רק להיום

יטנס

New member
../images/Emo106.gif לנונה היקרה ../images/Emo24.gif

בשעה טובה 13 שנות נקיון זקוקים לך תחזרי אלינו אוהבים אותך.

יטנס

New member
../images/Emo63.gif רק להיום ../images/Emo63.gif

10 בינואר אסירות תודה אני מאוד אסיר תודה שהגעתי להאמין. עלון מספר 21The Loner , אמונה בכוח עליון יכולה לעשות את כל ההבדל בתקופה קשה! כשהעניינים לא הולכים בדרך שלנו, החונך שלנו עשוי לכוון אותנו לערוך רשימת אסירות תודה. כשאנו עושים זאת, עלינו לכלול ברשימה את האמונה שלנו בכוח גדול מאתנו. אחת המתנות הגדולות ביותר שאנו מקבלים משניים-עשר הצעדים היא האמונה שלנו באלוהים לפי הבנתנו. שניים-עשר הצעדים מובילים אותנו בעדינות לעבר התעוררות רוחנית. ממש כפי שההתמכרות שלנו החמירה, כך מתפתחים החיים הרוחניים שלנו תוך כדי עבודת התוכנית של מכורים אנונימיים. הצעדים הם השביל שלנו אל מערכת יחסים עם אלוהים לפי הבנתנו. כוח עליון זה נותן לנו כוח כאשר הדרך הופכת קשה. האם אנו אסירי תודה על היחסים המעמיקים שלנו עם כוח עליון? האם אנו זוכרים להודות לאלוהים על כל יום נקי, לא משנה מה קרה באותו יום? האם אנו זוכרים, כי לא משנה עד כמה הייאוש שלנו עמוק או כמה השמחה שלנו גדולה, אלוהים לפי הבנתנו, אתנו! ההחלמה שלנו היא מתנה, מתנה שלפעמים אנו מתייחסים אליה כאל מובן מאליו. בכל יום שבו אנו נשארים נקיים, אנו יכולים לשמוח על השגחתו של הכוח העליון שלנו. רק להיום: אני אסיר תודה על מערכת היחסים שלי עם כוח עליון עם איכפתיות כלפי.

../images/Emo182.gifפניני חכמה../images/Emo182.gif

אם מצאת לחיים שלך משמעות, אתה יכול לקרוא לה אלוהים.
- לודוויג ויטגנשטיין אוהבים

../images/Emo42.gifבוקר של שבת מבורכת במנוחה ושלווה../images/Emo42.gif

אני אסירת תודה לאלוהים שאוהב אותי, על האפשרות לבחור את צעדי בכל רגע נתון, על היכולת לחיות וליהנות מהחיים ללא שימוש בסמים, על מנוחה ושלווה, נחישות, התמדה וגדילה ברוח NA. אני אסירת תודה על הבית הוירטואלי שלי, על תחושת השייכות והרגשת הביחד, על חברותא ודרך חיים חדשה, על זוגיות, פרנסה, משפחה אוהבת, חופש מהתמכרות פעילה, יכולת לשרת, ועל עוד יום נקי. רק להיום - שנה, חודש ועשרים וארבעה ימי ניקיון
שבת... מנוחה לגוף ולנשמה... אוחח כמה חיכיתי לזה השבוע. לקום בבוקר שלי שעון, לבחור מה לעשות עם עצמי ולמען עצמי אחרי סדנת הצעדים במקלט... לקחת את הזמן רק לעצמי.. אני ואני.. מישהו קרא לזה "זמן איכות".. שמחתי לראות את החברים החדשים פה ב
. מי יתן ותמשיכו לבוא, אוהבים וזקוקים לכם! מאחלת לעצמי ולכולנו יום של שלווה ושמחת חיים, גדילה ברוח התכנית אהבה וחופש.. אוהבים

שטול1

New member
../images/Emo106.gifלנונה ../images/Emo49.gif

מזל טוב ל-13 שנות נקיון בכלל לא מובן מאליו מאחל לך עוד שנים ארוכות של נקיון איכותי ועוד ים של מתנות בדרך אוהבים שטול

שושנית33

New member
החיפוש המתמיד, הדכאון והריקנות..

מסתבר שהם לא סתם.. הם חיפוש לחיבור ולמגע עם הכוח העליון שברא אותנו!

../images/Emo24.gif לנונה היקרה ../images/Emo140.gif

בשעה טובה נשמה יקרה 13 שנה זה לא מובן מאליו אוהב אותך וזקוק לך כל יום בחיי מי יתן ואלוהים ימשיך להאיר לך את הדרך ושתהיה לך שנה יותר טובה מהקודמת אוהב אותך וזקוק לך.

../images/Emo65.gif../images/Emo106.gifבשעה טובה לנונה ולNA ../images/Emo106.gif../images/Emo65.gif

נונה יקרה
ברכות על 13! חורפים של ניקיון מכל חומר שמשנה מצב רוח ותודעה, למרות וחרף הקשיים, את מנצחת יקירתי, משמשת דוגמא אישית ומסר. באופן אישי חיזקת אותי לא מעט בתחילת דרכי. הסיפורים שהבאת כל בוקר, הנחישות וההתמדה שלמדתי ממך, הנתינה ללא גבולות או תמורות, בכל אלה יש לך חלק ענק. מבחינתי את עוד הוכחה לכך שהדרך עובדת. מאחלת עוד הרבה ימים לבנים של ניקיון איכותי, שמחת חיים, אהבה, עד לחופש בנשמה. ככל שנלך בדרך זו אין לנו ממה לפחד
מתגעגעת, אוהבת וזקוקה לך

למעלה