שלום!!!!

• פותח הנושא NTL
  • פורסם בתאריך

NTL

New member
../images/Emo66.gifשלום!!!!

חדשה פה ביחד עם הפורום. וחדשה בעסקי התוכים יש לי תוכית כבר חודשיים שלוש. אמורה להיות בת 7-8 חודשים. כשקניתי אותה היה לה זנב מהמם גדול ויפה אגב היא קוקטל. קניתי לה המווווווווווון צעצועים סולמות ושטויות, היא לא מפסיקה לשחק. הדבר שהיא הכי אוהבת זה לקפוץ מהכלוב למראה הגדולה בחדר ושעות לזמר לעצמה. בכל אופןןןןןןןןןןןןן הבעיה היא שהזנב שלה הממ נשארו בו 2 וחצי נוצות (אחת תלויה כזו ומתנדנדת). רציתי לדעת מה נסגר עם הזנב אמרו לי שהוא יגדל... והוא לא, אני מבינה שזה לוקח זמן השאלה למה זה קרה ואיך אני גורמת שזה לא יקרה שוב. אני אצרף כמה תמונות שלה! תודה על העזרה ואחלה פורום יש כאן

רואי

New member
שלום נטלי

אמרת שהקוקטיילית משחקת הרבה, יכול להיות שהזנב שלה נתקע בין כל הדברים ונפגע-זאת הבעיה שיש זנב ארוך... התוכים מחליפים נוצות פעם בשנה לכן אם הנוצה שבורה -עד שתצמח חדשה במקומה זה יהיה רק כשהקודמת תיפול לכן אם את רוצה לזרז תהליכים את תצטרכי למשוך את הנוצה השבורה במהירות-לתלוש אותה(נשמע אכזרי) וככה נוצה חדשה תצמח במקומה. אם זה לא מפריע לך כל כך אז את יכולה להשאיר זאת כך...והטבע כבר יעשה את שלו. בכל מקרה נוצות גודלות לאט..אז סבלנות...

סינאן

New member
סבלנות

חג שמח בטח הזנב היה בין הסורגים של הכלוב והיא עשתה סיבוב והוא נשבר המזל שלנו שהוא גדל שוב אחרת לרוב התוכים לא היה זנב

NTL

New member
כן ../images/Emo122.gif

אבל קצת פדיחות ללכת איתה ככה ברחוב היום נשארה לה נוצה וחצי. ולתלוש נראה לי ממש ממש אכזרי... אולי לקנות לה כלוב יותר גדול? או שאולי אני אתקע לה פיאה בתחת..... כן כן זה רעיון טוב.... :) תשאיר אותה כפי שהיא כוסית עולמית ותודה על העזרה

רואי

New member
אני מציע שאת החצי נוצה תתלשי לה

זה לא כואב או משהו תוך שניה היא כבר תשכח מזה ובמהרה תצמח לה נוצה חדשה

B l o F

New member
זה תלוי

אם הנוצה כמעט בחוץ אז לדעתי לתלוש אבל אם היא עדיין די חזקה ו"חלק ממנה" אז בנתיים להשאיר

למעלה