היום ניתאי בן 9.מזל טוב !

../images/Emo65.gif../images/Emo141.gif../images/Emo213.gifהיום ניתאי בן 9.מזל טוב !

לא יודעת אם זה כל כך מתאים בגלל הדודה של עדן אבל,,,,,רק השארתי תזכורת קלה להולדת בני היקר שהוא בן 9 כבר,,,מפחיד נורא אייך שהזמן טס לו, ואתה בני הבכור,שאותך מגדלת ומשקיעה המון,אוהבת בכל ליבי גם אם לפעמים זה נראה שאני חסרת סובלנות או אחר,,ילד חכם/מקסים שגדל איתי לבד(לאחרונה הצטרך העכבר המקסים ליאם) ובעצם גדלה משפחתינו,,לך לא היה קל אבל היום אתה מעריץ אותו והוא אותך,וזוהי משפחה בעצם,לטוב ולרע. ילד ללא דרישות,שמסתפק במועט ומבין עניין, כשהוא נולד לא התחברתי אליו מההתחלה,ולאט לאט נרקמה אהבה עצומה,ילד נוח,אהוב,שלמרות הקשיים שלו מסתגל,משתדל,ועם המון לב ונשמה. רק רציתי לומר לך שאותך אני אוהבת מכל,אתה הבכור/אתה הגדול. זכות עבורי לגדל ילד כמוך. אילנה

../images/Emo151.gif../images/Emo49.gif|נרות.....מכל ה../images/Emo23.gif ../images/Emo15.gif

לאילנה, מאחלת אני לניתאי הרבה אושר, בריאות, שמחת חיים! שיהיה לך נחת ממנו! שכל חלומותיו יתגשמו! שולחת לכם
ענקי ו
נ.ב לצערי הרב בעולם הזה לא תמיד יש שמחות ! אך אנו כא ביחדן גם בעצב וגם בשמחה (כך אני מרגישה)

dafgol

New member
../images/Emo49.gif לניתאי ../images/Emo65.gif

ילד גדול
המון בריאות אהבה שמחה אושר ונחת עם האמא המדהימה שלך ואחיך הקטן
שתגדל להיות ילד נער ואיש בריא מאושר ושמח בחלקך
אתה ילד מדהים, עם אמא מדהימה שתקטוף לך את ה
וה
ים כדי שתמיד תהיה מאושר ושמח
ניתאי יקר מכל ה
דפנה
אילנה , המציאות שלנו תמיד מתערבבת בין שמחה לעצב , בריאות וחולי, קשיים וזרימה נכונה, אנחנו פה ב
בשביל כולם בטוב ברע בשמחה בעצב בחום בקור בים באוויר וביבשה. כמו שאנחנו מחבקים את עדן בצערה, להבדיל אלפי הבדלות אנחנו גם מחבקים בשמחה את כולם והיום את ניתאי

S r 35

New member
מזל טוב לניתאי המקסים ../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif

יום הולדת הכי שמח ואיחולים להמון אושר והצלחה
ניתאי - אתה נראה ילד מקסים. ההתאקלמות שלך במקום החדש מדהימה. מאחלת לך רק אושר. והמון כייף ביום ההולדת עם הבילויים שאמא מארגנת לך היום
ת ה נ ו !

לולי72

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo214.gif

אילנה - מזל טוב לניתאי, את לא צריכה להרגיש לא טוב עם זה. להפך. אני רוצה להגיד לך שחברה מאד טובה של אחותי ילדה בן בשבת בצהריים, ואנחנו גם איחלנו לה מזל טוב ואושר. זהו מנהגו של עולם ואני רוצה לאחל לך ולילד שלך המון המון מזל טוב, שתדעו רק אושר, תהנו לכם מיום ההולדת. מה בסוף תכננת? לאן את יוצאת איתו? בי בינתיים.

frige

New member
המון../images/Emo49.gifלניתאי המתוק../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif

אילנה, כתבת מאוד יפה את תחושתייך. מאחלת לניתאי המון המון בריאות, אהבה ואושר. שמחת חיים אין סופית ו
בכל. המון נחת.
שרית

gilatb1

New member
המון ../images/Emo49.gif

ועוד המון שנים של אושר והצלחה!
תגידי, איפה הוא לומד..?

S r 35

New member
אילנה - איך ניתאי מרגיש?

מקווה שהוא בסדר. לא נעים להיות חולה ביום ההולדת, אבל שום דבר לא בורח, את יודעת. תעשו את יום הכייף שלכם ביום אחר. העיקר שתהנו ותרגישו טוב.

S r 35

New member
סליחה - עכשיו שמתי ../images/Emo23.gif שליאם הוא החולה

מקווה שהוא מרגיש טוב
ושניתאי לא התעצב יותר מדי על ביטול התכניות. בטוחה שתפצי אותו.

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif מזל טוב!!! ../images/Emo65.gif ../images/Emo65.gif

המון בריאות, שמחת חיים ואושר!!! עד 120! מזל טוב!!

למעלה