חגיגות 3 שנים לפורום!!!

../images/Emo65.gifחגיגות 3 שנים לפורום!!!../images/Emo213.gif

(תראו מה זה סטלנות... כמעט חודש עבר מהתאריך שהפורום הזה קם ונכתבה בו ההודעה הראשונה, אבל רק בשבוע החולף שמתי לב לפרט הזה. איפה מיכל המנהלת המיתולוגית שתרשום את זה בלוח האירועים? בלאגן...) בכל מקרה, שבוע טוב חברים! לפני שלוש שנים וכמעט חודש הפכה קומונת הרגאיי של תפוז לפורום לכל דבר ועניין. המון דברים קרו בשלוש השנים האחרונות ברגאיי בארץ, וגם בעולם. ועדיין, הפורום הזה ממשיך להוות פלטפורמה טובה לכל מי שרוצה להתעדכן ברגאיי חדש, לחקור קצת את תולדות הרגאיי והמוזיקה הג'מייקנית בחמישים השנים האחרונות, להתעדכן על אירועים בארץ ובחו"ל וגם סתם להעביר את הזמן עם אנשים מאוד טובים. השנה הצטרף לניהול הפורום חברי הטוב אלעד, המכונה באזדל (וכאן גם Carcass), ואני רוצה להגיד לו תודה רבה וnuff respect על הזמן שהוא נותן פה, התכנים שהוא ממלא וכל הוייבז. מדובר באקסטרה זמן שהלוואי שלי ולו היה יותר ממנו כיום. כמו כל חגיגה בחיים שלי בכמעט שלוש השנים האחרונות, הכל מתנהל במתכונת קצת יותר מצומצמת, מכל מיני סיבות שקשורות למדים הירוקים שאני עולה עליהם כל בוקר. בקרוב אני משתחרר מצה"ל, ומאמין שיהיו לי אז יותר זמן ואנרגיות להשקיע בפיתוח הפורום. אני חייב לציין שמאז שפתחתי את הפורום, הידע של אנשים ברגאיי בארץ התעצם באלף רמות, וזה הפך את הפינות שהעליתי בתחילת פעילותו של הפורום לקצת פחות רלוונטיות. אבל אני לא מתכוון לוותר עליהם לגמרי, וחושב כרגע על תכנים חדשים לפורום, שיתרמו להעשרת הידע של חברי הפורום, ויעלו את רמת התוכן. ובהזדמנות זו, אני רוצה להודות לכל אחד ואחת מכם, חברי הפורום - הפעילים יותר והפעילים פחות, הצופים הסמויים והחפרנים הכבדים, אלו שעשו דוקטורט ברגאיי ואלו שמרחיבים את הידע שלהם בכל יום ביומו. הפורום הזה לא יכול להתקיים בלעדיכם, ואני מקווה שאתם נהנים כאן. כמובן שאף פעם לא יזיק לכתוב כאן יותר, ולתת בתכנים יותר מועילים
כל מי שקורא כאן יודע שאין כמו רגאיי, שהז'אנר הזה הוא בעצם עולם ומלואו שממשיך להמציא את עצמו מחדש בתדירות שלא קיימת באף סיגנון מוזיקה אחר. תמשיכו להעשיר את הידע, אל תסתפקו באותם טיונים שמתנגנים בכל דאנס. אני משתדל למצוא לפחות טיון אחד שלא הכרתי בכל שבוע, ובדרך כלל מגלה הרבה יותר מזה. מה עוד אגיד ואומר? מת על כולכם כאן, מקווה שאת היומולדת שלי השנה אני לא אשכח.... ehhhhhh תמשיכו לתת בראש, תעשו את זה נכון. ושתהיה שנה רביעית נהדרת לפורום, שנה של צמיחה, אנרגיות טובות ורגאיי יותר טוב מזה שהיה ב2007-8. BLESSED LOVE! shaDy.

../images/Emo77.gifו...מתנות לכולם!../images/Emo77.gif

טוב, פחות או יותר כל שבוע מועלה פה פינת הטופ 5 שלכם לשבוע החולף. בגלל שהשבוע בזוקה העלה top 5 riddim, אני אעלה לכם כמתנות את הטיונים שעשו לי את השבוע, כי זה טיונים פשוט מעולים!!! Likkle John - True Conffesions מיי לורד הפציצו ביום שישי (אחלה דאנס היה אגב! ועידת פיסגה של ממש!!!) עם נייס טיון של הכוכב הזה שלא הכרתי. הרבה לפני שנולד הראפר שמכנה את עצמו ג'וני הקטן, בג'מייקה כבר גדל זמר מדהים שהוציא ים להיטים בשנות השמונים המוקדמות. שווה לחקור עליו למי שלא מכיר, ובינתיים קבלו את הטיון הזה, שישחק לכם עם המוח לחלוטין! Mad Ting fe sure!!! Garnet Silk - Every Knee Shall Bow אחחחח, גאד בלס סילק, מי יכול עליו? ההבטחה הגדולה ביותר שהייתה בג'מייקה מאז בוב מארלי אם תשאלו אותי, שזכה לגורל אכזרי ביותר. כואב ועצוב, והדבר היחיד שנותר לעשות זה להתענג על המוזיקה המופלאה שהוא השאיר אחריו. קשה לבחור מה הטיון הטוב ביותר של גארנט, אבל זה בטוח בטופ 5 שלי! Junior Reid - Speak The Truth הסינגל הראשון של ג'וניור ריד, אחד מגדולי האומנים שיצאו מג'מייקה (וגם אבא של אדם מכובד שגר בישראל בשנים האחרונות). שיר מופלא, בלי מילים מיותרות. ושתי תוספות של וידאו מיו טיוב. הראשון קשור לאירוע הכי גדול של החודש, ואחד הגדולים של השנה, שהולך לקרות ביום חמישי (גם חגיגת יום הולדת
). צילום של אירוע היסטורי, הסאונד הישראלי הראשון שניגן בג'מייקה, ועוד עם סטון לאב! השני, וידאו שכבר מככב בפינת קישורי הווידאו שלנו כמעט מאז שהפורום קיים. אבל תמיד תמיד כיף לראות את זה שוב, פשוט מפגש פיסגה של כל גדולי הדור, שהיה אחד הדורות הגדולים של הרגאיי מבחינתי אי פעם!!! כבוד גדול חברים, תגידו משהו, אני רוצה לשמוע אתכם!

Ras Or

New member
ברוח של ../images/Emo77.gif וליקל ג'ון

הנה מתנה ממני לפורום Original rub a dub ting Ranking Toyan feat. Likkel John - Palaving spree Peace.

Ras Or

New member
וואלה תיקון

העלתי את הקובץ ולא שמתי לב ששכחתי להוסיף אותו להודעה.

Ras Or

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo16.gif

מזל טוב, אני פה כבר לא מעט זמן, מבסוט. שיידי ואלעד אתם חבר'ה לעניין. All the massive inna i hart Selassie i know.

Carcass

New member
קולולולו../images/Emo48.gif כבר בני שלוש !

יססס מזל טוב לנו מאן חח :) יש לי גם מתנה לפורום,אני יעלה אותה ביום רביעי כשאחזור הביתה. אוהב אותכם מאסיב.

מזל"ט... ../images/Emo152.gif

אומנם אני לא כותב פה הרבה אבל מעריך מאוד את העבודה של שיידי ואלעד! כבוד לכולם באבארוטס - וואן בלאד סאונד

למעלה