לגרפיקאים מתחילים - חשוב

SiM GirL

New member
../images/Emo65.gifלגרפיקאים מתחילים - חשוב../images/Emo41.gif

אני רוצה לצייר יפה כמו בפורום - הרבה מציירים ועושים גראפיקה יפה אבל לא יודע מאיפה זה צץ להם! מאיפה? יש תוכנות מיוחדות, כמו אלטנטיבה או שיפור של התוכנה 'צייר' שנמצא בכל מחשב ביתי ממוצע. התוכנות הן: -PSP (פאינט שופ פרו גרסאות 1-9 וגרסת סטודיו עם שיפורים מיוחדים, תוכנה לגרפיקאים מתחילים וממוצעים) -Animation Shop (אנימיישן שופ, תוכנת אנימציה מיוחדת המאפשרת ליצור גופים ויצירות זזות) -Photo Shop (תוכנה מתקדמת לגרפיקאים מתקדמים ומקצוענים, בעלת אותן אפשרויות כמו שב-PSP אך בתסבוכת ובאפשרויות נרחבות יותר) ואיך מתחילים ללמוד ולהיות גרפיקאי מתחיל? קל. קודם כל לוקחים בייס (בסיס יצירה) וטוענים אותו בגרסת הצייר הממוצעת שקיימת בכל מחשב ביתי רגיל. מנסים עליה כל מיני דברים אך משתדלים עד שיוצאת יצירה יפה, אסתטית, מושקעת ובעלת שכנוע. אח"כ שומרים את יצירתכם ומכניסים לפורום. אפשר לקחת בייסים מהאתר של ראש גדול, תמונות של ראש גדול! יופי, אז עשיתי הכל וסיימתי נניח. מתי מתחילים כבר עם הגרסאות המתקדמות לעיצוב וגראפיקה? זה הזמן הנכון. מורידים ממנוע חיפוש תוכנות (כל מנוע חיפוש אפשרי) את תוכנת הפאינט שופ פרו (עדיף פאינט שופ פרו 7, היא קלילה ובכל זאת בעלת אוצר אפשרויות). תזכרו, באנגלית כותבים Pain Shop Pro או PSP! נניח שהורדתי. מה לעשות? להתקין כמובן. אחרי שהתקנתם, לפתוח, לקחת בייס אחר, לנסות עליו כל מה שתמצאו וגם ללמוד מתוך זה, לשמור ולהראות בפורום. הנה, תוך כמה דקות למדתם מהם הכלים הנתנים לשימוש ומהם ערכם. אל תשכחו להראות ולשתף את כל הפורום ביצירותיכם! ואיך באמת מתחילים לעשות דברים אמיתיים ולא סקיצות או ניסויים ללמידה? עכשיו. קחו בייס כלשהו, שיהיה קל ופשוט בשבילכם אבל יפה ומשכנע בשביל הקהל. אחרי שהבנתם את תוכן הפי.אס.פי (PSP), כליו ומשמעותם, תוכלו להתחיל לעשות יצירה אמיתית. התמקדו בדברים הבאים שיכולים להיות יפים אם תצקרו אפקטים שלהם: -נצנוץ -הברקה -אור וצל -אפקטי מברשת ואמנות -תלת מימד וגופים -פרספקטיבת 3D -אופ-ארט ותעתועי ראיה -אי-יציאה מהקוים -השקעה מירבית -אפקטים מיוחדים -תוספות יפות וצנועות משלכם אם ישולבו לפחות 3 דברים מהתוכן הנ"ל, יצירתכם תהיה יפה. אל תשכחו השקעה - זו חובה! סיימתי. מה עכשיו? לשמור ולהראות לפורום כמובן! לא לשכוח - אולי אני (הילה, SiM GirL) אערוך תחרות היצירות הכי יפות הקשורות לראש גדול, מי יודע... זה היה ההסבר שלי, הגיע הזמן לפרגונים שלכם! חיעיחחחח....

למעלה