מפגש פיראטים!!!!!

VIVIAN3

New member
../images/Emo66.gifמפגש פיראטים!!!!!../images/Emo66.gif

שאלום! אמ למי שזוכר: זאת אביה, ותיקה בפורום הזה שפשוט לא כתבה מללללא זמן.... למי שלא מכיר: היי. חחחחחח יש לי רעיון שעלה במוחי לפני חמש דקות: נעשה מפגש פורום בתחילת יולי מתי שייצא הסרט השני של שודדי הקאריביים ואז נלך יחד לקולנוע ונראה כולנו את הסרט! המממ אם אני לא טועה הסרט יוצא בין ה- 7 ל- 9 ביולי אז כל אחד\אחת תרשום את התאריך שנוח לה

מיטל101

New member
לא לא לא לא לא!!

קודם כל,אביהוש!!ממצב חמודה... באמת לא ראיתי אותך מלא מלא זמן... אבל תקשיבי, יש את המונדיאל...זה עד ה-9 ליולי...רק אחר כל אני אוכל ללכת... לצערי לפני זה ממש לא יתאפשר... למרות שזה רעיון ממש ממש טוב

VIVIAN3

New member
אוקיי לא לדאוג!!!

הסרט יוצא גג ב- 7 ביולי זה לא אומר שנצטרך ללכת לבכורה, אפשר ללכת גם אחרי ה- 9 ביולי...

אביה..../images/Emo24.gif

בדיוק כתבתי לך במסנג'ר... ולא ענית לי יא מגהצת!!! חוח...ואמרתי את הרעיול לאורצ'ה שלנו לפני שבועיים, והיא תמכה ברעיון!! אז אני מאשרת בשמה ובשמי... אבל אני בקורס מסכם [של הצופים] אז אני לא אוכל כנראה בתאריכים האלה..שנייה אני אבדוק!!! אוקיי אני יכולה ב-9 כי אני חוזרת ב-8.6 אז סבבה.. למרות שכל כך רציתי את הבכורה..
טוב לא נורא העיקרש נפגש כולנו. אני כבר אומרת לכן אני באמצע!!!!

VIVIAN3

New member
אוקיי

1. גם אני לא יכולה בתשיעי כי יש לידיד שלי יום הולדת 2. אפשר פשוט להציע טווח תאריכים ואז נוכל לדעת באיזה תאריך הכי נוח לכולן קאפיש? טוב אז אני פנויה מ- 2.7 ל- 20.7 (כן... הרבה הרבה זמן שאני פנויה...) אבל יכול להיות שבאמצע יולי אני אהיה בגולן עם המשפוחה ואני לא יודעת בדיוק באיזה תאריך זה...

kittycatbone

New member
הממ..

לי יש ב-10 וב-12 מועד ב' באנגלית ומתמטיקה [בגרויות], ואני טסה ב-23 ליולי, ככה שבואו נאמר שהטווח שלי הוא בין ה-13 ל-23 ^^ [חח שיט זה לא הרבהXP] טוף, הממ... אולי אז אפשר גם לפני זה כי אני לא משאירה הרבה אפשרויות? חח.. אבל מה שבטוח ב-9 אני לא יכולה כי יש לי גם רופא שיניים וגם תור לאורתופד! (חח שזה מאוד עצוב ד"א שזה באותו יום יוצא לי!! וזה עוד היומולדת של אחותי!!) טוב אני אפסיק לברבר, אבל אתן יודעות.. יש לי יצר כזה כי לא כתבתי כאן בפורום הרבה זמן אז אני כותבת הרבה כדי לכפות על זה ומוציאה דברים שהיו בתוך תוכי הרבה זמן!! (או שלאXD)

NeKoGiRl

New member
אני לאיודעת..

נראה לי אני פנויה כל הזמן!
שיט..אבל נראה לי אני וחברה שלי קבענו ללכת ביחד..=$ או שלא או שכן הממ לא יודעת טוב נראה מה יהיה!

kittycatbone

New member
חח גמאני קבעתי עם חברות

שלי שנלך לראות וזה
אבל בחפיף! נראה מה ייצא כבר קודם.. כי לדעתי אם נארגן כמו שצריך משהו עם הפורום אז אני אלך איתכן

bitesizee

New member
יאא נשמע כיף!

אני גם רוצה! תקבעו תאריך לא אכפת לי מתי

NeKoGiRl

New member
זה יוצא ב- 13

ואחר כך איזה שבועיים בקולנוע.. בטוח יהיה זמן מתאים..

למעלה