הפורום חוגג שנתיים!

R o c k s e n

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo124.gif הפורום חוגג שנתיים! ../images/Emo65.gif

בדיוק לפני שנתיים הפורום נפתח :) אמנם אני כבר לא חלק מהניהול אבל עדיין אכפת לי מהפורום הזה
אולי תפרסמו את ההודעה הזו לבנות שלא היו פה כ"כ הרבה בתקופה האחרונה כדי שיחזרו לפה
ובכלל תחשבו על כל דבר שיכול להרים את הפורום בתקופה הזו שהוא ללא ניהול ויש סיכוי שהוא ייסגר

shani cohen1

New member
מזל טוב לנווווווווו!!!!../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

כן צריך מנהלת חדשה...דחוף...
אבל לפי מה שהבנתי אבל זה מגיל מסויים, לא?

XoLilMissLolaoX

New member
מזל טוב לפורום המדהים הזה!!../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

שתהיה שנה מלאת גלאם שנת הצלחה ואושר לבייבי
שייסב לפורום הזה אושר שתמצא מנהלת מתאימה בקרוב ואז יוכל להמשיך ולהיות פעיל לשנה הבאה
שהקריירה של אדם תשגשג ותפרח ויוציא סוף סוף את האלבום (אני יודעת שזה לא רק החלום שלי ושאני חולקת אותו עם עוד בנות כאן) רוק אפל כמו שהוא הבטיח! (וחסר לו שלא!!
) וגם לכל הבנות כאן הפעילות יותר (כמובן) ולפעילות פחות (כמוני
) שתהיה שנה מקסימה מלאה רק בטוב ושנזכה להפגש כאן בשנה הבאה! לי

../images/Emo230.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gifמזל טוב לפורום שהיה מלא

ריגושים ובתקופה האחרונה דיי מדשדש ,מקווה שתהיה התעוררות מחודשת וכל הותיקות יחזרו לכתוב פה,גם אם זה יהיה מידי פעם ואילו רק להראות אות חיים,זה יהיה נחמד.....והמון הצלחה לבייבי עם הדיסק החדש...

RacheLambert

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif פורום מדהים מלא בזכרונות טובים

של שרשורים ענקיים שהיו כאן! אוטוטו יוצא האלבום החדש אז אני מקווה שבעקבות זה הפורום יחזור לחיים

LoveKills

New member
מזל טוב לפורום המקסים הזה!!!!!!!!!/tapuzforum/images/Emo20.gif

אני זוכרת שלפני שנה בכלל לא ידעתי שיש פורום כזה, אבל טוב לדעת שהוא קיים כבר שנתיים ברצף ;)

MIDNIGHT SKY

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif כבר שנתיים?!

וואווו!!! שיהיו לנו עוד הרבה שנים מלאות בגליטז,גלאם ואדם!
וכמובן שכל הבנות שלנו יחזרו!!!

למעלה