שלום

• פותח הנושא CAT4
  • פורסם בתאריך

CAT4

New member
../images/Emo66.gif שלום

אחלה של שם בחרתה לך.
שאלה מה הבדל בין יוגה למדיציה. Y.G.A the CAT

burn out

New member
תשובה

לפי מה שידוע לי, מדיטציה זה חלק מיוגה, יש כל מיני סוגים של יוגה וכל סוג מתמקד בנושא אחר, מדיטציה זה מה שאתה רואה בטלויזיה (אווווום).
במדיטציה מתרכזים ונרגעים וזה הצד היותר רוחני של היוגה הצד השני של היוגה זה ההתעמלות קח את זה בסימן שאלה כי אני לא בטוחה שזה מדויק שאלה לאנשים שיותר מבינים ממני: זה מדויק?? ואם לא, מה מדוייק?

יוגי בר

New member
מדיטציה והתעמלות

אז אחלה.יש 4 סוגי יוגה." קרמה יוגה- בהקטי יוגה- ראג´ה יוגה וגאננה יוגה. וכולן מכוונות להשגת אותו עניי.המהות. מדיטציה זו "דרך המלך" היחידה להגיע אל המהות האלוהית שלך. וכן, בדרך להגיע אליה בהאת´ה יוגה יש 8 שלבים שהשלישי שבהם נקרא: "אסנה" יענו: תנוחה. את האסנה מפרשים אצלנו בטעות כהתעמלות. והיא לא. בשביל התעמלות, לכי בכייף למכון כושר או תעשי אירובי. אסנה היא הרבה הרבה הרבה יותר מזה.מי שעושה אסנות רק כהתעמלות מחמיץ בגדול את כל המהות.

burn out

New member
רגע

שאלות קודם כל תסביר לי על המושג המהות האלוהית אחר כך, אמרת שהאסנה זה הרבה יותר מהתעמלות, אז מה זה בעצם?

burn out

New member
רגע

שאלות קודם כל תסביר לי על המושג המהות האלוהית אחר כך, אמרת שהאסנה זה הרבה יותר מהתעמלות, אז מה זה בעצם?

יוגי בר

New member
רגע על מהות ואסנה

מהות זו זה מה שאת- זה כל מה שכולנו.זה משהו שאף פעם לא נולד ולכן גם אף פעם לא מת.רוצה לקרוא לזה אלוהים? תקראי. בא לך שם אחר- הולך.וכל הזמן(שאת בעצם צמודה לגוף הפיזי)זה מה שמונע ממך בעצם את האיחוד עם המהות הזאת. עכשיו, כדי להגיע לזה את עושה יוגה.אסנות או תנוחות ויש כאלה 840,000 ביוגה מכינות ועוזרות (בשלבים) להביא את הגוף האסטרלי שלך.זה שהגוף הפיזי שלך במקביל גם מתגמש מתעצב ומתחטב ומרגיש סבבה,ומערכת העצבים שלך מתחזקת גם כדי לעמוד בעומס המצב הזה- זה רק בונוס. מקווה שזו פתיחה מובנת שלך יוגי בר

eliii

New member
היי ברכותי על פתיחת הצ´אט..

רציתי קודם כל לשאול איך זה שיש רק 840,000 תנוחות ביוגה אתם לא מוצאים את זה משעמם וחוזר על עצמו מדי......כאילו כל יום לעשות מחדש את אותם 840,000 תנוחות כאילו יוהו..כנראה שיוגה זה דבר ממש מושך אם אפשר למצא טעם מחודש כל יום באותן 840,000 תנוחות. דבר שני יש כאן יוגה שנקראת גאננה יוגה...אני חושב שזה יהיה אחלה רעיון שיווקי להוסיף לג´ של הגאננה צ´ופצ´יק כן כזה---->´ כי אז הרבה ערסים יאהבו את זה כי זה שם קולי כזה מג´ונן בראש ואז הם יבואו רק בשביל השם בהתחלה...ועם השנים והתרגול הם יהפכו ל"רוחניים" וחסל סדר מכת ה"ערסה" (כמו "ארבה" [1 מ 10 המכות שהנחית אלוהים התותח על מצרים)) בארצנו הקטנטונת..

יוגי בר

New member
תנוחות לערסים

תודה.יש 840,000 תנוחות, כי על כל מין שקיים בטבע יש תנוחה ביוגה.עובדה. ואתה יכול להתחיל לתרגל אותן כל יום. אם תתבאס באמצע ותעשה את זה קול תקבל ממני טיפ מיוחד נגד ביאוס.טוב שעלית על ה----´ופציק, לג´אננה יש באמת את הצ´ופצ´יק של הקומקום רק שכחתי אותו קודם, אז סליחה ותודה.אבל ג´אננה (חוכמה)זו היוגה הכי קשה לתרגול- מה לעשות? זה מה יש. עכשיו, תן לו אותה לערס בראש והוא מתחרפן חופשי ונהייה רוחני אסלי.מילה שלי. יוגי בר

נרקיסית

New member
דבר ראשון - מזל טוב

מאוד משמח שיש עכשיו בתפוז פורום יוגה. בקשר לערסים. אני מבקשת - לא לשפוט אף אחד ובטח לא את "מידת הרוחניות" של אף אחד. לא צריך בגדים סגולים ולבנים קולים מהמזרח ושיער ארוך ופוזה כדי להיות "רוחני" עלק. יש אנשים שהפשטות וחוכמת החיים שבהם מטעה את מי שמחפש פוזות. לי המילה ג´אננה מתקשרת למסיבות - והיא נראית לי מאוד מאוד מתאימה לתוכנה.

