרה שתבחרו. מריחת דבק ולימוד הדבקת בד על הספוג ... נלמד מה לעשות עם שאריות הבד.תפירה -עבודת יד ומכונה. לבסוף צביעה. מתקדם- פיסול בספוג- הדבקת בד ,תפיר וצבע. נלמד דוגמאות שונות של עיניים. לכל מי שנרשם למחר לא לשכוח! לפרטים נוספים נא לשלוח אליי מסר. שבת שלום דבוש

einatgross1

New member
מפגשי רישות עיסקי

בעלי/ות עסקים מתחום הבובות מוזמנים להגיע למפגשי רישות עסקים בהם כל אחד מציג את תחום עיסוקו ואת סוג הלקוחות שהוא מחפש. הרעיון הוא להגיע למעגלי ההכרות של כל אחד מהמשתתפים ובאופן הזה להרחיב את מספר הלקוחות שלנו. פרטים בתוך הלינק לאתר בחתימה. להתראות,

תודה רפאלה! תודה רבה.

בהקשר למסר , מקובל עליי כל מה שתרצי.
אז.....סגרנו? דבוש

כמובן שסגרנו ...

ביום רביעי הקרוב הצגה "הדחליל והציפורים השובבות" אצלינו בצפון! כולי בהתרגשות ואנו מקדמים אותך בברכה... וכמובן באהבה.

לא לשכוח להרשם לסדנת חנוכה ....

יום א' הקרוב 19-11-06משעה : 17:00 עד 21:00 . הסדנא כוללת את כל החומרים. בובת סמל החג עם ,ציפוי בד,תפירה וצבע. הדרכה וביצוע בסדנא, הסיום בבית] בובת סמל חג ללא ציפוי בד.ציפוי תרסיס צבע. ביצוע וסיום בסדנא. כמות משתתפים: ארבעה בלבד. סדנא אישית ומקצועית. מחיר כולל הכל : 260 ש"ח. כל הקודם, נרשם! ההרשמה במסר בלבד.

דבוש אותי רשמת נכון??

תוכלי לשלוח לי הוראות איך מגיעים אלייך?? (יש מצב לאחר את זה ל- 17:30 שאני אספיק להגיע מראשל"צ? (אני רק ב- 16:00 מסיימת).

למעלה