איזה יום איזה יום

dafgol

New member
../images/Emo67.gif איזה יום איזה יום

היה לי יום מטורף משהו היום....וכדי שלא ישעמם לי לרגע...הסתיים בצורה צולעת...תרתי משמע. אחה"צ אחרי היום המשוגע שלי,היה לי תור לרופאה, בנתיים ההורים שלי טיילו עם הבנים במתחם בפרץ סנטר. בעוד ממתינה במתח רב להיכנס לרופאה, צלצול עצבני ב
- אמא שלי מעדכנת אותי שרז קפץ במגרש המשחקים במתחם , נחת בצורה לא טובה על הרגל, מתפתל מכאבים,צורח ולא יכול לדרוך על הרגל, הם בדרכם מהמתחם לקופ"ח, אני כמובן נהייתי עוד יותר לחוצה ממה שכבר הייתי ....יצאתי מהרופאה (זה כבר לשרשור אחר) וטסתי לקומה מתחתיי , אמא שלי נכנסה בנתיים לרופאה עם רזי....כשנכנסתי לחדר , ההפנייה למיון טראומה ילדים כבר היתה חתומה ומוכנה (למקרה הצורך במהלך הערב-לילה) + הפנייה לצילום. האבחנה של הרופאה שב 90% לא מדובר על שבר,אלא קרע או נקע , יתכן ש"רק" שריר נמתח . כשהגעתי ורזי ראה אותי נרגע קצת, קיבל הרבה מדבקות מהרופאה ונרגע עוד יותר הוא לא יכול לדרוך על הרגל,אבל היא לא נפוחה , אז החלטתי לא לנסוע הערב לביה"ח, אלא להמתין לבוקר ולנסוע איתו לצילום, וכרגיל תחושה של אמא נכונה תמיד....בדיעבד החלטה נכונה, במיוחד כשהגענו לשלב הפינוקים, בכל זאת הוא היה על הידים שלי כל הזמן וקיבל הרבה תשומי, לקינוח גם פיצה....על הדרך קנינו פיצה לארוחת ערב עכשיו הוא נרדם סוף סוף,לא נפוח ועדיין מתקשה לדרוך על הרגל וללכת רגיל. יש לו גימלים
עד יום ראשון הוא איתי בבית, מחר נוסעים לצילום. מחר יום קצר בגן אז צריכה לנסוע לצילום לחזור לרופא,לבשל לצהריים ולנסוע להוציא את ברי מהגן ב 13:30, כשכמובן רזי איתי ועלי....העיקר שהפשוש המתוק הזה ירגיש טוב
ברי הבטיח לו שהוא יעזור לו וישמור עליו
ואני.....הולכת להתפגר לי בשקט במיטה....יום קשה עבר על כוחותיי ומחכים לי עוד כמה ימים כאלה, במיוחד ברביעי ובנימה אופטימית...כל כוחותינו שבו בשלום לביתם,רזי התלוצץ עם רופאיו
אין לי רגע דל או סקנדל או פסטיבל העיקר הבריאות
ובאופן נדיר וחד פעמי....הנה תמונה של האהובים הקטנים שלי
( תמונה ממסיבת יום ההולדת בגן של רזי בשישי האחרון)

frige

New member
דפנו'ש

WOW, כמה, כמה אפשר לספוג, אה? מקווה שרז מרגיש טוב יותר. יש משחה שנקראית טראומיל של חברת HEEL, זו משחה שחובה בכל בית, כשהילדים נחבלים, נופלים, מקבלים את הבונגלך האלה, אפילו לנו המבוגרים, ישר למרוח, כל כמה שעות וזה פלאים. המשחה הזו טובה לנשים אחרי לידה עם תפרים, בהנקה לפטמות סדוקות, בקיצור, המשחה הזו מצויינת להכל (כמעט
). מאחלת לכולכם רפואה שלמה ועדיין מחכה לבשורות טובות
.
ומתגעגעת שרית

למעלה