יוגי בר

New member
תשכחי מהבגדים.

אפשר לעשות יוגה גם בלי ולהרגיש אחלה רוחני. מנסיון. לגבי הרוחניות- כולנו כאלה. איך שאת רוצה להרגיש כך אתה מרגישה.בלי פוזה. או עם. עכשיו,לג´אננה יוגה יש קונוטציה מיידית בעברית, אבל בסנסקריטפירוש המילה: חוכמה.וזו הגישה האינטלקטואלית הודנטית ( בלי עלק) היוגית להשגת המהות הרוחנית שלך. והיא קשה לאללה. תאמיני לי. כשתנסי אותה תביני למה. רוצה לדעת עוד? המשך יבוא יוגי בר

eliii

New member
אכן נרקיסית לא צריך בגדים סגולים

או לבנים ליוגה...בכלל לא צריך בגדים...יש הנוהגים לעשות יוגה בעירום מלא, יש הלובשים עניבה וגרביים(לבנות) בלבד, ויש חליפה עם תיק ג´יימס בונד...העיקר באמת זה התרגול מכל הלב....ואגב יוגי..מה עם כתבות ?! חומר?! מחכה בצמא לשמוע על יוגה וחברים.....

יוגי בר

New member
שתה מילה

בחייאת זומזום- תפרט. מה אתה כבר יודע? מה אתה רוצה לדעת? ונארגן לך קומבינה ללימוד יוגה. חוץ מזה אתה בטח "שוחה" יותר טוב ממני באינטרנט. ראה הוזמנת. יוגי בר

מאיה-K

New member
וזה בדיוק מה שעשיתי בפגישה הראשונה

כשלראשונה עשיתי יוגה עשיתי זאת כדי לייצב את הליכתי. ראיתי בזאת - סוג של התעמלות וכשהמורה הנהדרת שהיתה לי החלה להכניס דמיון מודרך ומדיטציות אני פשוט אטמתי את אוזני וחסמתי את עצמי. אבל מתברר ששום דבר לא נשכח וכשחזרתי אל היוגה כשאני בשלה יותר אני יכולה למצות את האפשרויות הגלומות בה יותר. מה שקורה ליוגה קורה גם לטאיי צי ואפילו לרפלקסולוגיה - פשוט מוציאים את הטפל ועושים ממנו את העיקר - שפוט כי זה נוח יותר לשיווק. מאיה

CAT4

New member
מה ../images/Emo35.gif

איך הם עודות השיטת האלו. ואיפה נכנסת המדיציה. נ.ב כל קשר בין אום למדיציה הוא מיקרי בהחלט לפחות לגביה המדיציה שאני עושה Y.G.A the CAT

יוגי בר

New member
יוגה ומדיטציה

מדיטציה היא השלב הסופי של כל יוגה. אבל יש המון טכניקות מדיטציה, חלקן עם מנטרה עם משמעות, חלקן עם מנטרה מופשטת. המדיטציה שלך היא בלי אום וזה גם הולך יופי. אז מה הבעיה? איך עובדות כל שיטות היוגה השונות? זה סיפור קצת יותר ארוך. על כך בהמשך. תמשיך במדיטציה שלך בסבבה. יוגי בר

eliii

New member
מדיטציה בלי "אום" אם אתם שואלים

אותי באיזור שלנו זה די מסוכן...אם אנחנו לוקחים בחשבון מצב שבו העם עלול להתמכר ליוגה...כתוצאה מהאיזון הנפשי שיתקוף אותו...עלול ה"עם" לזנוח את הלחימה בצבא ,לשקוע ב"שאנטי"ולתת לאנרגיות לסדר את הענינים במקומו..... עכשיו...בקטע הזה שכל עם ישראל ישב במדיטציה...נניח שעמי האיזור החביבים יעשו חושבים ויחליטו שזו הזדמנות לבא עלינו בהליכה... במצב קריטי שכזה אין ספק ש קריאת המצוקה "או"ם" של 6 מיליון יהודים בצוותא, תשמע מסוף העולם ועד סופו..ואף אומה נאורה לא תוכל לטעון "לא שמענו לא ראינו..לא ידענו וכו´".

יוגי בר

New member
וואלה, עלית על משהו פיצוץ

ולא סתם פיצוץ. פיצוץ "שאנטי" אנרגטי. אתה יודע מה, אז שתהיה מדיטציה בלי אום.חליק,רק אל תכניס רעיונות לשכנים ואל "תדליק" עוד יותר את כל האיזור. הוא כבר "דלוק" לאללה. סגרנו עניין? יוגי בר

למעלה